Inter. Med

Strażacka 4
Czernichów
Świadczenia specjalistyczne Kolejka Numer telefonu Inne ośrodki
Hospicjum stacjonarne 33 867 01 47
Rehabilitacja ogólnoustrojowa w warunkach stacjonarnych (oddział rehabilitacyjny)
Rehabilitacja
389 dni 33 867 01 47
Zakład/oddział opiekuńczo-leczniczy 33 867 01 47
Zakład/oddział opiekuńczo-leczniczy 33 867 01 47
Zakład/oddział opiekuńczo-leczniczy psychiatryczny 33 867 01 47

Opinie o Inter. Med

Dodaj opinię
1/5
NIE POLECAM! Okropne miejsce! Wykończyli wielu chorych.
1/5
Ośrodek żerujący i bazujący na krzywdzie ludzkiej!
1/5
Ośrodek który wykańcza pacjentów i nie dba o ich zdrowie fizyczne ani psychiczne. Poważne zaskarżenia nie są leczone, nikt się pacjentami adekwatnie nie opiekuje, pacjenci są zastraszani a główna ośrodka nie bierze odpowiedzialności za nic. Tragedia!
1/5
Odradzam wszystkim pacjentom leżącym. Opieka fatalna, brud, brak podstawowych zasad higieny. Pacjenci zdani są wyłącznie na opiekę rodziny, w przeciwnym razie pozostawieni sami sobie dostają odleżyn i umierają. Tak było w przypadku mojego taty który przebywał w tym ośrodku prywatnie.
1/5
Opieka fatalna personel no pozdrawiam miły a jest arogancki brak lekarza . Nie polecam !!!
1/5
Jedna łazienka z ubikacją na 8 osób. Żeby było ciekawiej 4 panie i 4 panów. Wyżywienie pozostawia wiele do życzenia. Jedynie co zasługuje na pochwałę to panie rechabilitantiki.To one ratują honor tego obiektu.
1/5
Nie polecam . Rehabilitacji na poziomie o
1/5
Warunki żenujące. Lekarz niewidoczny i nie interesujący się pacjentami.
Pomimo, że byłam na oddziale szpitalnym nikt się nie zajmuje chorymi. Brakuje pielęgniarki w nocy. Nigdy więcej tam
To zagrożenia dla zdrowia i życia. Widok z okien na.
spacerniak na osoby psychicznie chore wiszące na szybach.
Dlaczego tego nikt nie kontroluje.
Jest dużo ośrodków cywilizowanych w Polsce.
1/5
Ośrodek w urokliwym miejscu, mający zapewnić kompleksową opiekę dla osób starszych na „najwyższym europejskim poziomie”. Miejsce tworzą ludzie, a tych jest tu za mało przez co w przypadku osoby obłożnie chorej, wymagającej kompleksowej opieki niezbędne są częste wizyty rodziny. I tak było w przypadku mamy, która trafiła do ośrodka w pełni sprawna fizycznie, ale po przebytej ciężkiej infekcji stała się osobą unieruchomioną na wózku i wymagającą pomocy we wszystkich czynnościach. Brak jakichkolwiek prób aktywizacji czy wprowadzenia zabiegów rehabilitacyjnych (mimo naszych sugestii) spowodował całkowite uzależnienie od osób trzecich we wszystkich czynnościach. Dlatego zwiększyliśmy częstotliwość wizyt nawet do 2-3 w tygodniu, aby wesprzeć okrojony personel m.in. w pomocy przy karmieniu i dopajaniu. Zdarzały się dni, że mama wykazywała objawy odwodnienia (brak kontaktu, senność, sucha skóra) co u seniorów się zdarza, ale nie wszystkie osoby z personelu zwracały na to uwagę – były jednak i takie, które bez zbędnego ociągania podłączyły kroplówkę czy potrafiły skutecznie zachęcić mamę do wypicia. Po takich interwencjach mama odzyskiwała siły, była logiczna, kontaktowa więc nie były to wyłącznie objawy postępującej demencji, jak nas zapewniano, tylko objawy odwodnienia. Kiedy pojawiły się zaburzenia połykania (kaszel/krztuszenie się w czasie picia i jedzenia), po naszej interwencji zmieniono konsystencje posiłków na miksowane, które zdecydowanie łatwiej przyjmowała – jednak niektóre osoby z personelu pielęgniarskiego nie uznały, że jest to konieczne i wtedy mama otrzymywała suche kromki z mielonką lub pełny obiad, których nie była w stanie bezpiecznie przełknąć i krztusiła się, co jak powszechnie wiadomo, stwarza ryzyko zachłyśnięcia. Na szczęście pracuje tam kilka osób (3-4), które były ogromnym wsparciem dla mamy i dla nas za co jesteśmy im bardzo wdzięczni.
1/5
Nie polecam zero zainteresowania osoba leżącą przyjeżdżając tam pielęgniarka w czarnych włosach bardzo nie miła opiekunowie robili swoją pracę jakby za kare niby pielęgnacja pacjenta a zostawiali w mokrych łóżkach i koszulkach po zwróceniu uwagi dopiero coś zaczynali robić .Omijać ten ośrodek jak najdalej chyba że komuś nie zależy na bliskiej osobie
Dodaj opinię

Adres:

Strażacka 4, Czernichów

Numer telefonu:

Strona internetowa:

Godziny otwarcia:

PN00:00-24:00
WT00:00-24:00
ŚR00:00-24:00
CZ00:00-24:00
PT00:00-24:00
SO00:00-24:00
ND00:00-24:00