"Interdent" Specjalistyczne Centrum Stomatologiczne

Placówka została oznaczona w serwisie jako nieaktywna. Może to m.in. oznaczać, że zaprzestała ona działalności w ramach NFZ lub zmieniły się jej dane kontaktowe.
Długa 16b/32
Wrocław
W naszym serwisie do tej placówki nie są przypisane żadne usługi świadczone w ramach współpracy z Narodowym Funduszem Zdrowia. Może to na przykład oznaczać, że ośrodek zerwał współpracę z NFZ lub zaczął prowadzić działalność pod inną nazwą.

Opinie o "Interdent" Specjalistyczne Centrum Stomatologiczne

Dodaj opinię
1/5
wykonano protezę {komplet}. wypadl zab, który w ramach gwarancji wstawiono. wypadl 2-gi zab. poinformowano, ze FNZ placi za jedna reklamacje. ponad 100 zl nie do przyjęcia. 1-dno osobowa firma protetyczna wstawila za 40 zl. wypadl w czwartek 3-ci zab. jak wypadną wszystkie to wg stawek interdentu kosztowac będzie 3.600 zl. interes super.
PS ocena minus "0" ale musze cos zaznaczyc
5/5
Bardzo kompetentni lekarze, przystępne ceny i ogólnie świetny personel. serdecznie polecam.
5/5
Wizyta u dr Kwiatkowskiego. Powtórne leczenie kanałowe które odbyło się sprawnie i bezboleśnie. A co najważniejsze, ząb który przez innego lekarza został skazany do usuniecia jest uratowany. Uniknąłem tym samym usunięcia zęba i implantu. Polecam gabinet i lekarza.
Marian P.
5/5
Chociaż terminy oczekiwania nie są krótkie, to z bólem zostałam przyjęta jeszcze tego samego dnia. W nowej lokalizacji parking dużo większy. Na minus brak powiadomień SMS, choć w sumie zawsze dostaję dokładnie rozpisaną kartkę z datą wizyty. Bezboleśnie, kompetentnie i fachowo. Polecam. A.P
Dodaj opinię

Adres:

Długa 16b/32, Wrocław Szczepin