IPL - Elżbieta Siemek-Niemiec

Placówka została oznaczona w serwisie jako nieaktywna. Może to m.in. oznaczać, że zaprzestała ona działalności w ramach NFZ lub zmieniły się jej dane kontaktowe. Ostatnia aktualizacja danych ośrodka miała miejsce 07-11-2020.
Leśna 22
Krynica-Zdrój
W naszym serwisie do tej placówki nie są przypisane żadne usługi świadczone w ramach współpracy z Narodowym Funduszem Zdrowia. Może to na przykład oznaczać, że ośrodek zerwał współpracę z NFZ lub zaczął prowadzić działalność pod inną nazwą.

Opinie o IPL - Elżbieta Siemek-Niemiec

Dodaj opinię
1/5
Dermatologist diagnosed me with the wrong disease, so everything became worse when I got back home because of the wrong medicine. Go to hell, Polish lady.
1/5
Nie polecam Pani Doktor. Skuszona szybkim terminem zdecydowałam się na wizytę, która kosztowała mnie 120zł. Wizyta trwała zaledwie kilka minut. Gdybym nie zadawała pytań, nie dowiedziałabym się nic na temat mojego problemu. Odpowiedzi były mało konkretne, nieprofesjonalne. Po wizycie wiem tyle, co i przed i czuję potrzebę skierowania się do innego specjalisty. Ta wizyta to jedno wielkie nieporozumienie. Jeżeli ktoś rozważa pójście do Pani Doktor - to stanowczo odradzam. Warto zaczekać nieco dłużej na wizytę u lepszego specjalisty.
1/5
Nigdy wcześniej nie spotkałam tak nieprofesjonalnego lekarza. Brak wywiadu, brak badania. Niesympatyczna, niezorganizowana. Leczenie nie przyniosło żadnego skutku. NIE POLECAM!

Adres:

Leśna 22, Krynica-Zdrój
IPL - Elżbieta Siemek-Niemiec na mapie
Widok z ulicy IPL - Elżbieta Siemek-Niemiec