1. Ortodonta
  2. Małopolskie
  3. Olkusz

IPL - Izabela Bartoszcze - Ortodonta

K.K.Wielkiego 28
Olkusz
Świadczenia specjalistyczne Kolejka Numer telefonu Inne ośrodki
Poradnia ortodontyczna
Ortodonta
89 dni 32 641 31 55
Godziny otwarcia:
PN10:00-18:00
WTnieczynne
ŚRnieczynne
CZnieczynne
PT07:00-14:00

Opinie o IPL - Izabela Bartoszcze

Dodaj opinię
1/5
Ostrzegam wszystkich przed tą Panią Izabelą Bartoszcze. Skandaliczne podejście do pacjenta. W wyrafinowany sposób naciąga na zakup wkładki ortodontycznej za 300zł gdzie można taką kupić na allegro za 9zł zamiast zrobić tak jak się należy wkładka dziecku z funduszu zdrowia. W dodatku nie potrafi odróżnić zębów mlecznych od stałych, twierdząc że są jeszcze mleczne a nie stałe. I oczywiście nie daje od razu dowodu zakupu na te wkładkę za 300zł, tylko jak się upomni a jak nie to pewnie kasa leci Pani do nie wiadomo czego …. Wyrafinowana i niemiła Pani.
5/5
Pani doktor to najlepsza specjalistka w swojej dziedzinie! Wyleczyła bardzo poważną wadę u mojego syna, która kwalifikowała się tylko do operacj! Szczerze wszystkim polecam!
1/5
Nie polecam. Pani doktor jest nieuprzejma i w dodatku leczy wyłącznie starym typem aparatu.
1/5
Bardzo nieprzystępna i nieuprzejma. Odradzam.
1/5
Odradzam wizyty u p. Bartoszcze. Na pierwszej wizycie zrobiła synowi dwa różne zdjęcia szczęki i odciski i już wtedy powinna pomyśleć nad tym, czy podoła temu zadaniu, czy nie. Zwodzila nas do 4 wizyty, na której syn miał mieć już zakładany aparat, kazała mu się położyć na fotelu, po czym poinformowała nas, że nie chce się tego podjąć. Oczywiście każda wizyta od 100 do 120 zł. Straciłam czas i pieniądze. Co prawda oddała mi najpierw 120 zł, a gdy jej powiedziałam, że to już 4 wizyta, to z miną pokrzywdzonej dołożył jeszcze 100 zł. Pani Bartoszcze wykazała się przede wszystkim brakiem kompetencji i szacunku do pacjenta. Dla mnie to jawne naciganie na pieniądze...
1/5
Zdecydowanie odradzam , byłem z córką 2 razy. Pierwszy raz -wizyta płatna ,jeszcze "starała" się (z miernym skutkiem) być uprzejma . Druga wizyta już w ramach ubezpieczenia kompletna porażka.Na szczęście nie zaczęła nic leczyć więc o kompetencjach się nie wypowiadam. Niestety podejście do dziecka tragiczne;brak jakiejkolwiek empatii i szacunku .Dziecko wyszło przerażone-NIGDY WIĘCEJ !!!
1/5
Pani ortodontka pobiera za 3 minutowa wizytę 100-120 złotych. Dokładnie za założenie dziecku wyciągów na aparat, co każdy może zrobić samodzielnie.
Wizyta co 2 tygodnie/miesiąc nic nie wnosząca. Brak zadowolenia z mojej strony, jako, że prowadzi moje dziecko podczas tego leczenia - nie powinna za każdą wizytę pobierać pieniędzy.
1/5
Typ starej przestarzałej monopolistki na usługi ortodoncji z NFZ. Zachowuje się jakby musiała robić to za karę i z łaski. Rusza się jak mucha w smole, jest obojętna, i chłodna.
5/5
Wszystko ok. Dość miła , spokojna bardzo ładnie tłumaczy dziecku po kolei co ma robić. Chodzę do Pani doktor na NFZ i nie mogę narzekać. Mój syn pozytywnie jest nastawiony i mega chętnie wkłada aparacik.
1/5
Pani Bartoszcze jest nie dość że nie miła to robi takie miny jakby musiała to robić za karę, nie polecam, strasznie rozszerza buzię mimo że nie jest to potrzebne, NIE POLECAM I TYLE.
5/5
Zdecydowanie polecam!
Pani doktor leczyła moją córkę. Profesjonalna i kompetentna.
1/5
Bardzo nieprzyjemna i niemiła osoba .
1/5
Dramat...żeby coś wyrównać i naprostować , każe wyrywać dziecku czwórkę stałą!!! skonsultowałam z innymi ortodontami- byli zszokowani tym pomysłem. NIE POLECAM tego ortodonty, nie zna się dobrze na swojej profesji
Dodaj opinię

Adres:

K.K.Wielkiego 28, Olkusz

Numer telefonu:

Godziny otwarcia:

PN10:00-18:00
WTnieczynne
ŚRnieczynne
CZnieczynne
PT07:00-14:00