IPL Jacek Łoś

Placówka została oznaczona w serwisie jako nieaktywna. Może to m.in. oznaczać, że zaprzestała ona działalności w ramach NFZ lub zmieniły się jej dane kontaktowe.
Klonowica 2/5
Jelenia Góra
W naszym serwisie do tej placówki nie są przypisane żadne usługi świadczone w ramach współpracy z Narodowym Funduszem Zdrowia. Może to na przykład oznaczać, że ośrodek zerwał współpracę z NFZ lub zaczął prowadzić działalność pod inną nazwą.

Opinie o IPL Jacek Łoś

Dodaj opinię
5/5
Super specjalista, naprawia zęby szybko, porządnie i bez bólu :) zawsze podaje znieczulenie a atmosfera w gabinecie jest bardzo sympatyczna. Gorąco polecam ja i moje zęby :)
1/5
JWP dentysta jest niekontaktowy, gburowaty i nie sympatyczny, ale to akurat najmniejsza wada. Gorsze jest podejście pt. wszystko robię prywatnie mimo popisanego kontraktu. Poszłam z rozwalony zębem, wypadło mi z niego lekarstwo, liczyłam na poradę i choćby założenie następnego... niestety święta spędzam z bólem zęba. Ponad to lekarz sięga ręką w rękawiczce, którą chwile wcześniej grzebał i w ustach, do pojemniczka z wiertłami - to jakaś nowa metoda? do tej pory wszyscy sięgali pęsetą. Po długich pertraktacjach ( z uroczym tekstem "niech pai nie męczy" została mi założona plomba w inny ząb, ma dwa tygodnie i lada dzień wypadnie, że nie wspomnę o tym że pani asystentka przygotowywała ją UWAGA - rękami bez rękawiczek... nie wymyła ich nawet... oczywiście mogłam zejść z fotela kiedy to zobaczyłam, mogłam też zrobić scenę, ale prawdę mówiąc bałam się dyskutować z rozwierconym zębem bo nie wiadomo jak by się to skończyło... Pan lekarz chyba zapomniał że NFZ nie jest za darmo, on bierze za t pieniądze, a my za to płacimy :/
1/5
Nie rozumiem jak można odmówić pomocy jezeli ktos strasznie cierpi z bólu i opuchnięcia i trzeba tylko wypisac recepty! !! Masakra jakas nie polecam a Panu doktorowi radze zmienić sekretarke bo jest bezczelna znieczulica moze kiedyś bedzie miala okazje przekonać sie jaki to jest ból i nikt jej nie pomoze <karma wraca> pamietaj !!!
5/5
Polecam! Pan doktor jest profesjonalny. Przegląd zębów odbywa się bardzo dokładnie i bez problemu podawane jest znieczulenie.
5/5
Naciągacz! Nie polecam !
1/5
Słaby stomatolog, słaba obsługa klienta. Nie polecam
5/5
Byłam już chyba u wszystkich dentystów w Jeleniej Górze. Pan Jacek okazał się bardzo profesjonalny i miły. Bezboleśnie wyrwał mi szóstkę (a właściwie jej korzeń). Dziąsło goi się bardzo ładnie i bezboleśnie. Aż chciało się umówić na następną wizytę. :)
5/5
POLECAM, PRZEMIŁY , SYMPATYCZNY PAN DOKTOR.
ZNIECZULA BEZ BÓLU, TAK SAMO LECZY, RAZ JESZCZE POLECAM, NIE DROGI.....
5/5
Pierwszy raz moja wizyta u dentysty przebiegła bez bólu i w miłej atmosferze
5/5
Pan stomatolog jest naprawdę wspaniały jest dokładny zawsze daję znieczulenie i ma podejście do pacjentów
Dodaj opinię

Adres:

Klonowica 2/5, Jelenia Góra
IPL Jacek Łoś na mapie
Zdjęcie budynku IPL Jacek Łoś