IPL Maciej Cezary Pawlicki

Placówka została oznaczona w serwisie jako nieaktywna. Może to m.in. oznaczać, że zaprzestała ona działalności w ramach NFZ lub zmieniły się jej dane kontaktowe.
3 Maja 25/3
Złoty Stok
W naszym serwisie do tej placówki nie są przypisane żadne usługi świadczone w ramach współpracy z Narodowym Funduszem Zdrowia. Może to na przykład oznaczać, że ośrodek zerwał współpracę z NFZ lub zaczął prowadzić działalność pod inną nazwą.

Opinie o IPL Maciej Cezary Pawlicki

Dodaj opinię
5/5
Wspanialy lekarz,bardzo troskliwy. Polecam wszystkim ktorzy boja sie stomatologow. Prawdziwy lekarz z powolania.
5/5
Pan doktor Maciej jest świetnym!!! stomatologiem z powołania!,w pełni kompetentnym,rzetelnym!.Ta jego empatia! do pacjentów to jest coś niesamowitego!.Zawsze wszystko jasno dokładnie wytłumaczy! i wysłucha do końca! pacjenta.Jest przesympatyczny! :-). W pracy wykazuje bardzo duże! zaangażowanie,ma bardzo dobry! kontakt z pacjentem.Jestem naprawdę! pod wielkim!!! wrażeniem!. NAJLEPSZY!!!! dentysta.Polecam wszystkim!!! pacjentom :-). Nie zmienię! dentysty nigdy w życiu!,tylko u pana dr Macieja będę leczyć zęby.Pozdrawiam bardzo serdecznie! pana doktora :-). Natalia A. pacjentka.Ps. wszystkie cechy tego lekarza są zdecydowanie! NA NAJWYŻSZYM!!! POZIOMIE!.Lekarz wyjątkowy! z KLASĄ!!!. Wspaniały! człowiek :-),który nie zapomniał! przysięgi Hipokratesa.U niego zęby się leczy bezstresowo! naprawdę!. To wszystko w opinii napisałam szczerze!!! od serca!

Adres:

3 Maja 25/3, Złoty Stok