IPS Filip Radosz

Placówka została oznaczona w serwisie jako nieaktywna. Może to m.in. oznaczać, że zaprzestała ona działalności w ramach NFZ lub zmieniły się jej dane kontaktowe.
Wojska Polskiego 32
Wołów
W naszym serwisie do tej placówki nie są przypisane żadne usługi świadczone w ramach współpracy z Narodowym Funduszem Zdrowia. Może to na przykład oznaczać, że ośrodek zerwał współpracę z NFZ lub zaczął prowadzić działalność pod inną nazwą.

Opinie o IPS Filip Radosz

Dodaj opinię
5/5
Dwa razy korzystałam z usługi stomatologicznej u doktora Filipa Radosza.Profesjonalna obsługa i rzetelnie przeprowadzone leczenie.
Dziękuję panie doktorze!
Szczerze polecam!!
1/5
Moja mama czekała prawie 2 miesiące na wizytę. Stawiła się na nią zgodnie z wyznaczonym terminem. Okazało się, że nie zostanie jednak przyjęta, ponieważ nie odczytała wysłanego przez gabinet sms i nie potwierdziła wizyty. Pragnę nadmienić, iż podczas osobistego zapisywania się na wizytę, nie została powiadomiono o takim obowiązku. Ponadto, jak większość starszych osób, telefonu używa wyłącznie do dzwonienia.
W zaistniałej sytuacji musi czekać z bolącym zębem kolejne 2 miesiące. Czuje się ona jak pacjent drugiej kategorii, ponieważ z nieswojej winy została z niczym odesłana do domu. Gdyby była to wizyta prywatna, nie byłoby z pewnością takich problemów.
Starsi ludzie powinni być informowani o obowiązkowym potwierdzaniu wizyt oraz posiadaniu umiejętności odczytywania i pisania sms.
1/5
Byłam u Pana Doktora Filipa kilka razy. Nie miałam większych problemów, lecz zabukowałam kilka wizyt, aby móc zrobić co trzeba w krótkim czasie. Dodam, że chodziłam prywatnie, także wydałam nie małe pieniądze. Ale nie o pieniądze chodzi. Chodzi o efekty.

Przyszłam ze złamanym zębem, który chciałam odbudować, bądź po prostu zabezpieczyć najlepiej jak się da, ponieważ na implant będę mogła sobie pozwolić dopiero po nowym roku. Pan doktor powiedział, że wiadomo- nie będzie to super wyglądać, jednak da radę to zabezpieczyć tak, aby nic tam nie wchodziło i nic się z tym nie działo. Dodam, że chodziło o czwórkę, czyli o widoczny ząb, w dodatku który złamał się pionowo.
No i co? Niby fajnie, zalepiony, plomba i mogłam na spokojnie poczekać z implantem, oczywiście przy bardzo dużej uwadze na tego zęba- extra higiena, delikatna szczoteczka, po prostu bardzo duża uwaga. I równo PO MIESIĄCU podczas DELIKATNEGO mycia tego zęba- plomba wyleciała. Ok, zdarza się, ale to nie było najgorsze! Wraz z plombą wyleciała kulka WATY (nie znam tego profesjonalnej nazwy). Czyli jak to wyglądało? Kulka waty była zalepiona plombą, która i tak jak widać, odleciała. Po prostu jakby miała za zadanie "uzupełnić" ten obszar. Zła jestem bardzo, gdyż nie chodzi o tą nieszczęsną plombę- zdarza się, że wypadają, ale nie wiedziałam, że tak młody lekarz może mi zostawić kulkę waty i zakleić to normalną plombą, po czym zapewniać, że jest dobrze zrobiony:( Niestety nie mam już jak tego udowodnić, ale opinie mogę wystawić.

Jest mi zwyczajnie przykro, że poszłam, zaufałam, wydałam ciężko zarobione pieniądze i co? I teraz płaczę, proszę żeby mi ktoś to na już zrobił. Nie polecam do "większych" robót.
Taka moja szczera opinia historia :(

Adres:

Wojska Polskiego 32, Wołów
IPS Filip Radosz na mapie
Zdjęcie budynku IPS Filip Radosz