1. Stomatolog
  2. Kujawsko-Pomorskie
  3. Mogilno

ISP Stomatologiczna - Kufri Riyad

Padniewska 8
Mogilno
Świadczenia specjalistyczne Kolejka Numer telefonu Inne ośrodki
Poradnia stomatologiczna
Stomatolog
0 dni help 606 823 316
Godziny otwarcia:
PN08:00-13:00
WT13:00-18:00
ŚR08:00-13:00
CZ08:00-13:00
PT08:00-11:00

Opinie o ISP Stomatologiczna - Kufri Riyad

Dodaj opinię
5/5
super, bezboleśnie i delikatny pan doktor
5/5
Korzystałam z usług tego pana i jestem bardzo zadowolona . Fachowa i profesjonalna obsługa. Nawet dla tych którzy okropnie się boją. Bardzo polecam
1/5
Bardzo nie polecam tego stomatologa to nie lekarz lecz RZEŹNIK ząb wyrywa bez znieczulenia co prawda mówił, że je daje tak naprawę samą wodę podaje pacjęntą i jeszcze ma bezszczelność za taką usługę nie tanio skasować, a jeszcze przy tym musi człowiek wysłuchiwać jak poniżają. Bo dodam, że prywatnie byłam bo z mocnym bólem. Wstyd, że tacy ludzie jeszcze mają upranienia. Mam nadzieje, że będzie to przestroga dla innych i nie skorzystają z jego usługi!!!
1/5
NIE POLECAM bardzo podobna sytuacja jak u Agnieszki.
5/5
Polecam i nie piszcie bzdur na temat znieczulenia,jeśli czujecie ból proszę zgłosić się na znieczulenie narkozą do Inowrocławia.
1/5
Nie polecam.Pan chciał usunąć zęba.Nie godząc się na zabieg .Skasował za poradę.Wiec udałem się do drugiego dentysty.rtg zrobiony zeby zdrowe.Wystaczylo usunąć kamień i zarzyc przepisany antybiotyk.
1/5
Znam tego pana od dziecka leczę swoje zęby u tego pana i mogę dużo powiedzieć o tej osobie. Mama zawsze zaprowadzała mnie do tego dentysty później jak dorosłem. Sam zacząłem chodzić do niego. Zawsze bałem się iść do innego dentysty z jednej strony bo myślałem że kufri jest najlepszy, No sam tak twierdził z drugiej bałem się czegoś nowego. Kiedy pszedłem do innego dentysty bo pana kufriego nie było a ząb mnie bolał poszedłem do innego. Poszedłem do tej pani dała mi znieczulenie po którym długo czekałem na wyrwanie nic przy wyrwaniu mnie nie bolało jak dawała zastrzyk w dziąsło powoli nie spieszyła się nawet igły nie czułem;) a pan kufri daje zastrzyk po czym od razu wyrywa pankow i jak daje zastrzyk po czym od razu wyrywa pan kufri wyrywa ja rzeźnik. Co tu mówiąc igłę w dziąsło też wbija nie wiem z czym to porównać zamaszystym ruchem czuć ją, teraz leczę się u innego dentysty w Mogilnie. Śmieszna rzecz przydarzyła mi się u tego pana , przydarzyło to że blombowałem u tego pana zęba i mi pląba wypadła z zęba po roku . Ten pan stwierdził że tam nie było bląbowane i że jego bląby nie wypadają . Wyśmiałem się ale nie przynim tylko jak stamtąd wyszedłem. Poszedłem do tamtej pani co wyrywała mi tego żeby zepsutego co pana kufriego nie było i chodzę do niej teraz na wizyty dentystyczne.
5/5
Pan dr Kufri wyrywał mi 2 ósemki. Jedną 8 lat temu. Jest to zabieg, którego nie każdy się podejmie i co ważniejsze nie każdy zrobi to dobrze. W moim przypadku były to trudne dłutowania i w drugim przypadku korzeń pękł ale dr Kufi go wydostał. Żyjemy w czasach że na ból paznokcia bierzemy przeciwbólowe i płaczemy że paluszek i główka. Nie wymagajmy, że wyrywanie będzie nieczułe. Bo boleć nie boli. Znieczulenie przecież działa. Czujemy zdecydowane ruchy doktora, pękające "otoczenie" zęba, ciągnięcie zęba a tym samym głowy, urządzenia w ustach - może to być nieprzyjemne ale konieczne. Uważam, że to dobry fachowiec i nie pier......i się w niepotrzebnie w głaskanie. Za to głaskanie płacicie w innych gabinetach 2x więcej. Też na początku bałem się teraz jestem cwany bo po zabiegu ale dzielę się z Wami opinią. Dziękuję doktorze.
Dodaj opinię

Adres:

Padniewska 8, Mogilno

Numer telefonu:

Godziny otwarcia:

PN08:00-13:00
WT13:00-18:00
ŚR08:00-13:00
CZ08:00-13:00
PT08:00-11:00