1. Stomatolog
  2. Kujawsko-Pomorskie
  3. Włocławek

ISP Stomatologiczna Marzanna Lewicka

Kapitulna 74
Włocławek
Świadczenia specjalistyczne Kolejka Numer telefonu Inne ośrodki
Poradnia stomatologiczna
Stomatolog
7 dni 602 886 218
Godziny otwarcia:
PN13:00-18:00
WT09:00-14:00
ŚR09:00-14:00
CZ13:00-18:00
PT09:00-13:00

Opinie o ISP Stomatologiczna Marzanna Lewicka

Dodaj opinię
1/5
Efekt po wyrwaniu zęba tragiczny został korzeń a kontrol była szybka i na korytarzu.Nie polecam
1/5
Drogo. Pani bardzo niemiła, arogancka, zrozumiała. Nie polecam.
5/5
Ja się nie zgadzam, pani doktora świetna i prosta babeczka. Poszłam do niej z potwornym bólem zęba po tym jak mi ząb babeczka z placu wolności załatwiła i kazała, go leczyć kanałowo. Ząb bolał tak, że miałam ochotę wyrwać sobie głowę. Poszłam do pani doktor tak zdesperowana, że miałam ochotę się jej tam rozpłakać. Nawet nie musiałam jakoś szczególnie prosić. Pani doktor uśmiechnięta, prosiła bym poczekała aż pacjent wyjdzie i zobaczy co się dzieje.
Poprosiłam panią doktor o wyrwanie zęba, gdyż już naprawdę nie byłam w stanie dać sobie rady.
Pani doktor sprawdziła ząb, i bez żadnych bzdetów z naciąganiem na kasę jak pani z Placu Wolności i rtg zęba. Dała mi znieczulenie i raz dwa osiem, ząb był wyrwany. Kobitka gdy widzi, że pacjent się stresuje zagaduje i żartuje by rozluźnić atmosferę. Po wyrwaniu zęba, krew praktycznie nie leciała, i pani doktor bała się, że może się zrobić suchy zębodół. Poprosiła bym następnego dnia przyszła na kontrole i uprzedziła, że dostanę lek gdyby coś było nie tak.
Kobieta naprawdę świetna, owszem wyraz twarzy ma nieprzystępny gdy się ją widzi pierwszy raz.
Aczkolwiek, jutro znów wybieram się do pani doktor z bólem zęba.
Nie rozumiem tych negatywnych opinii o pani doktor.
5/5
Profesjonalne podejście do pacjenta, szybko, fachowo, bezboleśnie i niedrogo. Polecam panią doktor.
5/5
Bardzo jestem zadowolona sympatyczna delikatna i bardzo dobrze wykonuje swoją ciężka pracę do każdego pacjenta ma podejście bardzo dobre chodzę ja córka i mąż
Ja się dentysty nie boję ale są osoby zwłaszcza mężczyźni gdzie im trzeba poświęcić więcej czasu i cierpliwości bo panikuja A ta pani ma ta cierpliwość .Bolał mnie ząb i znalazła szybki termin żeby ulżyć w cierpieniu więc naprawdę jestem mega zadowolona polecam
1/5
Bardzo droga ,i do tego nieprzyjemna.Nie polecam
5/5
Nie rozumiem tych negatywnych opini, korzystałam z usług Państwa Lewickich wiele razy,i odnośnie zachowania w stosunku do pacjenta nie mam żadnych zastrzeżeń, bo oboje są bardzo sympatyczni, i w ich gabinecie jest mila atmosfera .
5/5
Chodzę do pani doktor już od ponad 10 lat i jestem bardzo zadowolona z pracy i podejścia do pacjenta pani doktor i nie zamieniła bym jej na żadną inną☺☺ ja polecam bardzo to jest bardzo dobry stomatolog
5/5
Szybko, sprawnie, bezboleśnie ---> bardzo polecam Panią Doktor.
5/5
Gorąco polecam Panią doktor. Leczymy się z całą rodziną w tym gabinecie od lat, jest nieboleśnie, w dobrej cenie i zawsze z uprzejmym nastawieniem :-)
5/5
Zasłużona pozytywna ocena, polecam!
5/5
Serdecznie polecam panią doktor ze względu na szybkie i precyzyjne leczenie, miłą atmosferę i profesjonalną wiedzę, super efekt leczenia!
1/5
Plomba wypadła na drugi dzień po założeniu
5/5
Bardzo polecam 10/10
5/5
Gorąco polecam a że czasem u Pani Marzanny nie widać uśmiechu na twarzy ( chociaż rzadko się to zdarza) to trzeba zrozumieć że to też tylko człowiek. Napewno będę polecał, córka i ja bardzo zadowoleni z podejścia.
5/5
Bardzo miła Pani doktor nie ma zbędnego naciagania na niepotrzebne dodatkowe koszta jak to było u poprzedniego stomatologa do którego chodziłam. Z wizyty jestem bardzo zadowolona, super obsługa!
5/5
Jestem bardzo zadowolona, że trafiłam do pani doktor. Dziękuję i polecam każdemu.
1/5
Zęby nie były dobrze leczone to opinia innych lekarzy, po tzw leczeniu u niej, zero gwiazdek
5/5
Polecam 5/5 gwiazdek.
1/5
Ja byłam bardzo rozczarowana. Każda plomba wylatywała po kilku dniach. Pani doktor "leczyła" zęby szybko i bezboleśnie, ale bez efektu. Ceny drogie. Doktor Góralska zakładała nowe plomby i trzymają się kilka lat, więc to nie wina zębów.
Dodaj opinię

Adres:

Kapitulna 74, Włocławek

Numer telefonu:

Godziny otwarcia:

PN13:00-18:00
WT09:00-14:00
ŚR09:00-14:00
CZ13:00-18:00
PT09:00-13:00