ISP Stomatologiczna

Placówka została oznaczona w serwisie jako nieaktywna. Może to m.in. oznaczać, że zaprzestała ona działalności w ramach NFZ lub zmieniły się jej dane kontaktowe. Ostatnia aktualizacja danych ośrodka miała miejsce 09-02-2020.
Sienkiewicza 46
Międzyrzecz
W naszym serwisie do tej placówki nie są przypisane żadne usługi świadczone w ramach współpracy z Narodowym Funduszem Zdrowia. Może to na przykład oznaczać, że ośrodek zerwał współpracę z NFZ lub zaczął prowadzić działalność pod inną nazwą.

Opinie o ISP Stomatologiczna

Dodaj opinię
5/5
Pani Doktor to Anioł! Miła, życzliwa. Pacjent na fotelu czuje się komfortowo. Pani doktor wyjaśnia leczenie krok po kroku. Zero bólu! Jedyny stomatolog w Miedzyrzrzu, który w dzień wolny o 20.00 odbierze telefon i pomoże.
2/5
Miła i sympatyczna... dopóki nie dowie się, że przyszedłeś zrobić zabieg na NFZ. Gdy przyszedłem na wizytę, za leczenie podała mi absurdalną cenę, siegającą rzędu 1500zł za całość (a zębów do leczenia było zaledwie dwa), a gdy powiedziałem jej, że mnie nie stać, pozwalała sobie na kąśliwe uwagi dotyczące zarówno mojej osoby, jak i stanu mojego portfela. W kwestii leczenia zrobiła jedynie minimum, z grubsza tylko po to, by nie zostawić mnie na lodzie z dziurawymi zębami. Podczas samego zabiegu była w stosunku do mnie niezwykle szorstka i nieczuła - nie obchodziło jej kompletnie, że odczuwałem ból i dyskomfort, a na prośbę by borowała odrobinę delikatniej zostałem przez nią określony roszczeniowcem. Na sam koniec dostałem jedynie chłodne "to wszystko" i zostałem odesłany w stronę drzwi. Zanim skorzystasz z usług pani Moniki, upewnij się najpierw, że masz ze sobą wystarczająco pieniędzy, by chciała cię traktować jak człowieka.
1/5
Kasa to ona bardzo lubi
5/5
Bardzo miła i rzeczowa dentystka, przez nią przestałam bać się wizyt u dentysty, delikatna i konkretna. Polecam.
Dodaj opinię

Adres:

Sienkiewicza 46, Międzyrzecz
ISP Stomatologiczna na mapie
Widok z ulicy ISP Stomatologiczna