1. Chirurg stomatolog
  2. Zachodniopomorskie
  3. Stargard

ISP Stomatologiczna Wojciech Rawicki - Chirurg stomatolog

Dworcowa 9
Stargard Szczeciński
Świadczenia specjalistyczneKolejkaNumer telefonuInne ośrodki
Poradnia chirurgii stomatologicznej
Chirurg stomatolog
0 dni91 578 55 27
Godziny otwarcia:
PN12:00-18:00
WT08:00-14:00
ŚR12:00-18:00
CZ08:00-14:00
PT12:00-18:00

Opinie o ISP Stomatologiczna Wojciech Rawicki

Dodaj opinię
4/5
Bardzo dobry lekarz,zostałem obsłużony szybko i sprawnie.Polecam.
5/5
Lekarz godny polecenia. Zabieg wykonany w 100% bezboleśnie. Podejście do pacjenta na 5+ Oby więcej takich doskonałych profesjonalistów a zniknie strach przed wizytą u dentysty.
5/5
Polecam serdecznie
1/5
Gorąco nie polecam lekarza Rawickiego.
Rok temu usuwał mi ósemkę.
Usuwał to dobre słowo, ponieważ ząb nie został usunięty tylko pocięty i zaszyty w dziąśle.
Po zabiegu nie dostałam żadnych leków (był to zabieg chirurgiczny z otworzeniem dziąsła). Mój nerw językowy został sparaliżowany.
Gdy się dowiedziałam, że moja osemka nie została usunięta, postanowiłam iż udam sie prywatnie do lekarza (usunięcie ósemki, ziarniny, która powstała po nie udanym zabiegu oraz rekonstrukcje żuchwy).
Niestety nerw językowy dalej jest sparaliżowany, jestem po 30 zabiegach rehabilitacyjnych, które niestety nie przyniosły żadnych efektów.
Najprawdopodobniej połowa mojego języka będzie sparaliżowana już do końca życia...
5/5
Ula niewiem czy to ten sam Rawicki przyjmował bo znajoma miała dokładnie podobny zabieg do twojego skomplikowana ósemka który ułamał się przy wyrwaniu,ale ząb został usunięty w całości do tego zaopatrzony w leki pięknie zszyty i dodatkowo leki na całe dwa tygodnie plus opatrunki co kilka dni 😂🙈 dodam że wizyta była na NFZ także Bajki to możesz opowiadać dzieciom na dobranoc.
Osobiście wyrwałam u niego wszystkie ósemki gdzie dla mnie to była formalność więcej trwało znieczulenie niż rwanie wszystko pięknie się zagoilo także polecam jak najbardziej Pana Doktora
1/5
Fajnie, gdyby ktoś wogole odebrał telefon. Dodzwonić się nie można przez kilka dni. Wizyta osobista w gabinecie też nic nie dała, pomimo godzin przyjęć zamknięte i nie było z kim rozmawiać...Co do samej opinii o doktorze wypowiem się jak w końcu się do niego dostanę.
1/5
Zdecydowanie nie polecam!!
Ten pan nie zajmuje się naprawą i czyszczeniem uzębienia. To są jego własne słowa (za to czyści doskonale portwel.) Za niechlujnie założone wypełnienie zęba poprosił 300 zl nie dając paragonu.
Dzisiaj własnie wypadł mi fragment wypełnienia, które założył mi 6 m-cy temu. Nagania pacjentów innym kolegom np. wysyła po zdjęcia rentgenowskie uzębienia którego nie potrzebuje.

Gorąco odradzam jego usługi.
1/5
Nie polecam. Dzwoniliśmy prywatnie do lek. Rawickiego z nagłym przypadkiem, dziewczynka spadła z hustawki, ruszał się ząb, cała buzia spuchła. Po godzinnym oczekiwaniu laskawie kazał wejść. Nie zlecił żadnego prześwietlenia, antybiotyku nic... asystentka pod presją lekarza trzymała głowę dziecku i krzyczała.... ze trzyma jak uważa ,, co mam dziecku kark skręcić? ". Lekarz zalecił tylko zimne okłady i skasował 100zl za to, że wepchnął na siłę swoje paluchy i powiedział, że ząb jest pęknięty.
Dodaj opinię

Adres:

Dworcowa 9, Stargard Szczeciński

Numer telefonu:

Godziny otwarcia:

PN12:00-18:00
WT08:00-14:00
ŚR12:00-18:00
CZ08:00-14:00
PT12:00-18:00
ISP Stomatologiczna Wojciech Rawicki na mapie
Zdjęcie budynku ISP Stomatologiczna Wojciech Rawicki