ISPL Barbara Malinowska

Placówka została oznaczona w serwisie jako nieaktywna. Może to m.in. oznaczać, że zaprzestała ona działalności w ramach NFZ lub zmieniły się jej dane kontaktowe.
W naszym serwisie do tej placówki nie są przypisane żadne usługi świadczone w ramach współpracy z Narodowym Funduszem Zdrowia. Może to na przykład oznaczać, że ośrodek zerwał współpracę z NFZ lub zaczął prowadzić działalność pod inną nazwą.

Opinie o ISPL Barbara Malinowska

Dodaj opinię
5/5
Polecam bardzo dobra Pani doktor jakość usługi na najwyższym poziomie miła atmosfera w gabinecie
1/5
Niestety na umówionej wyzycie okazało się że Pani dr. Nie ma! zrobiła sobie wolne nie poinformowała mnie chociaż, chciałam potwierdzić wizytę i w tym samym dniu rano dzwoniłam telelefon nie odbierała. Dzwoniłam po przybyciu telefon dalej wyłączony, pewnie chodzi o to że raz zapłaciłam prywatnie a następnym razem na pytanie jak jest różnica między plombą na NFZ a prywatnie nie dostałam żadnej konkretnej odpowiedzi to powiedziałam na NFZ i może dlatego tak brzydo pani Dr. Barbara Malinowska potraktowała, nie ładnie jeżeli każdego pacjenta pani będzie tak traktować to straci pani pacjentów, tak jak pomoc.
1/5
Nie polecam, umawia, robi sobie wolne nie informuje o wolnym nie odbiera telefonu totalny brak szacunku
5/5
W końcu trafiłem do konkretnego lekarza który nie naciąga na kasę szczegółowo wytłumaczy co trzeba zrobić . Plomby nie wypadają czy to na kasę chorych czy prywatnie trzymają się dobrze.
5/5
Pani doktor jest bardzo dokładna kamień ściągnięty tak dokładnie że jeszcze nigdy nie miałam tak dobrze ściągniętego kamienia i to za darmo . Terminy odległe ale warto poczekać . Poza tym nawet jak zapomnisz że masz wizytę to ci przypominają smsem
5/5
Czystość w gabinecie -celujący
Atmosfera w gabinecie -celujący
Fachowość -celujący
Delikatność pani doktor -celujący
Uśmiech asystentki -celujący
Polecam ten gabinet stres znika w mgnieniu oka przy takich sympatycznych paniach
5/5
Jestem zadowolona ze świadczonych usług w tym gabinecie . Polecam z całego serca Panią doktor
5/5
Jestem zdziwiony powyższa opinia Pacjenta . Leczę się u dr. wiele lat i nigdy nie dała mi odczuć że jestem gorysz bo leczę się na nfz a wręcz przeciwnie atmosfera w gabinecie jest bardzo przyjemna i przyjazna . Mają system powiadamiania i potwierdzania wizyt przez SMS i to jest super pomysł . Pani dr.jeet bardzo dokładna porządnie robi plomby . Ja polecam
5/5
Od lat bałam się wizyt u dentysty, ale pani doktor całkowicie zmieniła moje podejście. Dzięki jej empatii i profesjonalizmowi poczułam się komfortowo i bezpiecznie. Zabieg był bezbolesny, a efekt końcowy przeszedł moje najśmielsze oczekiwania. Polecam tego stomatologa każdemu ,terminy odległe ale warto poczekać
5/5
Cudowna pani doktor – spokojna, dokładna i serdeczna. Dzięki niej przestałam bać się wizyt u dentysty. Asystentka przesympatyczna, pomocna Wspólnie tworzą zespół, któremu można zaufać w 100%. Polecam każdemu, kto szuka nie tylko leczenia, ale i dobrego, ludzkiego podejścia.
Dodaj opinię

Adres:

Szpitalna 3a, Jawor