ISPL Barbara Szkudlarek

Placówka została oznaczona w serwisie jako nieaktywna. Może to m.in. oznaczać, że zaprzestała ona działalności w ramach NFZ lub zmieniły się jej dane kontaktowe. Ostatnia aktualizacja danych ośrodka miała miejsce 27-10-2019.
Dworcowa 14
Malbork
W naszym serwisie do tej placówki nie są przypisane żadne usługi świadczone w ramach współpracy z Narodowym Funduszem Zdrowia. Może to na przykład oznaczać, że ośrodek zerwał współpracę z NFZ lub zaczął prowadzić działalność pod inną nazwą.

Opinie o ISPL Barbara Szkudlarek

Dodaj opinię
1/5
Nie polecam! Jak można odmówić przyjęcia dziecka tylko dlatego że ni mieszka w innej miejscowości niż Malbork! . Bardzo nie uprzejma i nie miała Pani! Szok
1/5
Szczerze to wystarczy tylko tam zadzwonić i po samej rozmowie można stwierdzić że liczy się tylko kasa. I codzienny utarg,zebranych pieniędzy z wizyt prywatnych , a nie dobro Pacjenta i chęć pomocy mu, odbiera słuchawkę i na dzień dobry jak prywatne to odrazu przyjmą jak nie to "absolutnie nie ma opcji wizyty w przychodni" słowa nieuprzejmej pani odbierajacej telefon, nie pozdrawiam, i polecam także innego podejścia do Pacjenta bo aż się odechciewa wizyty u was w przychodni. Niepolecamy ;)
5/5
Brednie, poszedłem ze skierowaniem i zostałem przyjęty po niecałej godzinie.Wszystko zależy od sytuacji i problemu z jakim przychodzimy. Liczą się pieniądze, a kto z was chętnie zostaję w pracy po godzinach za darmo? Serdecznie Polecam!
5/5
Ja choruję od jakiegoś czasu na zapalenie tęczówki ,gdy tylko się pojawi zapalenie dzwonię do pani dok. i jestem przyjęta . Oczywiście ze skierowaniem . Nie spotkałam się żeby pani dok.była nie miła .Zawsze miła i uprzejma .Pozdrawiam
Dodaj opinię

Adres:

Dworcowa 14, Malbork
ISPL Barbara Szkudlarek na mapie
Widok z ulicy ISPL Barbara Szkudlarek