Kotarbińskiego 1a/2
Malbork
Świadczenia specjalistyczneKolejkaNumer telefonuInne ośrodki
Poradnia położniczo-ginekologiczna
Ginekolog
6 dni720 557 777
Godziny otwarcia:
PN08:00-14:00
WT08:00-14:00
ŚR08:00-14:00
CZ13:00-18:00
PT08:00-13:00

Opinie o ISPL Bogdan Błaszczyk

Dodaj opinię
1/5
Średni czas oczekiwania 5 dni - bzdura bzdura - nawet miesiąc albo więcej. Połozna oczywiście zapisze wizytę ale potem jak lekarza nie ma, to praktycznie pani położna nie chce wpisać na inny termin, bo " mówi że miejsc nie ma i nic na to nie poradzi "
5/5
Ginekolog ..SUPER LEKARZ .MOJA CORKA MA JUZ @18 lat skoncrzone ,jest zdrowa Prowadrzil moja karte ciazy ten doktor ...wsrzystko ok nie nazekajcie .
5/5
A tak pozatym planuje druga ciaze i tylko do tego doktora sie udam b trzeba udam sie prywatnie na wizyte to dobry lekasrz moim zdaniem nie narzekam.
1/5
Jeden lekarz a dwa różne standardy. Podczas wizyt NFZ narzeka na sprzęt, że niby nic nie widać, sugerując wizytę prywatną już na innym urządzeniu (a kosztuje nie mało). Jak można badać na sprzęcie, na którym za wiele nie widać. Przecież to on jest odpowiedzialny za naszą ciążę.
5/5
Rewelacyjne podejście do pacjentki, wnikliwy wywiad. Szczegółowe badania. Świetna atmosfera. Nie ma różnicy w nastawieniu do badanej czy jest ona z rejestrach NFZ czy tez z prywatnej. Zdecydowanie polecam.
1/5
Radzę unikać tego lekarza i gabinetu jak ognia. Zwłaszcza niekompetentnej położnej, która nie zna się na przepisach, kłamie w żywe oczy i zmusza do przechodzenia na macierzyński przed porodem!!!!!!
1/5
Podobno prywatnie załatwi wszystko, ale na fundusz - zapomnij o zwolnieniu lekarskim przed porodem - masz sobie brać macierzyński przed urodzeniem dziecka!!! Położna wprowadza w błąd, byle tylko pozbyć się pacjenta. Omijać szerokim łukiem!!!
5/5
Moim zdaniem najlepszy lekarz a .am porównanie z paroma . Polecam ci każdej Pani .
1/5
Dziewczyny strzeszcze się tego lekarza na NFZ. Jestem kobietą w ciąży. Mam 26 lat. Prowadziłam ciąże u tego lekarza. Na początku był bardzo miły. Wszystko z ciąża było dobrze. Rozwijała się prawidłowo. Po 4 wizycie jak nie wykonałam badań prenatalnych u lekarza odpłatnie to zaczął się koszmar. Na ostatniej wizycie dodam że jestem w 6 miesiacu ciąży zastałam poinformowana prze lekarza że tu nic nie widać, że jest jakaś plama, że to sprzed na NFZ i że nie można nic zobaczyć, że dziecko jest chore oraz że jest ogromnie wielkie i że jak je urodze zrobię mu krzywdę i mam sobie poszukać innego lekarza. A jak będzie wszystko dobrze to mogę wrócić. Wmawial mi że to tylko wyłącznie moja winna że dziecko jest chore. Jak wyszłam z gabinetu byłam w ogromnym szoku, płacz. Jak tak można ten człowiek jest pozbawiony uczyć, emocji. Naszczęść moje dziecko jest zdrowe wszystko rozwija się prawidłowo. Byłam u innego lekarza, który usłyszał moja historie i był w szoku, że takie rzeczy usłyszałam od lekarza ginekolog prowadzącego ciąże. Ten człowiek jest nastawiony na KASE!!!!!!!!! Kobiety, które chcecie prowadźic swoją ciąże na NFZ to zastanówcie się, bo nie warto. Myślę, że wyrzuty sumienia u Pana Bogdana Błaszczyka odezwą się. W życiu nie są najważniejsze pieniądze, żeby tak niszczyc życie ludzie. Pozdrawiam.
5/5
Lekarz bardzo wnikliwy dopytuje, rozmawia i przekazuje wiele mądrych rad. Dokładny, wystawia informację i sie podpisuje.
1/5
Miałam dokładnie tak samo jak Pani która wypowiadała się wcześniej "kobieta w ciąży" . Na pierwszych wizytach względnie miły choć mało rozmowny nie dostałam żadnych zdjęć z USG żadnej informacji. Nic nie widzi na sprzęcie z NFZ potem dodał że dziecko chore później że to moja wina bo nie wykonuje jego zaleceń tylko problem w tym że nie dostałam żadnych zaleceń jedynie co to żeby przyjmować witaminy i to dopiero w 20 tygodniu ciąży a na sam koniec usłyszałam że dziecko jest tak duże że zrobię sobie kalekę podczas porodu a jak zapytałam jak to możliwe skoro nic nie widzi na tym sprzęcie to usłyszałam że mam znaleźć sobie jakiegoś innego lekarza który może zechce poprowadzić do końca moją ciążę a jeśli nikt nie będzie chciał to w ostateczności mogę wrócić do niego! Bo nie chce mieć na sumieniu mojego dziecka! I taki ktoś śmie się nazywać lekarzem?! Nigdy w życiu Go nie polecę nawet największemu wrogowi....
5/5
Bardzo miły Pan doktor dokładny i sympatyczny. Niektóre pacjentki go nie lubią z uwagi na to ze bardzo zwraca uwagę na nadwagę. Ja osobiście uwazam ze lekarz od tego jest żeby uświadomić ze czas o siebie zadbać.
5/5
Polecam polecam polecam. Jestem zadowolona, chodziłam w ciąży prywatnie. Takiego lekarza to ze świecą szukać. Doradzi, podpowie, podchodzi z ogromnym szacunkiem do kobiety.
Teraz, na zwykła kontrole również chodzę prywatnie. Bądźmy szczere - gdzie na NFZ ludzie są zadowoleni ze świadczonych usług ???!!!! NIGDZIE! Czy to u ortopedy czy u ginekologa nikomu się nie dogodzi. Nie podoba się na Nfz to prywatnie się chodzi i tyle.
1/5
Nie polecam tego lekarza na NFZ. Jak inne panie, piszące powyżej na początku był miły, a jak nie wykonałam badań prenatalnych to obrót o 180 stopni. Dał mi do zrozumienia, że jestem złą matką, nie wykonując tych badań. Potem żadnego usg i zdjęć dziecka. Nie polecam na NFZ.
1/5
Witam, niestety smutna prawda. Mam podobne doświadczenia. Na początku ciąży było w miarę dobrze, potem sugestie że sprzęt na fundusz i mało co widać, potem że dziecko chore... Byłam załamana, lekarz badał mnie szybko, nic nie tłumaczył, myślałam, że dziecko umrze. Drugi lekarz powiedział zupełnie coś innego, widziałam chociaż badanie. Doświadczenie przykre, dziewczyny piszą prawdę niestety
1/5
Nie polecam tego lekarza! Jak Panie piszące wyżej również zostałam źle potraktowana. Na pierwszej wizycie na NFZ oczywiście miły -potwierdził ciążę zalecił witaminy. Na drugiej wizicie na NFZ niestety czar prysł stał się opryskliwy i nieprzyjemny, gdy zapytałam co z ciążą (10 tydz.) czy rozwija się prawidłowo, czy wszystko ok na ten moment to odpowiedź doktora była że z ciążą to nigdy nic nie wiadomo i że nie mam oczekiwać że mi powie że jest wszystko w porządku bo jak coś się stanie to wtedy będę miała pretensje do niego. Nastawiony na kasę, ponieważ znam dziewczyny które chodziły do doktora na wizyty prywatne to uprzejmy i miły w ciągłym kontakcie telefonicznym z pacjentkami a na NFZ to druga osobowość pacjentki ma za nic, a przecież mamy prawo do kozystania z wizyt NFZ i powinien traktować nas z godnością.Moim zdanie tak nie postępuje lekarz tylko materialista.!!! Ja akurat po drugiej wizycie zmieniłam lekarza który traktował mnie z godnością całą ciążę. Dziewczyny nie polecam tego lekarza!!!!!!
5/5
Bardzo miła atmosfera. Wszystko na wysokim poziomie. Polecam
5/5
Polecam
Dodaj opinię

Adres:

Kotarbińskiego 1a/2, Malbork

Numer telefonu:

Godziny otwarcia:

PN08:00-14:00
WT08:00-14:00
ŚR08:00-14:00
CZ13:00-18:00
PT08:00-13:00
ISPL Bogdan Błaszczyk na mapie
Widok z ulicy ISPL Bogdan Błaszczyk