1. Endokrynolog
  2. Dolnośląskie
  3. Legnica

ISPL Ewa Szczepańska - Endokrynolog

Adama Mickiewicza 1a/5
Legnica
Świadczenia specjalistyczne Kolejka Numer telefonu Inne ośrodki
Świadczenia endokrynologiczne
Poradnia Endokrynologiczna
186 dni 76 866 04 96
Godziny otwarcia:
PN07:30-16:00
WT07:30-16:00
ŚR10:00-19:00
CZ07:30-16:00
PT07:30-16:00

Opinie o ISPL Ewa Szczepańska

Dodaj opinię
1/5
nie wiem kto tam odbiera telefony ale to skandal caly dzien dzwonie i nic
1/5
potwierdzam- to jest olewanie pacjentów.
1/5
Stanowcze NIE dla tej Pani doktor zero profesjinalizmu, Zero zainteresowania, oby już nigdy nie trafić do tej lekarki. Nie polecam nie polecam i jeszcze raz NIE!!!!!
1/5
Nie polecam tej Pani.Brak jakiegokolwiek profesjonalizmu i zainteresowania. Trafilam do tej Pani przypadkiem bo mój lekarz nie mógł mnie przyjąć byłam na prywatnej wizycie. Nie dość, że nie przepisała mi żadnych leków czym mi podniosła ciśnienie i wyprowadziła mnie z równowagi to jeszcze zmierzyła mi ciśnienie i powiedziała,żebym się leczyła na serce. Wizyta trwała 5 minut i kosztowała mnie 100 zł...
1/5
PROSZE NAPISAC W JAKIE DNI JEST REISTRACJA DO PANI DOKTOR....DZIEKUJE
1/5
stanowczo odradzam wizytę u tej Pani doktor. Brak profesjonalizmu, zainteresowania pacjentem.
Pani doktor rzadko kiedy udaje się przyjąć pacjentów na umówioną godzinę nie szanuje czasu pacjenta i chyba swojego też.
NIE POLECAm
1/5
Potwierdzam, poprzednie opinie. Pani doktor wspomina tylko o swoim genialnym synku który wyjechał do Stanów. W d**ie ma dobro pacjenta, choć temat endokrynologii jest bardzo skomplikowany to postępowanie typu : Przepiszę Panu tabletki i zobaczymy za pół roku jak Pana organizm będzie reagował jest moim zdaniem kiepski. Brak jednoznacznej decyzji czy wymaga się leczenia czy nie, a wszystko robione na jej "oko"
1/5
Przepraszam, opinię wyżej chciałem wystawić dla p.Marzeny Spaczyńskiej - Rusak.
1/5
Nie zdarzyło mi się być przyjętą i wyznaczonej godz
Średnia opóźnień 50 min. Korzystam z usług p Dr ok 8 lat. Nieźle diagnozuje ale nie szanuje pacjenta i relacja jest jednostronna tzn podmiot p.Dr -przedmiot pacjent. Bywa arogancka i wyniosła. Niestety jest mało endokrynologow. Ale czy mamy się godzić na zło traktowanie.....
1/5
Dramat - brak profesjonalizmu , brak wiedzy i robienie z pacjentów przysłowiowych debili . Nie wspomnę o proponowaniu wizyty prywatnej na wizycie z NFZ -.-
5/5
Leczę się u Pani Doktor już parę lat. Dobry kontakt, profesjonalizm. Polecam
1/5
Pani doktor nie jest złym lekarzem.Fakt spóżnia się i nawet nie przeprosi.Nieraz jest nie sympatyczna.
3/5
Faktycznie czasami jest nie miła i nie lubi wdawać się w dyskusje, jeżeli pacjent chciałby coś więcej się dowiedzieć. Czasami ma się wrażenie, jakby Pani doktor pracowała na taśmie produkcyjnej, a nie z pacjentami. Mimo to ważniejsze jest dla mnie leczenie niż stosunek do pacjenta i w tym zakresie raczej jest w porządku.
1/5
Czytałam wczesniejsze wpisy pacjentów o p doktor,ale chyba trochę nie dowierzałam. Niestety muszę potwierdzić,że brak ze strony szanownej pani doktor jakiejkolwiek empatii w stosunku do pacjenta,nie interesuje jej historia choroby i nie zbiera żadnego wywiadu od pacjenta. Wizyta całkowicie nie spelniła moich oczekiwań i napewno nawet prywatnie nie pójdę do tej pani dr.
Pacjent jej kompletnie nie interesuje ani dyskusja na temat choroby czy możliwości diagnostycznych. Nie szanuje tez czasu pacjenta trzymając go celowo z opóznieniem pod gabinetem!
1/5
Totalna porażka. Liczy się tylko pieniądz. Zero empatii dla pacjenta. Zero pomocy! ODRADZAM!
1/5
Endokrynolog ? Chyba tylko z nazwy z ta specjalizacja to ta Pani nie ma nic wspólnego. Całkowity brak profesjonalizmu .Mimo iż leczę się kilka lat nigdy nie dostałam skierowania na badania na które z tego co wiem ma zasrany obowiązek dac jako specjalista. Leczenie w ciemno.
Szukajcie specjalisty który na prawdę zajmie się problemem a nie tylko zainstaluje kasę od pacjenta albo z NFZ.BEZNADZIEJA
1/5
Wizyty raz na półtora roku.Byłam wczoraj, pani doktor nie interesowało jaki mam problem,tylko przeszukiwała moją kartę i znalazła, że przyszłam o trzy miesiące za wcześnie. Powiedziała, że pacjenci nie będą przychodzili kiedy im się spodoba i powiedziała, że najwcześniej może mnie przyjąć w marcu. Nie ważne, że zrobiłam prywatnie wyniki, które w marcu będą już nie aktualne. Jestem starszą osobą, po chorobie nowotworowej, byłam zarejestrowana,odczekałam swój czas i NFZ i tak zapłaci pani dr. Wyjątkowo niesympatyczna, pokazała mi gdzie jest moje miejsce w szeregu, czułam się upokorzona. Czas, w którym wysłuchiwałam reprymendy od pani dr. spokojnie by wystarczył na moje badanie. Wie, że brak jest lekarzy ale to nie powód aby traktować ludzi jak śmieci.Jutro złożę skargę w NFZ , że odmówiła mi porady lekarskiej. Nie wybieram się więcej do tej godnej pożałowania lekarki i nikomu nie radzę korzystać z usług tej pani.Moja ocena 0.
1/5
musze potwierdzic powyzsze opinie telefon nie odbieraja ciagle od miesiecy wlacza sie komunikat ze skrzynka przepelniona to jak mam sie zarejstrowac jak ciezko mi chodzic moze ktos sie tym w koncu zajmie bo nfz jej placi a te jej ekg to niech sobie wsadzi bo to nikomu nie potrzebne ja mam zawsze swoje dokladne a wyniki ktore trzeba zrobic to musze robic prywatnie bo pani doktor rzada ale skierowan nie daje
1/5
Nie miła, agresywna, niekulturalna osoba. Zero profesjonalizmu, zainteresowania czy uprzejmości. Dzwonie już 3 miesiące bez skutku.
1/5
Dzwonię już miesiąc i nikt nie odbiera telefonu ,tylko przepełniona sekretarka.Mieszkam daleko i ciężko mi przyjechać.Pani Jola jest sympatyczna i nie wierzę ,że nie odbierze telefonu.
1/5
Brak profesjonalizmu i empatii... Nigdy więcej
1/5
Rzeczywiście wszystkie opinie które przeczytałam są prawdziwe, byłam prywatnie, i nie polecam, nie miła lekarka, trafiłam zupełnie przez przypadek, nie ma żadnego podejścia do pacjenta, nie jest sympatyczna, liczy się tylko kasa, pieniądze miałam na biurku, wliczone, to sama je wzięła bez zgody,jak by się bała, że ktoś miałby je ukraść. I oczywiście rząda wyniki badań, a skierowania nie da. Stanowcze Nie dla tej pani.
1/5
Zgadzam się, że brak tej pani profesionalizmu i zainteresowania pacjentami, interesują ja tylko pieniądze, a nie dobro pacjenta, mój tato choruje na tarczycę, ma już 77 lat, leczył się u tej pani już kilka lat, aktualnie zabrakło mu leku, próbował dzwoniąc do tej pani i nie dawało żadnego zezultatu, dzwoniąc co dziennie i był zbywany po długim czasie, aż ktoś łaskawie odbierze, że pani doktor odzwoni i nic.
Jak wróciłem z pracy z zagranicy, to musiałem odbyć kwarantannę i również domownicy musieli odbyć kwarantannę, wiec ja zadzwoniłem w wsprawie tych tabletek, mówiąc że jesteśmy na kwarantannie, to ta pani w recepcji odpowiedziała, że nie ma danych na tego pacjęta, ja wyjaśniając że ten pan był przyjmowany prywatnie, to uzyskałem, że może taka receptę wypisać z tym że 100 procent płatna, ja na to, że ok, i tu się zaczęło, ta pani przy telefonie pytanie, a kto przyjedzie po ta receptę w odpowiedzi na to pytanie, mówię że ktoś podjedzie, ta pani na to do mnie, że nie chce się zarazić, wówczas podniosła mi ciśnienie, i mówię że to jest kwarantanna, a nie choroba co za bzdury mi tu mówi i tłumaczę, że nieważne kto przyjedzie, ale na pewno nikt nie przyjedzie po ta recente z osób co są na kwarantannie, przyjedzie mój syn co mieszka gdzie inndziej w innej miejscowości. Więc ta pani odpowiada, że nie wypisze mi tej recepty bo jesteśmy w kwarantannie, a ona niewie kto przyjedzie, w tym momencie zdenerwowała mnie, bo mówiąc tak,
Poczułem się jak trędowaty, mimo to że jestem zdrowy i nic mi nie dolega, powiedziałem tej pani, że to nadaje się do prasy i brak zainteresowania pacietem i jego zdrowiem i że powiadomię o tej sytuacji sanepid, ana na to proszę bardzo i dowidzenia.
Po jakieś chwili dzwoni telefon od tej pani doktor, ode tal mój tato, dzwoniła pani doktor i powiedziała, żeby więcej do niej nie przyjeżdżał, bo ja zachowałem się nie miło, a nie wsponme kto tu był nie miły i jak potraktowała mnie i nie martwiła się o pacheta tylko o swój tykek.
Ten lekarz i ta przychodnia nie nadają się żeby leczyć ludzi, tam waznieszy jest pieniądz a nie ludzie, zwykle wypisanie recepty i np. Wysłania tej recepty stworzylo problem, boa jak ta pani ujęła muszę zapłacić 50 zł. Inaczej nic z tego!!!!! Nie polecam tego lekarza, a ta panią z recepcji to powinna zmienić zawód, a nie udawać że chce pomagać ludziom, a pani doktor zapomniała o przy siedzę lekarskiej. Zastanówcie co to za lekarz, któremu nie zależy żeby leczyć. A od siebie kwarantanna to nie choroba? Opisałem całe zdarzenie i się nie dziwię, że czasem ludzie umierają jak mają taką pomoc, od takich lekarzy.
1/5
witam. Zgadzam się z opiniami -to kanalia A nie lekarz. Brak kultury , wyrozumiałośći w stosunku do pacjenta. Już w poczekalni ciśnienie donosi się do 200. W gabinecie u pani doktor jest 250. Liczy się tylko kasa. Nawet usłyszałam ostatnio słowa "jak Pani się nie podoba to proszę zmienić sobie lekarza".
1/5
Straszna kobieta! Nie miła dla mojej babci była aż tak że moja babcia się poplakala jak wyszła z tego gabinetu!!!! Mam nadzieję że na starość też ja tak będą traktować!
1/5
Zgadzam się z wcześniejszymi negatywnymi opiniami, dramat, dramat jeszcze raz dramat.Więcej do powiedzenia ma nieuprzejma pani w rejestracji niż sama pani doktor (specjalnie z małej litery). Kombinacja z wizytami na tzw.fundusz zdrowia . Na pierwszej wizycie informują, że następne wizyty będą już niepłatne , gdy zbliża się termin owej wizyty okazuje się ,że brakło limitów , zmuszanie do wizyt płatnych .Na moje pytanie ,że rejestracja odbyła się miesiąc wcześniej i wtedy " były limity " usłyszałam niegrzeczną odpowiedż " jak się nie podoba proszę zmienić gabinet. Zalecono mi również zrobienie wyników.Poprosiłam o skierowanie również otrzymałam odpowiedz, że pani doktor nie może mi dać takiego skierowania ponieważ musiałaby zapłacić "z własnej kieszeni. Jak to rozumieć? Profesjonalizm pani doktor zostawia dużo do życzenia, tam liczy się tylko pieniądz , nie pacjent. Szukajcie Państwo innego doktora , ja to zrobiłam i żałuje, że wcześniej nie zasięgnęłam opinii o gabinecie tej pani doktor.
1/5
bylam tam jeden raz wiecej nie pujde
1/5
Szok, złe traktowanie pacjentów, zero tłumaczenia i na wizycie zawsze mam podwyższone ciśnienie, nigdy więcej
1/5
U tej Pani Doktor nalezy mieć przynajmniej podstawowe przygotowanie medyczne oraz dotyczace zasad panujacych w tym gabinecie. A to dlatego, że zgodnie z uzyskaną informacją w tej przychodni recepty oraz skierowania można uzyskać jedynie na wyraźne żądanie pacjenta. Strach pomyśleć jak są leczeni ludzie, którzy z różnych powodów nie zawsze umieją o siebie zadbać.
1/5
Negatywne opinie nic nie zmieniają ,jednak należy je umieszczać ,to ślad jak niekompetentne osoby tam pracują i udają,że zajmują się zdrowiem pacjentów.zgroza
5/5
Polecam Panią Doktor. Szybko, sprawnie i obecnie wszystkie hormony w normie.
1/5
Leczyłam się u p lekarz przez 10 lat i żałuje , nigdy nie wyprowadziła mnie na prostą u p lekarz wynik 6 tsh jest w normie co jest nie prawda omijajcie szerokim łukiem
1/5
największym problemem jest to że brakuje alternatywy i jak kogoś zwyczajnie nie stać na prywatne wizyty to.....
5/5
wszystko ok, polecam Panią Doktor
5/5
Leczę się od kilku lat i muszę powiedzieć, że naprawdę mi pomogła. Szybko rozpoznała Hashimoto, tylko nim stwierdziła, kazała wykonać badanie. Z lekami trafiła w samo sedno, co roku wysyła na badanie gęstości kości. Nigdy nie miałam problemów z receptami. Dla mnie i mojej rodziny super lekarka
1/5
Ja też nie wiem, kto tam siedzi i nie odbiera telefonów, a jak już się dodzwoniłam, to ten Ktoś, bo nie chciał się przedstawić, poganiał mnie nie mogłam się do końca wypowiedzieć, ponieważ ten
Ktoś rozłączał się. Brak kultury i szacunku. Skandal!
1/5
Tragiczny lekarz!! Absolutnie odradzam, bo każdy kto pójdzie będzie żałował.
1/5
Nigdy nie zostałam tak źle potraktowana, dziwie się, ze ktokolwiek jeszcze chodzi do tej Pani. ODRADZAM!!!!!
1/5
Stanowcze NIE
Pani doktor zero profesjonalizmu, antypatyczna, bywa nie miła i lubi się spóźniać.
4/5
Jestem zadowolona z opieki Pani doktor, polecam
1/5
Pani Doktor jak można tak powiedzieć o takiej osobie! DRAMAT!!!!
Strasznie chamska...
Brak słów...
1/5
Totalnie odradzam!!!!! Pani doktor robi z ludzi debili, wmawia jakieś głupoty, nie przyznaje się do własnych słów , jest arogancka, ma brak wiedzy, tylko leki by wypisywała nic więcej. Uważa się za najlepszą, a jest serio najgorszą lekarką jaką spotkałam w życiu . Masakra
5/5
Polecam Panią Doktor. Dobrze mam dobrane leczenie i czuję się lepiej.
1/5
Najgorsza przychodnia endokrynologiczna. Jedynie co umieją to mówić że oni mają tysiące pacjentów.
1/5
Niech ktoś w końcu odbierze ten telefon !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
1/5
Kompletny brak kultury - chamskie traktowanie pacjentów. Dlatego to jedyny endokrynolog, u którego można się szybko zarejestrować, bo ludzie ją dobrze znają i uciekają. Ja też muszę odejść od niej, ale wcześnie zapiszę się na odległy termin u każdego innego, byle daleko od niej.
2/5
Z lekarza jestem zadowolona....ale odnośnie pani z rejestracji masakra nie uprzejma i nie odbiera telefonów dzwonię od miesiąca codziennie i żadnego odzewu....masakra
1/5
Co to teraz jest w rejestracji?!?! Ta obecna pani pasuje tylko i wyłącznie na handel przydrożny. Gdzie podziała się poprzednia miła pani???
5/5
Nowa Pani w rejestracji to zmiana na duży plus. Wizyta przebiegła sprawnie, z usg tarczycy. Wszystko wyjaśnione, dostałam leki i termin kontrolnej wizyty.
1/5
Najgorszy lekarz ze wszystkich specjalności, których w swym długim życiu spotkałem, jeżeli chodzi o kulturę osobistą i szacunek do innego człowieka, pacjenta. Z nią się nie da normalnie rozmawiać. O fachowości się nie wyrażam, bo pewnie zna swój fach.
5/5
A ja tam nie mam problemu z telefonem, zawsze miła Pani odbierze i nawet dobrze doradzi. A Pani doktor zawsze sympatyczna, uśmiechnięta i widać że jest lekarzem z powołania. Polecam.
Dodaj opinię

Adres:

Adama Mickiewicza 1a/5, Legnica

Numer telefonu:

Godziny otwarcia:

PN07:30-16:00
WT07:30-16:00
ŚR10:00-19:00
CZ07:30-16:00
PT07:30-16:00