ISPL Gabinet Stomatologiczny

Placówka została oznaczona w serwisie jako nieaktywna. Może to m.in. oznaczać, że zaprzestała ona działalności w ramach NFZ lub zmieniły się jej dane kontaktowe.
Icchaka Lejba Pereca 23b
Wrocław
W naszym serwisie do tej placówki nie są przypisane żadne usługi świadczone w ramach współpracy z Narodowym Funduszem Zdrowia. Może to na przykład oznaczać, że ośrodek zerwał współpracę z NFZ lub zaczął prowadzić działalność pod inną nazwą.

Opinie o ISPL Gabinet Stomatologiczny

Uwaga!
Prosimy o rozwagę przy kierowaniu się opiniami na temat placówki. Np. pozytywny komentarz na temat pani doktor został napisany z tego samego adresu IP, z którego pani doktor korzystała wysyłając nam wiadomość z prośbą o usunięcie danych z portalu. Dlatego opublikowane opinie mogą wprowadzać w błąd. Podejrzewamy, że ich autor łamie prawo popełniając czyn nieuczciwej konkurencji.
Administratorzy
Dodaj opinię
1/5
Tragedia
Zawsze opóźnienia
Cennik zmienny
1/5
Bardzo drogo i długo się czeka mimo przyjścia na ustaloną godzinę.
1/5
Widać ,że Pani doktor straciła na jakośći. Dwa zęby robione a w jednym plomba wyleciała po 4 miesiącach w drugim po 6 . Co z tego że w ramach reklamacji policzyła po 100 zł a nie po 150 zł ale zęby znów rozwiercanie i coraz słabsze. Ceny z kosmosu. Takie ceny to w Warszawie w centrum miasta a nie we Wrocławiu. Kanałowe leczenie najdroższe we Wrocławiu. Gdzie indziej 300 zł a tutaj od 450 zł w górę. Jak był gabinet na grochowej to było ok . Lepiej były leczone i niższe ceny teraz lepiej zmienić stomatologa.
1/5
Drogo, bardzo drogo. Do tego jakość usługi bardzo spadła. Plomby szybko wypadają.
5/5
Najlepszy stomatolog do którego chodziłem, wizyty przebiegały bezboleśnie a jakość usług była wysoka, ceny porównywalne do innych gabinetów, polecam!
5/5
Wszystko super, znakomity lekarz, aczkolwiek pani doktor już od dawna nie przyjmuje na nfz
5/5
Polecam dr, pełen profesjonalizm :)
Dodaj opinię

Adres:

Icchaka Lejba Pereca 23b, Wrocław Gajowice
ISPL Gabinet Stomatologiczny na mapie
Zdjęcie budynku ISPL Gabinet Stomatologiczny