ISPL Jacek Mariusz Wilant

Placówka została oznaczona w serwisie jako nieaktywna. Może to m.in. oznaczać, że zaprzestała ona działalności w ramach NFZ lub zmieniły się jej dane kontaktowe.
Sobieskiego 5
Człuchów
W naszym serwisie do tej placówki nie są przypisane żadne usługi świadczone w ramach współpracy z Narodowym Funduszem Zdrowia. Może to na przykład oznaczać, że ośrodek zerwał współpracę z NFZ lub zaczął prowadzić działalność pod inną nazwą.

Opinie o ISPL Jacek Mariusz Wilant

Dodaj opinię
1/5
Nie polecam, tego lekarza nawet nie umie postawić dobrej diagnozy, miałem kolke nerkowa i zamiast dać skierowanie na badanie moczu i usg nerek to zastrzyki przeciw bulowe zapisał. Do du..... Z takim lekarzem.
5/5
Bardzo dobry lekarz Laryngolog polecam, jak ktoś ma problem z jelitami niech zapierdala do Gastrologa a nie dobrym ludzia opierdala. Pozdrawiam
1/5
Nie polecam. Nie odbierają nawet telefonu, poza tym żadnego podejścia do pacjenta, dziecka, jeszcze raz nie polecam!
5/5
Bardzo dobry lekarz rodzinny
1/5
Nie polecam
Brak empatii.
Odmowa przyjazdu do bardzo chorego onkologicznie pacjenta/leżącego/.

Dałam gwiazdkę bo ocena wymagana.Ale Panie doktorku
moja ocena to 0.
5/5
Poradnia z dniem 1 kwietnia 2023 r. została zamknięta, a realizacja świadczeń zdrowotnych jest kontynuowana przez NZOZ Medicus Grzegorz Żółtański.

Dziękujemy za wiele lat specjalistycznej opieki dr Wilanta dla pacjentów i życzymy zdrowia w związku z zaistniałymi problemami zdrowotnymi.
Dodaj opinię

Adres:

Sobieskiego 5, Człuchów
ISPL Jacek Mariusz Wilant na mapie
Zdjęcie budynku ISPL Jacek Mariusz Wilant