Armii Wojska Polskiego 16
Puck
Świadczenia specjalistyczneKolejkaNumer telefonuInne ośrodki
Poradnia położniczo-ginekologiczna
Ginekolog
0 dni58 675 84 99
Godziny otwarcia:
PN08:00-16:00
WT10:00-18:00
ŚR08:00-16:00
CZ08:00-16:00
PT08:00-16:00

Opinie o ISPL Janina Żółkiewicz

Dodaj opinię
1/5
Pani Doktor to kobieta z długoletnim stażem i wiedzą, ale brakuje jej podejścia do młodych mam, zapracowanych kobiet i par starających się o dziecko. Jest niemiła, arogancka, wypytuje o informacje, które są zbędne do badań i karty ciąży, której w moim przypadku nie wystawiła przez prawie 2 miesiące badania się u niej. Ta karta powinna być otrzymana tuż na pierwszej wizycie i towarzyszyć, aż do samego rozwiązania. Pani Doktor zamiast pomagać kobietom w ciąży, które chcą o nią zadbać zachowuje się wręcz skandalicznie, ponieważ nie była kiedyś w stanie sama donosić swojej ciąży. Wyżywa się na innych jakby byli temu winni. Zero zrozumienia, poczucia bezpieczeństwa czy gwarancji na prawidłowy rozwój ciąży. Wszystkie badania są robione bez głębszych zastanowień i dostosowywania się do potrzeb pacjentek. Dodatkowo warto byłoby czyścić gabinet pomiędzy badaniami. Pacjenci wchodzą według "ustalonej" kolejności i nic nie jest dezynfekowane. Żel do prowadzenia diagnostyki medycznej leżący na podłodze i ręczniki papierowe na kozetkach. Gorąco wszystkim nie polecam. Gwarantuję, iż nie zakończy to się na negatywnej opinii i powiadomieniu odpowiednich organów ścigania w celu zakończenia zbyt długiej kariery Pani Doktor J.Żółkiewicz.
5/5
Pani doktor jest dobrym lekarzem. Gdy byłam u niej pierwszy raz z polecenia nie wierzyłam ze mi pomoze gdyż walczyłam rok z upławami u innego lekarza, który chyba leczył mnie byle zeby odpękać i następną.. Natomiast Pani doktor podeszła do mnie bardzo indywidualnie przepisała leki, które od razu pomogły, do tego wykryła u mnie nadżerke ale przepisała mi leki dzięki którym się wchłoneła. Jestem Pani doktor bardzo wdzięczna bo dzięki niej od stycznia nie mam w końcu żadnych problemów.
1/5
Gdybym mogła to dałabym ocenę na minusie. To absurd jak doktor traktuje swoje pacjentki. Nic dziwnego że nigdy nie ma do niej kolejek w Puckim Centrum Medycznym. Nikt nie chce do niej chodzić. Pierwszy raz poszłam do doktor Żółkiewicz w 6 tygodniu ciąży. Nie założyła mi karty ciąży, nie zbadała ciśnienia, nie zwazyla. Takie rzeczy powinno się robić na pierwszej wizycie. Podczas drugiej wizyty w 9 tygodniu która trwała 5 minut również nie założyła karty ciąży. Nawet nie wyliczyła mi terminu porodu. Gdy następnego dnia po wizycie zadzwoniłam na ogólnodostępny numer do Pani Żółkiewicz który jest podany w internecie z prośbą o zaświadczenie o ciąży rozłączyla się w polowie mojego zdania nakazując dzwonić na recepcję. Gdyby któraś z pań na recepcji zechciałaby odebrać chociaż raz gdy dzwoniłam 15 razy to nie musiałabym dzwonić do Pani doktor. Po pół godziny spróbowałam znów zadzwonić do p. Żółkiewicz która otwarcie powiedziała że jej przeszkadzam jak odebrała ! Gdy zapytałam czy mogłaby do mnie oddzwonić to odpowiedziała że nie ma zamiaru! Zdążyłam szybko powiedzieć że byłam u niej poprzedniego dnia z wizytą i proszę tylko o zaświadczenie że jestem w ciąży a ona sarkastycznym tonem zapytała "a jest Pani ?" Powiedziała również"proszę zapisać sobie numer" i położyła telefon na biurko nie rozłączając się więc poczekalam z myślą że Pani doktor zamierza mi podać jakiś numer a ona po prostu się nie rozłączyla i nasłuchałam się jak mnie obraża przy innej pacjentce która akurat była w gabinecie. To jest po prostu wstyd że lekarz z wieloletnią praktyką tak traktuje swoje pacjentki w ciąży. Zmieniłam lekarza jeszcze tego samego dnia i nikomu nie polecam tej doktor

Adres:

Armii Wojska Polskiego 16, Puck

Numer telefonu:

Godziny otwarcia:

PN08:00-16:00
WT10:00-18:00
ŚR08:00-16:00
CZ08:00-16:00
PT08:00-16:00
ISPL Janina Żółkiewicz na mapie
Widok z ulicy ISPL Janina Żółkiewicz