Tatrzańska 2
Legnica
Świadczenia specjalistyczne Kolejka Numer telefonu Inne ośrodki
Poradnia położniczo-ginekologiczna
Ginekolog
3 dni help 76 855 35 99
Godziny otwarcia:
PN08:00-18:00
WT08:00-13:00,14:00-18:00
ŚR08:00-18:00
CZ08:00-13:00,14:00-18:00
PT08:00-18:00

Opinie o ISPL Kazimierz Hercuń

Dodaj opinię
1/5
Fatalny. Niekulturalny i niekompetentny. Stanowczo odradzam.
1/5
Lekarz byl bardzo arogancki I nie profesjonalny.
Z wielka laska odpowiadal na pytania, sam od siebie powiedzial jedyna informacje ze na tek tydzien ciazy plod rozwija sie prawidlowo.
Jego zachowanie oraz brak kominikacji odzwierciedlaja tego pana brak profesjonalizmu.
Wizyta ogolem bardzo nieudana (cala wizyta trwala jedynie 10 minut).
5/5
Ja jestem bardzo zadowolona z wizyt w gabinecie pana Hercunia,pełen profesjonalizm,pacjentka przebadana od dołu do góry,informacja o stanie zdrowia,zalecenia.Polecam.
1/5
Niemiłe, aroganckie przyjęcie pacjenta zarówno przez lekarza, jak i recepcjonistke. Brak zainteresowania pacjentem. Nie polecam na pierwsza wizytę. Pozostaje trauma i zrazenie do ginekologów.
1/5
Z mojej uwagi pierwszy raz byłam na wizycie i dziękuję pan Dr Arogancki niemiły opryskliwy a co do badania usg zero podejśćia w moim przypadku stwierdził że tej ciąży niema bo tak je robił a jestem po zbadaniu w dniu 21.06 i stwierdzonej ciąży w szpitalu choć wczesna nie było widać akcji serduszka a dr Hercuń stwierdził poronienie chybiałe i skierowanie do szpitala zgłosiłam się .tam nic nie stwierdzono Odradzam.!!!!!
5/5
Wreszcie po raz pierwszy od paru lat poczułam się zaopiekowana przez ginekologa,pierwszy raz lekarz zrobił mi USG piersi na rutynowej wizycie ,a żyje juz 46 lat ,dr ma być moze dla niektorych specyficzne poczucie humoru ,które trzeba zrozumiec,ja zdecydowanie POLECAM
4/5
Jak dla mnie lekarz w porządku. Prowadzi moją ciążę. Zawsze pyta jak się czuję. Zadaję mu dużo pytań- na wszystkie odpowiada. Nie jest zbyt wylewny. Jak mamy jakieś wątpliwości lepiej zapytać i usłyszeć odpowiedź niż wyjść i mieć pretensje, że się jest nieodpowiednio poinformowaną. Pani w rejestracji- dramat. To ona psuje lekarzowi opinię, bo jak się od niej wychodzi, to wierzyć się nie chce, że tacy wredni ludzie istnieją i z takim negatywnym nastawieniem wchodzi się do gabinetu.
5/5
Zdecydowanie polecam. Pierwsza wizyta u dr Hercunia i odrazu komplet badań wraz z usg i potwierdzona ciąża, gdzie poprzedni ginekolog wpisał jedynie test ciążowy.. Uzyskałam wszelkie niezbędne informacje. Ciąża prowadzona do końca bez problemów. Pełen profesjonalizm. Córka kończy już 16 lat i ja nadal korzystam z usług tego lekarza.
5/5
Witam. Bardzo dobrze przyjęli moja żonę. Bardzo dobre podejście i profesjonalizm🙂
1/5
Dramat, nie polecam, Pani rejestrująca jakby za karę tam siedziała, lekarz opryskliwy, brak mi słów i pomyśleć że to za nasze pieniądze tak się panosza, nie spodziewałam się że tak w tych czasach traktuje się czlowieka
1/5
Pani w rejestracji/położna okropna, strasznie nie miła i opryskliwa. Ma pretensję, że w ogóle ktoś pyta o cokolwiek, bo ona nie ma czasu. Jest informacja, że gabinet do 18, przy zapytaniu czy można umówić się na 17 -odpowiada opryskliwie, że nikt nie będzie na mnie czekał cały dzień. Masakra. U lekarza byłam raz, byłam zadowolona, ale więcej nie przyjdę bo nie jestem w stanie zarejestrować się przez Panią rzucająca słuchawką.
5/5
Serdecznie polecam. Bardziej kompetentnego ginekologa w Legnicy nie spotkałam. W szczególności przyjmującego na NFZ. Szanowni lekarze ze szpiatala wojewódzkiego pobierający krocie za prywatne wizyty nie mogą się z Panem Doktorem równać. Owszem z opinią na temat pielęgniarki nie mogę się nie zgodzić.

Polecam
5/5
Ja zostałam bardzo dobrze przyjęta zarówno przez Panią położną (która poinstruowała i doradziła jak mam o siebie zadbać po porodzie i ostudziła wszystkie moje obawy) jak i Pana doktora. Moja mama też od wielu lat chodzi do tej poradni i nie ma nic do zarzucenia.
Dodaj opinię

Adres:

Tatrzańska 2, Legnica

Numer telefonu:

Strona internetowa:

Godziny otwarcia:

PN08:00-18:00
WT08:00-13:00,14:00-18:00
ŚR08:00-18:00
CZ08:00-13:00,14:00-18:00
PT08:00-18:00