1. Dermatolog
  2. Zachodniopomorskie
  3. Szczecin

ISPL - Jolanta Dańczura-Dynowska - Dermatolog

Krzemienna 42B
Szczecin
Świadczenia specjalistyczne Kolejka Numer telefonu Inne ośrodki
Poradnia dermatologiczna
Dermatolog
3 dni 504 644 370
Godziny otwarcia:
PNnieczynne
WT15:30-19:30
ŚR15:30-19:30
CZnieczynne
PT15:30-19:30
SO09:30-13:30

Opinie o ISPL - Jolanta Dańczura-Dynowska

Dodaj opinię
1/5
Zadziwiająca wręcz niska kompetencja wydawać by się mogło doświadczonej pani doktor. Poszłam leczyć ledwo widoczne podskórne krostki a wyszłam od pani doktor ze średnio zaawansowanym trądzikiem (którego nigdy wcześniej nie miałam), a którego na dodatek pani doktor nie potrafiła zdiagnozować. Nie udało jej się również wyleczyć najzwyklejszej kurzajki. Szczerze odradzam, ponieważ można wyjść w nieporównywalnie gorszym stanie niż się przyszło.
5/5
Pozytywna opinia jak najbardziej dla Pani Dr. Wytłumaczy, wyjaśni, ma cierpliwe podejście do pacjenta:) nie jak niektórzy lekarze znudzeni i rutynowi... a co do wyniku leczenia, to wiadomo że trzeba być zdyscyplinowanym pacjentem i czasem poczekać dłużej na efekt leczenia. Polecam dla dorosłych i dla dzieci Panią Doktor.
5/5
Zdecydowanie najlepsza Pani Dermatolog w okolicy Podjuch. Bardzo cierpliwa, sympatyczna i przede wszystkim kompetentna w leczeniu chorób skóry, a wiadomo, że z tym to czasem na efekt trzeba poczekać i zastosować się do zaleceń. Zawsze z chęcią wysłucha problemów pacjenta i odpowie na wszystkie wątpliwości! Polecam, zwłaszcza dla młodzieży i dzieci!
5/5
Dobra diagnoza, trafione leczenie, zaangażowanie ze strony lekarki, niespotykana wręcz cierpliwość i opieka kontrolna nad pacjentem. Szanuję i polecam!
5/5
Bardzo dobry dermatolog, polecam dla osób z trądzikiem.
1/5
Miesiąc przepisywania małemu dziecku kortykosteroidów, a na pytanie czy na pewno, skoro ulotka mówi, aby nie stosować ponad dwa tygodnie odpowiedź "wszędzie piszą, żeby nie za długo używać, przecież nie smaruje pan non stop tylko trochę rano, trochę wieczorem". Ciągłe przepisywanie tego samego leku, mimo że efekt jego działania jest mizerny. Dermatolog czystej krwi - założyć rękawiczki i nawet nie dotknąć pacjenta.
Dodaj opinię

Adres:

Krzemienna 42B, Szczecin Prawobrzeże

Numer telefonu:

Godziny otwarcia:

PNnieczynne
WT15:30-19:30
ŚR15:30-19:30
CZnieczynne
PT15:30-19:30
SO09:30-13:30