ISPL Małgorzata Książkiewicz-Micewicz

Placówka została oznaczona w serwisie jako nieaktywna. Może to m.in. oznaczać, że zaprzestała ona działalności w ramach NFZ lub zmieniły się jej dane kontaktowe.
Jasia i Małgosi 8/2
Tczew
W naszym serwisie do tej placówki nie są przypisane żadne usługi świadczone w ramach współpracy z Narodowym Funduszem Zdrowia. Może to na przykład oznaczać, że ośrodek zerwał współpracę z NFZ lub zaczął prowadzić działalność pod inną nazwą.

Opinie o ISPL Małgorzata Książkiewicz-Micewicz

Dodaj opinię
5/5
Bardzo dobra i profesjonalna opieka medyczna, diagnostyka oraz super podejście do pacjenta.
Serdecznie polecam.
5/5
pani doktor ma podejscie do pacjeta nigdy nie odmowi pomocy LEKARKA Z POWOŁANIA
1/5
Pani doktor odmówiła mi pomocy i odesłała do lekarza ogólnego, gdy ledwo widziałam na opuchnięte oko. Nieważne, czy to "zwykły" jęczmień, czy bakteria, ważne, że nie udzieliła mi pomocy, gdy jej pilnie potrzebowałam. Ps. Jestem (byłam) jej stałą pacjentką.
5/5
P. doktor super podejscie, dokladne badanie -ja czekajac widzialem jak po za kolejka nagle przypadki byly zalatwiane po pewnym odczekaniu, wiadomo zarejestrowani pacjenci ale nikogo nigdy nie odeslano bez porady.
1/5
Przez całą wizytę Pani Doktor traktowała mnie z paternistyczną wyższością, a jak chciałam zadać jakieś merytoryczne pytanie dotyczące moich dolegliwości (moje wykształcenie nie ma związku z branżą medyczną, więc chciałam dopytać o pewne sprawy) to albo byłam zbywana, albo Pani Doktor zdawała się sama do końca wiedzieć o czym mówi. Całość pozostawia bardzo wiele do życzenia.
Dodaj opinię

Adres:

Jasia i Małgosi 8/2, Tczew
ISPL Małgorzata Książkiewicz-Micewicz na mapie
Zdjęcie budynku ISPL Małgorzata Książkiewicz-Micewicz