ISPL Marzena Spaczyńska-Rusak

Placówka została oznaczona w serwisie jako nieaktywna. Może to m.in. oznaczać, że zaprzestała ona działalności w ramach NFZ lub zmieniły się jej dane kontaktowe.

W portalu wciąż aktywne są profile powiązanych placówek:
Iwaszkiewicza 5/102
Legnica
W naszym serwisie do tej placówki nie są przypisane żadne usługi świadczone w ramach współpracy z Narodowym Funduszem Zdrowia. Może to na przykład oznaczać, że ośrodek zerwał współpracę z NFZ lub zaczął prowadzić działalność pod inną nazwą.

Opinie o ISPL Marzena Spaczyńska-Rusak

Dodaj opinię
1/5
Pani doktor wspomina tylko o swoim genialnym synku który wyjechał do Stanów. Średnio interesuje ją pacjent, choć temat endokrynologii jest bardzo skomplikowany to postępowanie typu : Na razie przepiszę Panu tabletki i zobaczymy za pół roku jak Pana organizm będzie reagował - jest moim zdaniem kiepski. Brak jednoznacznej decyzji czy wymaga się leczenia czy nie, a wszystko robione na jej fachowe "oko"
5/5
Powyższa opinia jest bardzo krzywdząca. pani doktor jest świetnym, zaangażowanym specjalistą. Wnikliwe podeście do każdego pacjenta, rzetelność i poświęcenie tyle czasu ile potrzeba. Na kilka lat wizyt, ani razu nie słyszałam o Synu.

Adres:

Iwaszkiewicza 5/102, Legnica