Przyjazna 13
Bydgoszcz
Świadczenia specjalistyczneKolejkaNumer telefonuInne ośrodki
Poradnia położniczo-ginekologiczna
Ginekolog
14 dni52 363 89 39
Godziny otwarcia:
PNnieczynne
WT08:00-15:00
ŚRnieczynne
CZ08:00-15:00
PTnieczynne

Opinie o ISPL Piotr Tyszkowski

Dodaj opinię
5/5
Byłam 1 raz moja opinia jest bardzo pozytywna miły sympatyczny lekarz szczegółowe badania od ręku POLECAM
1/5
Nie polecam.
Pacjentki na NFZ bardzo źle traktowane.
Prywatna wizyta w zupełnie innej atmosferze.
5/5
Byłam na NFZ, jestem b. zadowolona. Sympatyczny lekarz, pełny profesjonalizm. Polecam
5/5
Delikatny, ale rzeczowy. Wszystko wyjaśnia, zleca niezbędne badania. Czułam się komfortowo. Polecam
1/5
Idiota a nie lekarz
1/5
Nie polecam na NFZ ani prywatnie
1/5
Zdecydowanie nie polecam. Na NFZ byłam bardzo źle traktowana. Lekarz dawał mi do zrozumienia, że nie ma ochoty odpowiadać na moje pytania i zawracam mu tylko głowę. Mimo tego, że miałam w historii poronienie, nie zalecił mi żadnych badań przed ciążą, powiedział, że "najpierw mam zachodzić, jak się uda to potem będziemy gadać", w bardzo nieprzyjemnym tonie. Nigdy już tam nie wróciłam.
1/5
Zdecydowanie odradzam.Nigdy żaden lekarz nie potraktował mnie w taki sposób.Mimo problemów i nieprawidłowości w badaniach na zadane pytania wzruszył ramionami.Porażka.
5/5
Bardzo miła atmosfera, przyjazny gabinet, świetny lekarz a wszystko od ręki! Polecam :)
1/5
Pan doktor ma zbyt wysokie mniemanie o sobie. Nie polecam nikomu tego lekarza.
Chodziłam do Pana doktora przez 3 lata. Wizyty odbywały się w ramach NFZ. Jest niemiły dla pacjentek. Ostatnio jak chciałam odebrać wyniki badania cytolologicznego to otworzył drzwi od gabinetu i zamknął je mi przed samym nosem. W tym czasie prowadził prywatną rozmowę przez telefon w godzinach pracy. Przy czym w ogóle mnie nie przeprosił I nie chciał wydać wyników badania ze względu na to ,że Pani Marta była na urlopie. Jak doktorowi powiedziałam, że nie mam fizycznie możliwości odebrania w innym terminie to powtarzał jak mantrę, że mam kiedy indziej przyjść. Tak samo jak po pewnym czasie zadzwoniłam do doktora to odebrał telefon I nie chciał mi udzielić żadnych informacji na temat mojego stanu zdrowia. Chodząc na NFZ trzeba dwukrotnie przyjść, ponieważ USG jest robione przy kolejnej wizycie. Pewnie w celu nabicia sobie większej liczby wizyt w ramach NFZ... Pan doktor mówi również cicho I niewyraźnie. Odradzam wizytę. Nie mniej jednak Pani Marta rejestrująca pacjentki jest bardzo mila. Może właśnie z niej pan doktor powinien wziąć przykład...
1/5
Jestem pacjentką od dwóch lat. Pan doktor jest bardzo mało kontaktowy, mówi cicho i nie wyraźnie i zawsze się spieszy mimo tego, że wizyty trwają nie dłużej jak 3-5 minut. Nie potrafi omówić z pacjentką na jednej wizycie wszystkich problemów tylko z każdą sprawą każe umawiać się na kolejne wizyty. W ten sposób nabija sztucznie pacjentów na NFZ. Będąc na badaniu nie wypisze nawet recepty bo to już zbyt wiele dla pana doktora. Przychodząc po receptę nie można o nic więcej zapytać bo trzeba przejść na kolejną wizytę. Przecież to jest chore. Specjalnie zwalniam się z pracy aby przyjść na 5 minut do doktora. Nonsens. Pierwszy raz spotykam się z takim podejściem i traktowaniem.
5/5
Polecam wizytę w gabinecie PRYWATNYM u Pana Doktora. Dokładnie przeprowadzone badania, wyniki szczegółowo omówione. Lekarz odpowiada na każde pytanie.
1/5
Nie byłam zadowolona lekarz traktuje bardzo przedmiotowo pacjentki, gdy zadajesz pytania odpowiada z niechęcią i bardzo ogólnikowo. Nie polecam lekarza
5/5
Lekarz konkretny, chętnie odpowiada na zadane pytania, badania od ręki.
Pacjentka na NFZ
1/5
Witam... Nie dam ani jednej gwiazdki... Dlaczego ponieważ Dr
O ile można go tak nazwać jest człowiekiem bezczelnym.. Gburowatym bez kultury osobistej. Będąc na wizycie po wcześniejszej u Dr Sarapa prywatnie(złoty człowiek) otrzymałam skierownia na badania ponieważ nie należą do najtańszych postanowiłam iść po skierowania na NFZ.. I co usłyszałam od tego buca Niech Pani idzie tam gdzie się lecze skoro stać Panią na prywatną klinikę to co Pani tu robi... Szok... Nie wierzę jak tak można powiedzieć... Człowieku opuść stanowisko w tej poradni bo przez Ciebie straciłam już wiarę w lekarzy na NFZ
1/5
Stanowczo odradzam wizyty na NFZ u tego Pana. Arogancki i niegrzeczny.Traktuje pacjentki jak zło konieczne.Jestem w ciąży po pierwszej wizycie prywatnej u innego lekarza chcialam prowadzić ciąże na NFZ jednak doktor Tyszkowski stwierdził że mam sobie iść tam gdzie byłam. .nie chciał dac skierowań na badania..ani wystawić l4 mimo że miałam na wizycie ciśnienie 188/120 do tego jestem kierowcą ciężarówki i mam według tego Pana w takim stanie pojechać na międzynarodową trasę na 3 tygodnie..spotkanie takiego lekarza na swojej drodze to porażka! ! Dziwię się dyrekcji przychodni ze godzi się na takie traktowanie pacjentek..
1/5
Niestety wszystkie negatywne opinie o "doktorze" to prawda. Co innego jak się przychodzi już prywatnie... Buc i arogant. Nie polecam!
1/5
Odradzam. Za każdym razem czułam się jak intruz. Brak empatii, informacji. Zero kontaktu. Dramat.
1/5
Niestety komentarze wcześniejsze są prawdziwe. Lekarz sztucznie nabija wizyty na NFZ.
Przykład: jest wizyta - usg i lekarz nie raczy wytłumaczyć co dalej, żeby to usłyszeć trzeba przyjść na kolejną wizytę (bylam w szoku jak można coś takiego zrobić bez poczucia wstydu....) jednym słowem, w usg wyszły nieprawidłowości ale jakie to będzie mieć skutki/leczenie tego dowiemy się na kolejnej wizycie ze jakeis 3-4dni...
To samo z recepta, trzeba przyjść na osobną wizytę tylko po receptę...
Omijać szerokim łukiem.
A już nie ważyć się zadzwonić na numer prywatnych wizyt i chcieć sie zapisać na NFZ jak odbierze doktor to od razup można poznać jakim bucem jest.
Niestety po kilku wizytach i chęci dania szansy (wiaodmo każdy może mieć zły dzień, być roztargnionym (najpierw nie rozumiałam skąd ta mnogość wizyt) rezygnuje.
Leczenie na NFZ u niego to mało śmieszne żarty....
5/5
Świetny lekarz, profesjonalny, nie bawi się w zbędne uprzejmości, bo mówi konkrety i jeśli ktoś to odbiera jako bycie niemiłym, to niech idzie do milutkiego doktorka, który tak się zna na swoim fachu, jak kura na wierzbie. Doświadczenia z leczenia NFZ i prywatnie mam identyczne. Wizyty na USG mogą być osobno umawiane, bo sprzęt do usg jest dostępny tylko w środy i z tego to wynika, a nie z jakiej pilnej potrzeby nabicia wizyt. Nie wierzysz? Od razu umawiaj się na środy i sama się przekonasz.
5/5
Bardzo konkretny, profesjonalny, delikatny i zarazem sympatyczny lekarz. Odpowiada na wszystkie pytania, tłumaczy rzeczowo i uspokaja gdy pojawią się nerwy. Takie samo dobre podejście ma do pacjentek na NFZ jak i prywatnie. Doskonale wspominam!
1/5
Najgorszy lekarz z jakim w życiu się spotkałam, cham i prostak. Dziwię się, że ludzie do niego chodzą prywatnie.
1/5
Witam.
Myślałam,że tylko ja mam takie źle odczucia po wizycie u Pana"doktora".Wogole nie mówi co się dzieje na USG jeśli bym się nie zapytała to nic bym nie wiedziala.Z byle czym trzeba się umawiać na wizytę lub teleporadę....będąc na wizycie nie można od razu otrzymać recepty tylko dzwonić na w inny dzień.....Masakra....
1/5
Moja I wizyta podyktowana była świetnymi opiniami na Znanylekarz.pl. Teraz widzę, jak bardzo się pomyliłam... Szkoda, że nie trafiłam na tę stronę przed wizytą, dopiero teraz widzę, jak wiarygodne są negatywne opinie pozostałych pacjentów.

Pacjentki przyjmowane na NFZ są traktowane tragicznie.

Po pierwsze, nie ma możliwości umówienia się od razu do gabinetu. Na początku musi odbyć się teleporada... Po niej wizyta w gabinecie, która trwa ok. 5 minut. "Lekarz" nie raczy jednak wykonać kompleksowych badań, ale każe zapisać się na kolejną wizytę, tylko po to, by zrobić USG piersi. Dzięki temu łatwo nalicza sobie dużą ilość wizyt na NFZ.

Jest osobą gburowatą, nie pyta się o stan zdrowia pacjentki, tak naprawdę w ogóle się nie odzywa. Zapytany o cokolwiek odpowiada "z łaski". Zanim jeszcze wizyta się rozpocznie, do gabinetu trzeba wejść nago... Kiedy weszłam ubrana w biustonosz, zostałam cofnięta przez Pana z powrotem. Przyszłam do Pana "doktora" na wizytę z powodu bólu w piersi, kiedy po wykonanym USG zapytałam, co może być przyczyną bólu, uzyskałam odpowiedź "nie wiem. To są Pani odczucia". Porażka.

Teraz już widzę, jak łatwo można zmylić pacjentki, wykupując sobie pozytywne oceny pisane przez profesjonalną firmę...

Jedna gwiazdka to za wysoka ocena jak na takiego "specjalistę"...
1/5
Moja I wizyta podyktowana była świetnymi opiniami na ZnanyLekarz.pl. Teraz widzę, jak bardzo się pomyliłam... Szkoda, że nie trafiłam na tę stronę przed swoją wizytą.

Być może prywatnie ukazuje on inne ($$$) oblicze, jednak pacjentki przyjmowane na NFZ są traktowane tragicznie. Po pierwsze, nie ma możliwości umówienia się od razu do gabinetu. Na początku musi odbyć się teleporada... Po niej wizyta w gabinecie, która trwa ok. 5 minut. "Lekarz" nie raczy jednak wykonać kompleksowych badań, ale każe zapisać się na kolejną wizytę, tylko po to, by zrobić USG piersi. Dzięki temu łatwo nalicza sobie dużą ilość wizyt na NFZ.

Jest osobą gburowatą, nie pyta się o stan zdrowia pacjentki, tak naprawdę w ogóle się nie odzywa. Zapytany o cokolwiek odpowiada "z łaski". Zanim jeszcze wizyta się rozpocznie, do gabinetu trzeba wejść nago... Kiedy weszłam ubrana w biustonosz, zostałam cofnięta przez Pana z powrotem. Przyszłam do Pana "doktora" na wizytę z powodu bólu w piersi, kiedy po wykonanym USG zapytałam, co może być przyczyną bólu, uzyskałam odpowiedź "nie wiem. To są Pani odczucia". Porażka.

Prawdziwe oblicze "doktora" obrazują opinie pozostałych pacjentów w tym serwisie.

Jedna gwiazdka to zbyt wygórowana ocena jak dla tego "specjalisty".
1/5
Mogę się podpisać pod większością opinii - na NFZ to po prostu pomyłka lekarz. Nie polecam - tylko negatywna opinia
Dodaj opinię

Adres:

Przyjazna 13, Bydgoszcz Wyżyny

Numer telefonu:

Godziny otwarcia:

PNnieczynne
WT08:00-15:00
ŚRnieczynne
CZ08:00-15:00
PTnieczynne
ISPL Piotr Tyszkowski na mapie
Zdjęcie budynku ISPL Piotr Tyszkowski