Przyjazna 13
Bydgoszcz
Świadczenia specjalistyczne Kolejka Numer telefonu Inne ośrodki
Poradnia położniczo-ginekologiczna
Ginekolog
5 dni 52 363 89 39
Godziny otwarcia:
PN08:00-16:00
WT08:00-18:00
ŚR08:00-16:00
CZ08:00-16:00
PT08:00-14:00

Opinie o ISPL Piotr Tyszkowski

Dodaj opinię
5/5
Byłam 1 raz moja opinia jest bardzo pozytywna miły sympatyczny lekarz szczegółowe badania od ręku POLECAM
1/5
Nie polecam.
Pacjentki na NFZ bardzo źle traktowane.
Prywatna wizyta w zupełnie innej atmosferze.
5/5
Byłam na NFZ, jestem b. zadowolona. Sympatyczny lekarz, pełny profesjonalizm. Polecam
5/5
Delikatny, ale rzeczowy. Wszystko wyjaśnia, zleca niezbędne badania. Czułam się komfortowo. Polecam
1/5
Idiota a nie lekarz
1/5
Nie polecam na NFZ ani prywatnie
1/5
Zdecydowanie nie polecam. Na NFZ byłam bardzo źle traktowana. Lekarz dawał mi do zrozumienia, że nie ma ochoty odpowiadać na moje pytania i zawracam mu tylko głowę. Mimo tego, że miałam w historii poronienie, nie zalecił mi żadnych badań przed ciążą, powiedział, że "najpierw mam zachodzić, jak się uda to potem będziemy gadać", w bardzo nieprzyjemnym tonie. Nigdy już tam nie wróciłam.
1/5
Zdecydowanie odradzam.Nigdy żaden lekarz nie potraktował mnie w taki sposób.Mimo problemów i nieprawidłowości w badaniach na zadane pytania wzruszył ramionami.Porażka.
5/5
Bardzo miła atmosfera, przyjazny gabinet, świetny lekarz a wszystko od ręki! Polecam :)
1/5
Pan doktor ma zbyt wysokie mniemanie o sobie. Nie polecam nikomu tego lekarza.
Chodziłam do Pana doktora przez 3 lata. Wizyty odbywały się w ramach NFZ. Jest niemiły dla pacjentek. Ostatnio jak chciałam odebrać wyniki badania cytolologicznego to otworzył drzwi od gabinetu i zamknął je mi przed samym nosem. W tym czasie prowadził prywatną rozmowę przez telefon w godzinach pracy. Przy czym w ogóle mnie nie przeprosił I nie chciał wydać wyników badania ze względu na to ,że Pani Marta była na urlopie. Jak doktorowi powiedziałam, że nie mam fizycznie możliwości odebrania w innym terminie to powtarzał jak mantrę, że mam kiedy indziej przyjść. Tak samo jak po pewnym czasie zadzwoniłam do doktora to odebrał telefon I nie chciał mi udzielić żadnych informacji na temat mojego stanu zdrowia. Chodząc na NFZ trzeba dwukrotnie przyjść, ponieważ USG jest robione przy kolejnej wizycie. Pewnie w celu nabicia sobie większej liczby wizyt w ramach NFZ... Pan doktor mówi również cicho I niewyraźnie. Odradzam wizytę. Nie mniej jednak Pani Marta rejestrująca pacjentki jest bardzo mila. Może właśnie z niej pan doktor powinien wziąć przykład...
1/5
Jestem pacjentką od dwóch lat. Pan doktor jest bardzo mało kontaktowy, mówi cicho i nie wyraźnie i zawsze się spieszy mimo tego, że wizyty trwają nie dłużej jak 3-5 minut. Nie potrafi omówić z pacjentką na jednej wizycie wszystkich problemów tylko z każdą sprawą każe umawiać się na kolejne wizyty. W ten sposób nabija sztucznie pacjentów na NFZ. Będąc na badaniu nie wypisze nawet recepty bo to już zbyt wiele dla pana doktora. Przychodząc po receptę nie można o nic więcej zapytać bo trzeba przejść na kolejną wizytę. Przecież to jest chore. Specjalnie zwalniam się z pracy aby przyjść na 5 minut do doktora. Nonsens. Pierwszy raz spotykam się z takim podejściem i traktowaniem.
5/5
Polecam wizytę w gabinecie PRYWATNYM u Pana Doktora. Dokładnie przeprowadzone badania, wyniki szczegółowo omówione. Lekarz odpowiada na każde pytanie.
1/5
Nie byłam zadowolona lekarz traktuje bardzo przedmiotowo pacjentki, gdy zadajesz pytania odpowiada z niechęcią i bardzo ogólnikowo. Nie polecam lekarza
5/5
Lekarz konkretny, chętnie odpowiada na zadane pytania, badania od ręki.
Pacjentka na NFZ
1/5
Witam... Nie dam ani jednej gwiazdki... Dlaczego ponieważ Dr
O ile można go tak nazwać jest człowiekiem bezczelnym.. Gburowatym bez kultury osobistej. Będąc na wizycie po wcześniejszej u Dr Sarapa prywatnie(złoty człowiek) otrzymałam skierownia na badania ponieważ nie należą do najtańszych postanowiłam iść po skierowania na NFZ.. I co usłyszałam od tego buca Niech Pani idzie tam gdzie się lecze skoro stać Panią na prywatną klinikę to co Pani tu robi... Szok... Nie wierzę jak tak można powiedzieć... Człowieku opuść stanowisko w tej poradni bo przez Ciebie straciłam już wiarę w lekarzy na NFZ
1/5
Stanowczo odradzam wizyty na NFZ u tego Pana. Arogancki i niegrzeczny.Traktuje pacjentki jak zło konieczne.Jestem w ciąży po pierwszej wizycie prywatnej u innego lekarza chcialam prowadzić ciąże na NFZ jednak doktor Tyszkowski stwierdził że mam sobie iść tam gdzie byłam. .nie chciał dac skierowań na badania..ani wystawić l4 mimo że miałam na wizycie ciśnienie 188/120 do tego jestem kierowcą ciężarówki i mam według tego Pana w takim stanie pojechać na międzynarodową trasę na 3 tygodnie..spotkanie takiego lekarza na swojej drodze to porażka! ! Dziwię się dyrekcji przychodni ze godzi się na takie traktowanie pacjentek..
1/5
Niestety wszystkie negatywne opinie o "doktorze" to prawda. Co innego jak się przychodzi już prywatnie... Buc i arogant. Nie polecam!
1/5
Odradzam. Za każdym razem czułam się jak intruz. Brak empatii, informacji. Zero kontaktu. Dramat.
Dodaj opinię

Adres:

Przyjazna 13, Bydgoszcz Wyżyny

Numer telefonu:

Godziny otwarcia:

PN08:00-16:00
WT08:00-18:00
ŚR08:00-16:00
CZ08:00-16:00
PT08:00-14:00