Teresa Orlik - Runge

Placówka została oznaczona w serwisie jako nieaktywna. Może to m.in. oznaczać, że zaprzestała ona działalności w ramach NFZ lub zmieniły się jej dane kontaktowe.
Sądowa 8/113
Wrocław
W naszym serwisie do tej placówki nie są przypisane żadne usługi świadczone w ramach współpracy z Narodowym Funduszem Zdrowia. Może to na przykład oznaczać, że ośrodek zerwał współpracę z NFZ lub zaczął prowadzić działalność pod inną nazwą.

Opinie o Teresa Orlik - Runge

Dodaj opinię
1/5
Witam,
nie polecam, kompletnie niemiłą, pacjentów przyjmuje z ogromną łaską.
5/5
Jestem stałą pacjentką od wielu lat. Pani doktor jest miła, uprzejma .Przeprowadza bardzo dokładnie badania. Po wielu innych lekarzach do których chodziłam i szybko rezygnowałam, znalazłam lekarza którego darze pełnym zaufaniem.
5/5
Bardzo miła, kompetentna i sympatyczna Pani doktor. Zawsze odpowie na pytania, doradzi. Jestem nie w 100 ale w 1000% zadowolona.
1/5
Nie polecam. Niemiła, Na szybko, byle jak. Po badaniu nawet nie zostałam poinformowana czy wszystko jest dobrze czy coś się dzieje..
5/5
Pani Doktor bardzo miła z profesjonalnym podejściem. O wszystkim mnie poinformowała jak i również bez problemu odpowiadała na każde pytanie. Była to moja pierwsza wizyta w tej placówce i na pewno będę tam uczęszczać. Badanie przeprowadzone bezboleśnie i bez żadnych krępacji. Polecam
1/5
OKROPNA KOBIETA,ZERO SZACUNKU DO PACJENTA.JAK NIE ZAPYTASZ TO JEST ZŁA, A JAK ZAPYTASZ TO ALBO BEZCZELNIE ODPOWIE ALBO JESZCZE SIĘ OBURZY ZE NIE WIESZ.POTRAFI SKRYTYKOWAĆ PACJENTKĘ I NIE SZCZEDZI SOBIE KĄSLIWYCH UWAG.NIE POLECAM.
Dodaj opinię

Adres:

Sądowa 8/113, Wrocław Przedmieście Świdnickie