1. Endokrynolog
  2. Śląskie
  3. Bielsko-Biała

NZOZ "Endokrynologia Bielska"

Komorowicka 23
Bielsko-Biała
Świadczenia specjalistyczneKolejkaNumer telefonuInne ośrodki
Świadczenia endokrynologiczne
Poradnia Endokrynologiczna
539 dni33 822 16 29
Godziny otwarcia:
PN07:30-17:00
WT07:30-13:00,15:15-19:45
ŚR07:30-19:30
CZ07:30-19:30
PT07:30-15:00

Opinie o NZOZ "Endokrynologia Bielska"

Dodaj opinię
1/5
witam mam nadczynność tarczycy a pani w rejestracji była bardzo beszczelna i nie chciała mnie zapisać na wizyte co miesiąc bo byłam z innej miejscowości, a nie z bielska i mam czekać 4 miesiące poprosu czysta paranoja

leczyć się ze służby zdrowia
1/5
Pani w rejestracji pamięta chyba jeszcze czasy PRL-u. Jest opryskliwa, nieprzyjemna i wrzeszczy po pacjentach. Jest ważniejsza od pani kierownik przychodni,skądinąd bardzo miłej. Dziwię się, że jej jeszcze nie zwolniła.
1/5
ten czas oczekiwania nie wiadomo dlaczego podaja taki krótki bo zarejestrowałam sie i dostałam termin za 9 miesięcy
1/5
Znowu ta sama sytuacja . Rejestrują ludzi na daną godzinę a przyjmują z godzinnym opóźnieniem. Wiadomo dlaczego przecież trzeba pogadać z drugim lekarzem trzeba herbatkę zrobić przejść się po toaletach a to wszystko trwa raptem 45 min. Jakaś paranoja. Rzeczywiście jak i panie w rejestracji tak i p lekarki pamiętają czasu PRL. Niestety tutaj nadaje się tylko telewizja. Bo niemożliwością jest żeby działy się takie rzeczy w tych czasach. Zero szacunku do pacjenta ze strony pań z recepcji. Z ironią i pogardą podchodza do człowieka. Nie polecam tej przychodni przede wszystkim panie w rejestracji powinni zmienić wymienić na młodsze mniej wypalone. Bo te to jest jakaś tragedia i wstyd ze w naszej służbie zdrowia pracują tacy ludzie.
5/5
Korzystam z tej przychodni od paru lat i jestem bardzo zadowolona. Lekarka kompetentna, cierpliwa, miła. Na miejscu i USG i biopsja nie trzeba nigdzie biegać. Kiedyś panie w rejestracji były nieuprzejme ale teraz są nowe bardzo miłe i kompetentne, pomogą i doradzą.
Polecam tą przychodnię.
1/5
Owszem biosie na miejscu ale od niedawna a panie w rejestracji te same od niepamiętnych lat .Wiec nie wiem po co ta opinia. Bo jeżeli chcesz bronić zachowania pan w rejestracji to zbyteczne bo opinie na całe BB mają już wyrobione niestety
5/5
Jestem od niedawna pacjentem tej poradni i jestem bardzo zadowolony, dziwią mnie te uwagi. Szukając lekarza endokrynologa tylko w tej poradni potraktowano mnie poważnie i konkretnie zarówno w rejestracji jak i już w gabinecie.
5/5
świetna przychodnia !!!!!!!!!!!!!!!!!
5/5
Jestem od niedawna pacjentką tej przychodni i jestem bardzo zadowolona miła atmosfera w rejestracji i bardzo dobra lekarka - mogą wypowiedzieć się tylko o tej do której chodzę Pani Koperska nie rozumiem tych niemiłych opinii. Polecam innym pacjentom.
5/5
Przychodnia ze świetną obsługą, co rzadko się obecnie spotyka. Bardzo polecam !!!!!!!!
1/5
Brak słow, dosłownie! pani w rejestracji endokrynologicznej powinna jak najszybciej udać się na emeryturę lub koniecznie zmienić prace bo beszczelność, arogancja i tupeciarstwo z niej wychodzi. ona jest od tego żeby rejestrować a nie wydawać swoje durne opinie i odsyłać ludzi z skierowaniem PILNE do domu!
5/5
Przychodnia świata polecam
5/5
Nie mam zastrzeżeń. Obsługa merytoryczna. Polecam.
1/5
Dr Grzegorzewska w porządku, bada, przepisuje leki, bez większego zainteresowania, ale może nie każdy przypadek tego wymaga. W rejestracji niemiła, opryskliwa obsługa. Jak chciałam przełożyć wizytę, której termin miałam umówiony rok wcześniej to kazały mi napisać pismo z prośbą do lekarki. Jak byłam odebrać pismo do przychodni rodzinnej to nie chciały mi go wydać bez okazania karty nfz więc przypuszczam, że została na moje konto zarejestrowana wizyta mimo, że lekarza nie widziałam od roku.
5/5
Jedyna porządna przychodnia w Bielsku. Przyszłam ze skierowaniem "pilne" Panie w rejestracji kompetentne obejrzaly moje wyniki badań i pokazały lekarzowi. Ten wyznaczył mi termin do tygodnia i bardzo dobrze się mną zajął. Dr Sarna polecam bardzo miły lekarz. W innych przychodniach mnie zbywano i dawano termin za kilka miesięcy a moje źle wyniki nikogo nie interesowały. Polecam wszystkim pacjentom.
1/5
bardzo zla poradnia panie w recepcji nieuprzejme robiaca laske ze zapiszą do lekarza jestem bardzo oburzona traktowaniem i opryskliwoscia pani z rejestracji tak nie może być my jesteśmy dla służby zdrowia a nie odwrotnie proszę cos z tym zrobić tak nie może być chcemy się leczyc a nie można płacimy składki a pani laske mi robi, nie stać mnie na leczenie płatne bo jestem emerytka skandal skandal
2/5
Poradnia taka jak wszystkie inne.Polecam Panią doktor Grzegorzewską.Rzeczowa i miła jednocześnie.Badania robi na miejscu bez łaski.Za to panie z rejestracji powinne zmienić miejsce pracy.Administracja nie jest od krzyków na pacjentów,ale od świadczenia usług dla tych pacjentów,nie mówiąc już o kulturze osobistej.Dotyczy to zwłaszcza jednej starszej pani.Żenujące dla mnie były jej wrzaski na starszą od niej panią za okienkiem ...
1/5
Podtrzymuję poprzednie wypowiedzi. Pani w rejestracji to porażka, pracuje za karę. Najwyższy czas aby kierownictwo zrobiło z tym porządek. Poza tym opieka lekarska ok.
1/5
Personel z kosmosu, pokazuje, że ma władzę nad terminami i kasą z NFZ. Paranoja...
1/5
Pani doktor endokrynolog naprawdę rzeczowa polecam . Natomiast Pani z rejestracji życzę aby musiała kiedyś zapisać się do lekarza i żeby ktoś potraktował ją tak jak ona traktuje ludzi . Jeżeli nie jest zadowolona z pracy to może niech idzie na kasę do sklepu ( chociaż nie tam się nie sprawdzi tam trzeba być miłym i uprzejmym , a tych cech Pani z rejestracji nie posiada i chyba nie zna nawet ich znaczenia ) . Nie sądzę żeby ta Pani znalazła jakąkolwiek pracę, która wymaga kultury osobistej bo ewidentnie jej nie posiada , dlatego pewnie od 20 lat siedzi w rejestracji i okazuje niezadowolenie gdy przeszkadza jej pacjent . Rejestracja nie zasługuje nawet na 1 gwiazdkę w ocenie ( niestety wybranie oceny jest wymagane ) .
1/5
Nikomu nie zycze zle ale pani w rejestracji tak ! Chamska ordynarna wredna pyskata straszaca ! Myslalam ze zawalu tam dostane..Dalam gwiazdke dlatego bo musialam ...
1/5
Strasznie długie kolejki starsza pani w recepcji do endokrynologa okropna niemiła zero umiejętności obsługi komputera przydałby się jej jakiś kurs a pani doktor przy USG tarczycy nie dostrzegła nawet mojego guza tak się śpieszyła bo było już po czasie jej urzędowania sytuacja powtórzyła się już po raz drugi kolejna wizyta po 2 latach i znowu będzie podobnie
1/5
Pani w recepcji z dnia 20 sierpnia 2019r godzina 9: 00 nie znam nazwiska uważa że kobieta w ciąży nie ma tu pierwszeństwa pomimo że obok jej gęby jest papierek mówiący o tym że kobieta w ciąży jest przyjmowana poza kolejnością druga rzecz narzeczona była zapisana jako pierwsza na 8: 30 A ta kobieta w rejestracji zmieniła ją wpuszczając jakąś starą babe bo się awanturowała jeśli czytają to państwo zarządzający tą przychodnią proszę o reakcję bo ja na tym nie skończyłem zakończy się to aż do momentu gdzie Pani się poprawi bądź Państwo zwolnicie ją .. A innym radze proszę przychodzić kiedy się chce bo I tak pani w rejestracji ustala w tym dniu kto pierwszy wejdzie..
1/5
Zgadzam się , że obsługa w rejestracji poradni endokrynologicznej pozostawia wiele do życzenia. Pani jest niemiła, opryskliwa , dosłownie " warczy " do pacjenta . Szkoda , że takie zachowanie jest tolerowane przez dyrekcję .
5/5
A ja od paru lat korzystam z tej przychodni i bardzo jestem zadowolona zarówno z obsługi w rejestracji ( panie miłe, uśmiechnięte i bardzo kompetentne ) czytając te posty z pretensjami to sądzę, że piszą je osoby które wymagają od innych a same nawet dzień dobry nie potrafią powiedzieć i domagają się tego co nie możliwe lub nie wykonalne.
1/5
Pani w rejestracji bardzo nieprzyjemna. Zamiast wykonać swoją pracę i zarejestrować mnie na wizytę na 2021 powiedziała że tego nie zrobi. Prywatnie czy na nfz- przychodnia to przychodnia, choroba to choroba, więc nie rozumiem dlaczego człowiek tak traktuje człowieka.
5/5
Właśnie straciłam lekarza w Czechowicach i czytając te posty przerażona poszłam zarejestrować się do endokrynologia na ul Komorowickiej . I przepraszam ale zostałam przez panią w rejestracji bardzo miło obsłużona : dałam skierowanie pani obejrzała zapytała do którego lekarza mnie zapisać - zapisała do - dała zaświadczenie, trochę pożartowaliśmy. Była miła i kompetentna mimo długiej kolejki nie traciła spokoju. Polecam wszystkim ta poradnię.
5/5
Świetnie poradnia, czekałam dosyć długo ale było warto - zarówno lekarze jak i rejestratorki bardzo mili, a pretensję jak zauważyłam mają tylko ci co wymagają czegoś co im się nie należy i do tego są bardzo niegrzeczni. Polecam.
5/5
Dziś w dniu 03 luty 2020 byłem się zarejestrować . Termin mam na 23 listopada przyszłego roku 2021 . A PIS mówi że w medycynie w PISPolsce wszystko jest prawie świetnie .
Obsługa w rejestracji bardzo miła
1/5
Witam . Pani po niezbyt miłym dziendobry zaproponowała mi wizytę na marzec 2022 roku. Nie zainteresowała się jakie mam wyniki . Potraktowana mnie mówiąc
porostu jak intruza. Strasznie smutne.
Dodaj opinię

Adres:

Komorowicka 23, Bielsko-Biała

Numer telefonu:

Godziny otwarcia:

PN07:30-17:00
WT07:30-13:00,15:15-19:45
ŚR07:30-19:30
CZ07:30-19:30
PT07:30-15:00
NZOZ "Endokrynologia Bielska" na mapie
Widok z ulicy NZOZ "Endokrynologia Bielska"