Jacek Eljasik

Placówka została oznaczona w serwisie jako nieaktywna. Może to m.in. oznaczać, że zaprzestała ona działalności w ramach NFZ lub zmieniły się jej dane kontaktowe.
Brzozowa 10
Lidzbark
W naszym serwisie do tej placówki nie są przypisane żadne usługi świadczone w ramach współpracy z Narodowym Funduszem Zdrowia. Może to na przykład oznaczać, że ośrodek zerwał współpracę z NFZ lub zaczął prowadzić działalność pod inną nazwą.

Opinie o Jacek Eljasik

Dodaj opinię
1/5
Omijać ten gabinet szerokim łukiem. Mniej niż zero!
1/5
Nawet na jedną gwiazdkę nie zasługuje. Porażka!!!! U niego liczą się pieniądze, pseudo dentysta nie lekarz stomatologii.
1/5
Dramat nie dentysta!!! Ten doktor zaleczyl mi kanalowo zeby, nawet nie informujac mnie o tym. Ponadto zaden z 4 zebow nie zostal zaleczony poprawnie. Zlamane narzedzie przebijajace korzen i wbite w kosc, to miedzy innymi wynik leczenia tegoz doktora, nie wspominajac o zle opracowanych i wypelnionych kanalach. Jestem narazona na wysokie koszty reendo, ponadto 2 zebow spapranych przez doktora nie da sie juz uratowac. Leczenie zebow u tego specjalisty, to zyciowa porazka.
5/5
Moim zdaniem dobry dentysta zęby wyleczone dobrze i bezbolesnie ròwnież usuniecie kamienia nic nie bolalo
5/5
Super stomatolog bardzo miły profesjonalna obsługa jestem zadowolona polecam.
5/5
PANI EDYTO TEN PAN DR NIGDY NIE ROBI NIC BEZ ZGODY PACJENTA, WIEC PROSZE NIEOCZERNIAC .
Dodaj opinię

Adres:

Brzozowa 10, Lidzbark