Asnyka 14
Bielsko-Biała
Świadczenia specjalistyczneKolejkaNumer telefonuInne ośrodki
Poradnia położniczo-ginekologiczna
Ginekolog
6 dni33 822 11 04
Godziny otwarcia:
PN07:00-18:00
WT07:00-15:00
ŚR07:00-08:00,10:00-18:45
CZ07:00-18:00
PTnieczynne

Opinie o Janina Kocurek-Fordey

Dodaj opinię
1/5
Porażka totalna, lekarz rozmawia z Tobą jakby nie chciał, na pytania odpowiada z łaską i oburzeniem. Przychodnia otwarta od 10 a o godzinie 12 wciąż nikogo nie ma, przychodzą kiedy chcą a pacjentki czekają.
1/5
Zgadzam sie z osoba ponizej do tego wrzeszczy krzyczy i mowi po co sie przylazlo bo oba ma dosyc tylkow do ogladania i wiecej nie potrzebuje DRAMAT.
1/5
Nie polecam!!!! Lekarz, który albo przespal studia, albo dyplom kupił, już sama nie wiem. W styczniu byłam u "Pani doktor" pierwszy raz i NIGDY WIĘCEJ!!!! Niesympatyczna, niemiła, wręcz oddychająca osoba, uzalajaca się nad tym, ile to ona pacjentek nie musi leczyć na kasę chorych,zwracajaca się na "ty", co mnie pokazało i uwielbiająca chyba anorektyczki. Wykryla u mnie ogromnego guza, straszyla Bog wie czym, a inny ginekolog po zbadaniu uznał, że wszystko jest idealnie. Zafundowała mi tylko stres, strach i bezcenne noce. Omijajcie szerokim łukiem.
5/5
SWIETNA LEKARKA BEZTRESOWE WIZYTY ODPOWIE NA KAZDE PYTANIE WYJASNI ZALEZY JEJ NA PACJENTACH BARDZO OTWARTA JA CHODZE TYLKO DO NIEJ
5/5
A dla mnie rzeczowa i konkretna.Ciepł i pozytywna osoba. Od 10 lat jestem pacjentką i nigdy się nie zawiodłam.
5/5
Ja chodzę do Pani doktór od jakichś 15 lat,czasów kiedy byłam młodziutką dziewczyną szukającą dobrego ginekologa. Byłam w kilku miejscach zanim trafiłam do niej i zostałam. Mieszkam w Anglii, urodziłam tu dwójkę dzieci a i tak regularnie badam się u Pani Kocurek-Fordey. Wspaniała,ciepła kobieta. Zawsze wszystko pięknie objaśnia i nie ma znaczenia czy chodziłam na nfz czy prywatnie.
5/5
Bardzo dobra pani doktor ja chodzę do niej 17 lat i jestem zadowolona tym bardziej że próbowałam leczenie u innych lekarzy to musiałam wracać do pani doktor żeby naprawiała leczenie po innych zawsze trafia w dolegliwości polecam jak najbardziej panią Fordey
1/5
Nie polecam. Wiecznie narzeka na wszystko, przy każdej wizycie jest tak samo. Osobom z nadwagą nie polecam, bo tylko się nasluchaja nieprzyjemnej krytyki. Godziny przyjęć w przychodni mocno opóźnione przez Panią Doktor. Najlepiej doliczyć jeszcze ok. godziny od zapisu. Ja zmieniam lekarza zdecydowanie.
3/5
Ja uwazam, ze p. Doktor jest mocno przepracowana i stad jej rozne humory.
Leczy mnie kilka lat i roznie to bywalo, ale ogolnie nie narzekam.
1/5
Pani doktor niemiła, odpychająca, wiecznie spóźniona conajmniej godzinę jak nie więcej, ma problem odpowiedzieć na podstawowe pytania i prośby ciężarnej, nie skierowała mnie na wszystkie badania, bo „jest jeszcze czas”, a potem wyszły z tego powodu komplikacje, opryskliwa i marudząca wiecznie jak to ona nie ma złe pracując na nfz :-) nie polecam
1/5
NAJGORSZY lekarz na jakiego można trafić. Powiedzieć o niej "konował" byłoby komplementem. Wszystkie trudniejsze przypadki odsyła do poradni w Rudzie Śląskiej, która od dawna nie prowadzi nic oprócz kardiologii prenatalnej. Wiedza o tym wszyscy inni lekarze(nawet innych specjalizacji), oprócz rzeczonej lekarki. Żadnych informacji na temat zdrowia dziecka nie można się dowiedzieć, za to dużo politykuje i chwali się swój o koneksjami i rzekoma znajomością kodeksu pracy. Natomiast wszystkie prawa pacjenta są notoryczne gwalcone. Pacjent nie ma dostępu do własnej dokumentacji medycznej a lekarz twierdzi, że to on płaci za badania pacjentki na NFZ!!! Lekarz ten nadaje się, co najwyżej do prosektorium, ponieważ tam nie jest w stanie już wyrządzić krzywdy pacjentce ani jej dziecku!
1/5
Opryskliwy babon plujący jadem. Zero empatii za to mnóstwo użalania się nad sobą i politykowania. Szczytem wszystkiego jest komentowanie poprzedniej wizyty i pacjentki oraz kąśliwe uwagi na temat wyglądu i nie daj Boże kilku zbędnych kilogramów. Z takim podejściem chyba już pora na emeryturę!
Dodaj opinię

Adres:

Asnyka 14, Bielsko-Biała

Numer telefonu:

Godziny otwarcia:

PN07:00-18:00
WT07:00-15:00
ŚR07:00-08:00,10:00-18:45
CZ07:00-18:00
PTnieczynne
Janina Kocurek-Fordey na mapie
Widok z ulicy Janina Kocurek-Fordey