NZOZ Nova Zdzieszyńscy

Niepodległości 17
Sosnowiec
Podstawowa Opieka Zdrowotna Numer telefonu Inne ośrodki
Lekarz rodzinny (POZ)
Poradnia Podstawowej Opieki Zdrowotnej i Lekarza Rodzinnego
32 291 65 62
Godziny otwarcia:
PN07:00-18:00
WT07:00-18:00
ŚR07:00-18:00
CZ07:00-18:00
PT07:00-18:00
Pielęgniarka POZ
Poradnia (Gabinet) Pielęgniarki Środowiskowej - Rodzinnej
32 291 65 62
Godziny otwarcia:
PN07:00-18:00
WT07:00-18:00
ŚR07:00-18:00
CZ07:00-18:00
PT07:00-18:00
Położna POZ
Poradnia (Gabinet) Położnej Środowiskowej
32 291 65 62
Godziny otwarcia:
PN08:00-18:00
WT08:00-18:00
ŚR08:00-18:00
CZ08:00-18:00
PT08:00-18:00
Programy profilaktyczne Numer telefonu Inne ośrodki
Profilaktyka chorób układu krążenia
Poradnia Podstawowej Opieki Zdrowotnej i Lekarza Rodzinnego
32 291 65 62
Profilaktyka gruźlicy
Poradnia (Gabinet) Pielęgniarki Środowiskowej - Rodzinnej
32 291 65 62

Opinie o NZOZ Nova Zdzieszyńscy

Dodaj opinię
1/5
Beznadzieja. Kontakt telefoniczny niemożliwy. Brak specjalistów
2/5
Beznadzieja. Nie polecam
1/5
Pielęgniarka Joanna Piwowarek pełniąc dyżur przy telefonie nie ogranicza się do podawania pacjentom kodów do recepty, ale dyskutuje na temat swoich spraw prywatnych. Blokuje pacjentom możliwość kontaktu odnośnie zamówienia recepty czy wizyty lekarskiej. Jest naburmuszona, nie raczy odpowiedzieć na,, dzień dobry ", czy,, do widzenia". Przychodnia ma w środowisku negatywną opinię!!!!! Lekarze sympatyczni, przyjaźni pacjentom zazwyczaj krótko tu pracują. Właścicielka nie zauważa negatywnych zachowań personelu, bo sama ma lepszych i gorszych pacjentów. Kto ma dosyć lekceważenia przenosi się do innych Przychodni.
5/5
Pani doktor Hałasik jest bardzo dobrym i godnym polecenia lekarzem .Rzadko spotyka sie teraz lekarzy z tak pozytywnym podejsciem do pacjenta i taka wiedza. Zadowoleni pacjenci.
5/5
Jedno z nielicznych miejsc w okolicy gdzie może przyjść angielskojęzyczny pacjent. Jak dla mnie to bardzo duży plus. Dodatkowo fachowa i konkretna wizyta u lekarza poz. Osobiście polecam to miejsce!
1/5
Gdy zmienił się personel, bo tylko nieliczne osoby pozostały zaszły bardzo duże zmiany wpływające niestety na niekorzyść placówki. I tu się zgodzę z poprzednimi komentarzami, że jest jeszcze wspaniała Pani doktor Hałasik. Nie da się dodzwonić i mówię tu o różnych porach w ciągu dnia. Lekarze często się zmieniają, nie ma stałego pediatry, pielęgniarki są specyficzne, a czasem bardzo niemile. Pewnie nie wszystkie, ale to nie są cudowne Panie, które pracowały w przychodni od lat. Cudowna pani Kasia, przesympatyczna Pani Agnieszka i inne, których imion nie pamiętam. Oczywiście Pani dr Kubica, która wg mnie jest cudownym, kompleksowym i dokładnym lekarzem rodzinnym💕. Myślę, że niestety niegdyś wspaniała poradnia straciła swoją renomę. I długo nie pociągnie. Do przemyślenia dla właściciela.
1/5
Brak miejsc, czas oczekiwania bardzo długi, brak lekarzy… tragedia… właściciele w ogóle się tym nie przejmują, najlepiej zmienić przychodnie, jak stracą pacjentów może się otrząsną
1/5
Zmieniamy przychodnię i wszystkim radzę to samo!!!!! Mąż z gorączką, kaszlem - płuca w bardzo złym stanie po wypadku nie został przyjęty. Lekarz zaproponował mu termin za tydzień. Na poczekalni tylko jeden pacjent. Kpina, za tydzień to już będzie po wszystkim.. Za tydzień to możemy sobie zaplanować wizytę po receptę na stałe leki lub skierowanie... Bardzo żałuję, ale to obecnie najgorsza przychodnia w rejonie chociaż chodziliśmy tam przez lata ze sobą i z dziećmi
1/5
Zgadzam się z poprzednimi opiniami, że przychodnia swoją dobrą opinię ma juz za sobą! Została tylko cudowna, przemiła i bardzo dobra specjalistka Pani dr Hałasik, ale niestety pracuje tylko dwa dni w tygodniu..😪 Lekarze co chwilę zmieniają się. Graniczy z cudem dodzwonienie się do przychodni w godzinach dopołudniowych, Panie nie odbieraja telefonu albo odkładają słuchawkę , obecny pan doktor Maciej Gołębski odmówił mi przyjęcia z wysoką gorączką i stanami grypowymi utrzymującymi się od soboty, pomimo, iż w gabinecie i na poczekalni było pusto, twierdząc, że czeka na umówionego pacjenta, nie przejawiając za grosz empatii i ludzkiej życzliwosci kazał zapisać mi się na wolny termin , a przecież mógł poświęcić mi te 5 minut, szkoda, że lekarz tak traktuje chorych pacjentów
1/5
Po dzisiejszej wizycie u pediatry przychodnia straciła kolejnych pacjentów. I może to i dobrze, bo jak ich nie będzie to ta pseudoplacówka medyczna upadnie.
Pożal się Boże "pediatra" szukała w Googlach odpowiedniego leku dla 5 letniego dziecka, po czym przepisała krem. Na pytanie czy jest to wystarczająca formą leczenia odpowiedziała,że nie wie i zapytała rodzica czy powinna przepisać antybiotyk.
To kto do jasnej cholery jest lekarzem? Rodzic? Idąc do lekarza, tymbardziej z dzieckiem, powinniśmy darzyć go zaufaniem, czuć się w gabinecie bezpiecznie. W tym przypadku, nie wzięłabym nawet witamin przepisanych od tej.. lekarki.
Polecam uciekać z tej przychodni!
1/5
Jestem przerażona poziomem tej przychodni w obecnej chwili. Od lat byłam pod jej opieką, ale w rej chwili Jestem zdecydowana ja zmienić. Lekarze co chwilę się zmieniają. Pan lekarz Maciej kompletnie obojętny, nie zainteresowany pacjentem. Wręcz okazujący niechęć. Do Pani dr Hałasik ciężko się dostać, a to jedyna lekarka tam, która dba o pacjenta o id lat stanowi wzór lekarza. Była jeszcze wspaniałą dr Ucińska, która już niestety nie pracuje.
1/5
Dwadzieścia lat korzystam z porad lekarzy w tej przychodni .Pracowała tam para młodych lekarzy zdolni z dużą wiedzą ,empatyczni, ludzcy i bardzo sympatyczni to Państwo Kubica .Lekarze z powołania. Pielegniarki super.Stopniowo ubywało lekarzy , pielęgniarek.Co chwilę nowi młodzi,czy z powołania ? Raczej nie. W ubiegłym roku szok! Pani doktor nie umiała odczytać EKG. Obecny lekarz Maciuś nie kocha tego zawodu.Zarozumiały , zadufany młodzieniec.Przychodnię proszę omijać z daleka.Ja też przechodzę gdzie indziej. Przychodnia nie zasługuje na żadną gwiazdkę.
1/5
Sytuacja z dziś !
Próbowałem dodzwonić się do przychodni 3h , zirytowany już tym faktem postanowilem udać się do przychodni .
Wchodząc zauważyłem ,że telefony na recepcji mają odłożone słuchawki na bok by nie dzwoniły , a dwie panie bardzo dobrze się przy nich bawią i plotkują!!!
To jest skandal , sprawę zgłoszono!
1/5
Z daleka od tej przychodni,lekarze chyba po zawodowce sa. Jak macie mozliwosc to przepisac sie gdzies indziej.
4/5
Brak terminów to zdecydowanie ogromny minus tej przychodni. Pani doktor Hałasik, do której jestem zapisana nie miałam okazji zobaczyć na oczy od 1,5 roku, bo ciągle nie było wolnego terminu i panie z rejestracji usilnie mnie zapisywały do kolejnych młodych lekarzy, którzy w mojej ocenie źle wybrali zawód. I oczywiście nie chodzi o wiek, ale o podejście do pacjenta. Młoda pani "doktor" (nie pamiętam nazwiska) przyjęła mnie w dresie i z bardzo niezadowoloną miną, na prośbę o leki na bezsenność była oburzona jakby co najmniej chodziło o narkotyki (droga pani za 25 lat sama pani będzie potrzebowała takich leków), natomiast uznała, że sprawę załatwią leki psychotropowe...Na szczęście w końcu trafiłam na Pana doktora Turzyńskiego, w mojej ocenie bardzo dobry lekarz, empatyczny, kontaktowy, dba o pacjenta.
Dodaj opinię

Adres:

Niepodległości 17, Sosnowiec

Numer telefonu: