Plac 650-Lecia 1/36
Złocieniec
Świadczenia specjalistyczne Kolejka Numer telefonu Inne ośrodki
Poradnia położniczo-ginekologiczna
Ginekolog
37 dni 726 104 919
Godziny otwarcia:
PNnieczynne
WTnieczynne
ŚR15:00-19:00
CZ08:00-17:30
PT08:00-17:30

Opinie o Joanna Szymczak-Brych

Dodaj opinię
1/5
Nie polecam! Przez nią moje dziecko zmarło. Nie zauważyła że płód jest za mały, nie zauważyła że jest za mało wód płodowych. Że przepływy pępowinowe sa słabe. Zlekceważyła moje zatrucie ciążowe
4/5
Byłam u Pani doktor dzisiaj prywatnie po raz pierwszy. Zapłaciłam 150 zl. Badała mnie dokładnie 3 razy USG tez robiła. Sympatyczna, miła, delikatna. Następną wizytę umowiła na kasę chorych. Zobaczymy jak będzie.
1/5
Byłam całkiem nie dawno u pani doktor sprawdzić czy wszystko ok. Okazało się ze mam zapalenie l. Przepisał mi leki za 120 zł w tym lek który nie mogę brać ponieważ miałam zapalenie żył co wspomniałam na wizycie.. dzwoniąc i pytając czy mogę go brać, odpowiedziała ze jak najbardziej... mało tego moja przyjaciółka straciła dziecko... była na badaniach parę dni wcześniej i wszystko ok podobno a dwa dni temu okazało się ze dziecko miesiac przed porodemzmarlo w brzuchu... czy Pani jest pewna że chce wykonywać swoj zawód ? Ból matki po stracie dziecka nie ejst do opisania ... czy to wystarczy??? ODRADZAM NIE POLECAM TO NIE JEST LEKARZ
1/5
Niekompetentna. Nie chciała wykonać całkowitego pakietu badań przysługującemu pacjentowi na NFZ "ot tak sobie". Zarozumiała, nie słucha pacjenta a praca jest dla niej karą. Pani doktor - zawsze można zmienić zawód. Zdecydowanie nie polecam!
2/5
Osobiście uważam, że kobieta ta wcale nie przykłada się do swojej profesji. Sama z siebie nie jest zbyt rozmowna, trzeba ją na każdej wizycie "ciągnąć za język", żeby uzyskać istotniejsze informacje. Porównując podejście do pacjenta i bieżące informacje na temat ciąży u naszych lekarzy z koleżankami miałam wrażenie, że jestem daleko w tyle. One były informowane o wszystkim co się na bieżąco dzieje bez żadnego "ale", w moim przypadku była to tylko kolejna wizyta zaliczona i odnotowana w karcie ciąży. Całą ciążę chodziłam do Pani Dr prywatnie, każda wizyta cenowo wyglądała inaczej od 150 zł do 250 zł. Gdybym miała wybierać ponownie lekarza na pewno mój wybór padłby na kogoś innego.
Dodaj opinię

Adres:

Plac 650-Lecia 1/36, Złocieniec

Numer telefonu:

Godziny otwarcia:

PNnieczynne
WTnieczynne
ŚR15:00-19:00
CZ08:00-17:30
PT08:00-17:30