1. Stomatolog
  2. Lubelskie
  3. Łuków

Dentes Clinic - Stomatolog

Dmocha 8
Łuków
Świadczenia specjalistyczne Kolejka Numer telefonu Inne ośrodki
Poradnia stomatologiczna
Stomatolog
7 dni 794 401 402
Godziny otwarcia:
PN08:00-20:00
WT08:00-20:00
ŚR08:00-20:00
CZ08:00-20:00
PT08:00-20:00
SO12:00-18:00

Opinie o Dentes Clinic

Dodaj opinię
1/5
Nie polecam. Wizyty z bólem na Nfz nie istnieją w tym gabinecie, zawsze jest sugestia odpłatności lub dopłaty. Ogólnie drogo i nieprzyjazna atmosfera.
1/5
Ja również nie polecam. Wcześniej była miła recepcjonistka i bardzo miła doktor Bogusz, dla której nie było różnicy czy wizyta była prywatna czy na fundusz. Teraz pacjent na NFZ jest traktowany jako zło konieczne a pracujące tam osoby są niemiłe.
1/5
Drugi raz umawiam sie na wizyte i po raz drugi dzien wczesniej dostaje telefon, ze wizyta odwolana. Niepowazne traktowanie pacjenta, nie polecam.
5/5
Polecam gabinet stomatologiczny Dentes clinic Pani doktor Trochim. Jestem zachwycony profesjonalną obsługą i bezbolesnymi zabiegami . Chodzę tam z całą rodziną bo ufam pani doktor.
Polecam ten gabinet każdemu.
5/5
Bardzo dobry gabinet. Fachowa obsługa aż milo . Polecam .
5/5
Bardzo profesjonalny gabinet , jestem bardzo zadowolona i wszystkim go gorąco polecam!!!
5/5
Bardzo fajny gabinet
5/5
Polecam wszystkim ten gabinet jest świetny. Pani dr Trochim to wspaniały lekarz. Pomogła mi bardzo , za to jej dziękuje.
5/5
Byłam w gabinecie i stwierdzam że to jest najlepszy zespół stomatologów w łukowie. Ja i mój mąż chodziliśmy wcześniej do takiego jednego dentysty w łukowie , co tylko nam zepsuł zęby a mężowi zrobił taki most że Pani doktor Trochim musiała go usunąć i zrobić protezę bo trzymał się tylko na 3 zębach. Bardzo jesteśmy zadowoleni z tego gabinetu.
1/5
Wystrzegajcie się i omijajcie !!!! Ja wróciłem z zagranicy na parę dni o czym powiedziałem w gbinecie no i po wizycie SŁONO zapłaciłem. Bo w euro zarabiam ?????? Ja już od paru znajomych osób słyszałem że zostali "obdarci z kasy". Tu tylko na kase patrzą.
5/5
Jestem bardzo zadowolona z tej przychodni. Moim skromnym zdaniem jest to najlepsza placówka w mieście.
5/5
Wczoraj byłam pierwszy raz w tym gabinecie i jestem pod wrażeniem . Polecam
5/5
Polecam bardzo dobry gabinet.
5/5
Co do wypowiedzi jw. w gabinecie jest cennik usług na poczekalni i można się z nim zapoznać.Nie spotkałem się z tym w innych gabinetach.
5/5
Super!!!
1/5
Razem z siostra zapisalysmy sie na wizyte na NFZ. Zostalo wrecz narzucone Nam leczenie prywatnie. Ogolnie z leczenia jestem zadowolona ale juz tam nie pojde bo jak ide na NFZ to chce takie leczenie i zeby mi nikt nie wmawial ze plomby zle i zaraz moga takie wypasc.
5/5
To jest bardzo dobry gabinet.Polecam.
5/5
Szukałam gabinetu stomatologicznego, w którym mogłabym szybko i profesjonalnie wyleczyć moje zęby . Koleżanka poleciła mi gabinet Dentes Clinik. Poczytałam opinie i komentarze. Opinie są różne, jak o wszystkich gabinetach w Łukowie i nie tylko. Pomyślałam, że spróbuję się przekonać. I zdecydowałam się zapisać na wizytę . Musiałam poczekać bo kolejka spora. Potem było z górki. Pierwszy kontakt zrobił na mnie piorunujące wrażenie. Gabinet pięknie urządzony, obsługa bardzo miła. Zostałam przyjęta kulturalnie, obsłużona i do końca wyleczona. Z cennikiem usług wcześniej się zapoznałam, więc nie miałam zastrzeżeń co do dopłaty. Słowa krytyki gabinetu i kadry są krzywdzące. Chyba komuś bardzo zależało na nadszarpnięciu autorytetu temu gabinetowi. Pani doktor - Joanna , to miła skromna osoba, poświęcająca sporo czasu pacjentowi. Teraz leczy się mój małżonek. Polecam właśnie ten gabinet.
5/5
Super.Polecam!!!
1/5
Od 1 lipca dzieciom do 15 r.ż. nie można zakładać amalgamatu w mlecznych i stałych. Upominajcie się, w razie co można dzwonić NFZ i MZ.
5/5
Bardzo dobry
5/5
Polecam bardzo dobra obsługa i niedrogo.Dr Trochim również bardzo miła, poinformowała mnie dokładnie przed leczeniem co moge wykonać na nfz A co odpłatnie.Amalgamatow w tym gabinecie nie zakładają. Polecam.
5/5
Polecam
Bardzo miła recepcjonistka na recepcji.Profesjonalna obsługa dentystki.
5/5
Dziękuję za nowy uśmiech Pani doktor.Polecam!
5/5
Dziękuję za nowy uśmiech Pani doktor
Super. Polecam
Dodaj opinię

Adres:

Dmocha 8, Łuków

Numer telefonu:

Godziny otwarcia:

PN08:00-20:00
WT08:00-20:00
ŚR08:00-20:00
CZ08:00-20:00
PT08:00-20:00
SO12:00-18:00