Joanna Węcławik Praktyka Stomatologiczna

Placówka została oznaczona w serwisie jako nieaktywna. Może to m.in. oznaczać, że zaprzestała ona działalności w ramach NFZ lub zmieniły się jej dane kontaktowe.
Kombatantów 2
Leśna
W naszym serwisie do tej placówki nie są przypisane żadne usługi świadczone w ramach współpracy z Narodowym Funduszem Zdrowia. Może to na przykład oznaczać, że ośrodek zerwał współpracę z NFZ lub zaczął prowadzić działalność pod inną nazwą.

Opinie o Joanna Węcławik Praktyka Stomatologiczna

Dodaj opinię
1/5
Strata pieniędzy i czasu.Pani Joanna dużo mówi,mało robi.Nie potrafi poprawić po sobie to co sama zepsuła.Musi się jeszcze sporo nauczyć.Jak ma ktoś czas na takie zabawy to śmiało można korzystać z jej usług.
5/5
Całkowicie niezgadzam się z tą negatywną opinią. Cierpiałem na okropna dentofobie I zaniedbalem strasznie zęby. Z powodu ostrego bólu musiałem gdzieś się wybrać I przez znajomą trafiłem do Pani Joanny. Profesjonalne sympatyczne podejście, świetne znieczulenie, bezbolesne leczenie - tak mogę to okreslic. Zęby są robione profesjonalnie co potwierdza ulga w buzi oraz zdjęcia zębów. Ostatnie usuwanie òsemki przebiegło w bardzo uśmiechniętej atmosferze i nie cierpialem nawet jednego dnia po wyrwaniu. Polecam jeszcze raz!

Adres:

Kombatantów 2, Leśna