"Jolly Med" Szpital Rehabilitacyjny

Placówka została oznaczona w serwisie jako nieaktywna. Może to m.in. oznaczać, że zaprzestała ona działalności w ramach NFZ lub zmieniły się jej dane kontaktowe.
W naszym serwisie do tej placówki nie są przypisane żadne usługi świadczone w ramach współpracy z Narodowym Funduszem Zdrowia. Może to na przykład oznaczać, że ośrodek zerwał współpracę z NFZ lub zaczął prowadzić działalność pod inną nazwą.

Opinie o "Jolly Med" Szpital Rehabilitacyjny

Dodaj opinię
4/5
bylam w tym szpitalu w2012 roku wspominam bardzo mile,obsluga bardzo dobra,warunki wspaniale,szkoda tylko ze nie ma zadnego sklepiku .w tym roku jade 7 kwietnia mam nadzieje ,ze bedzie tak samo milo,mam nadzieje rowniez na poprawe zdrowia pozdrawiam
4/5
wrocilam z popielowka z rechabilitacji od 07 04-07 05 2014,jestem bardzo zadowolona z opieki lekarzy,pielegniarek,rehabilitantow,szczegolnie dziekuje wspanialemu lekarzowi p.Koslinskiemu ,ktory byl moim prowadzacym zawsze usmiechniety,zyczliy w kazdej sytuacji,aby takich lekarzy bylo duzo wiecej w naszej sluzbie zdrowia.jednoczesnie dziekuje p.Andrzejowi z terapii zajeciowej(bratu) .Pragne tez nadmienic ,ze z pewnoscia przydal by sie maly sklepik np.owoce,warzywa,i art.pierwszej potrzeby,po za tym super.Pozdrawiam
1/5
Proponuję zalożyć kraty w oknach,bo spacerniak zamknięty to ....mało.Najlepsza opieka lekarska,zbiegi nienadzwyczajne.
1/5
Powinni postawic jeszcze wiezyczki wartownicze i postawic straznikow z bronia . Jestem drugi raz , poprzednio bylo znosnie ale w tej chwili pani prezes odwalilo juz calkiem . Zachowuje sie jak by miala pod soba wiezniow a nie pacjentow . Rechabilitanci bardzo dobrzy ale zabiegow bardzo malo . Wielka pani prezes ma w d...ie zdowie pacjentow jej zalezy tylko na kasie . NFZ powinien dokladnie zlustrowac ten osrodek .
1/5
Kochani jak tam jest obecnie,mam wyznaczony termin za rok ,ale już się boje dyscypliny,ograniczonej wolności spacerowania i braku zajęć kulturalnych.Jak tam jest,dla zdrowia potrzebne jest wszystko.
5/5
24-07-2018 wróciłam z 42-dniowego pobytu. Jestem bardzo zadowolona. Miły i profesjonalny Personel. Cisza i spokój. Jeśli ktoś jedzie aby odzyskać zdrowie - polecam. Wszystkim "szukającym przygód" - odradzam.
Dodaj opinię

Adres:

Popielówek 1