CenterMed Katowice 2

Placówka została oznaczona w serwisie jako nieaktywna. Może to m.in. oznaczać, że zaprzestała ona działalności w ramach NFZ lub zmieniły się jej dane kontaktowe.
Bocheńskiego 38a
Katowice
W naszym serwisie do tej placówki nie są przypisane żadne usługi świadczone w ramach współpracy z Narodowym Funduszem Zdrowia. Może to na przykład oznaczać, że ośrodek zerwał współpracę z NFZ lub zaczął prowadzić działalność pod inną nazwą.

Opinie o CenterMed Katowice 2

Dodaj opinię
1/5
można dzwonić i nikt nie odbiera fatalnie
1/5
Nikt nie odbiera:)
5/5
Super przychodnia - nowoczesna a do tego pracują w niej specjaliści. Dziękuję za profesjonalną pomoc i pozdrawiam ;)
5/5
Bezpłatne projekty ciągle coś nowego.
5/5
Jest dobrze jak na służbę zdrowia.
4/5
Bezpłatny parking, miłe Panie w rejestracji a to że do lekarza trzeba chwilę poczekać to chyba normalne:)
5/5
Brałem udział w jednym z projektów i mogę polecić. Panie koordynatorki super wszystko organizują.🙂
5/5
Robiłem badania z medycyny pracy i było ok
1/5
21minut i 24sekundy! Tyle trwa słuchanie pięciu piosenek i dalej jestem PIERWSZY!!! Musiałem się rozłączyć, bo spanie mnie brało przy tej muzyce! Proponuję Kayę - Śpij Kochanie Śpij !!!
1/5
Nie polecam Pana doktora laryngolog dla dzieci, jest COVID-19 przyszedł skądś nagle bez rękawic ani nie odkaźał ręce zaczął oglądać noc i ucho dziecka, dziecko ma problem oddychanem od pół roku zatyka się nos oddycha przez usta, a Pan doktor nie polecił żadnego badania i kazał za miesiąc do kontroli!!!!! Skąd te 4 gwiazdki na te przychodnie!!!!!
1/5
Nie polecam Pana doktora laryngolog dla dzieci, jest COVID-19 przyszedł skądś nagle bez rękawic ani nie odkaźał ręce zaczął oglądać noc i ucho dziecka, dziecko ma problem oddychanem od pół roku zatyka się nos oddycha przez usta, a Pan doktor nie polecił żadnego badania i kazał za miesiąc do kontroli!!!!! Skąd te 4 gwiazdki na te przychodnie!!!!! Nie polecam laryngolog dziecięcy
1/5
Nikt nie odbiera telefonu. Po kilkudziesięciu sekundach telefon wraca do zapowiedzi początkowej.
5/5
Wbrew powszechnej opinii telefon został odebrany po ok. 1 minucie oczekiwania, rozmowa konkretna, termin do poradni dermatologicznej za 10 dni. Jak dla mnie w porządku.
1/5
Na Bocheńskiego M-ce neurolog tylko prywatnie.
1/5
Ten 5 dniowy termin oczekiwania na neurologa to jest po prostu oszustwo. Najpierw nie można się dodzwonić przez 30 minut, potem jak już łaskawie odbiorą to oświadczają, że nie mają w ogóle neurologa na NFZ i tylko prywatnie. To regularne oszustwo internetowe.
1/5
Neurolog prywatny robi sobie bezpłatną reklamę reklamując najkrótszy termin wizyty w województwie. Kłamstwo i oszustwo art 286 kk
Dodaj opinię

Adres:

Bocheńskiego 38a, Katowice Załęże

Strona internetowa:

CenterMed Katowice 2 na mapie