Kassian-Zakrzewicz Alina IPL

Placówka została oznaczona w serwisie jako nieaktywna. Może to m.in. oznaczać, że zaprzestała ona działalności w ramach NFZ lub zmieniły się jej dane kontaktowe.
Marsz. Józefa Piłsudskiego 47
Gorzów Wielkopolski
W naszym serwisie do tej placówki nie są przypisane żadne usługi świadczone w ramach współpracy z Narodowym Funduszem Zdrowia. Może to na przykład oznaczać, że ośrodek zerwał współpracę z NFZ lub zaczął prowadzić działalność pod inną nazwą.

Opinie o Kassian-Zakrzewicz Alina IPL

Dodaj opinię
1/5
Nie polecam, plomba odpadła po 2 tygodniach a pod plombą ząb nawet był niedoczyszczony z próchnicy, lekarz niesympatyczna, niekontaktowa, wyniosła. Zastanawiam się po co są takie gabinety skoro i tak trzeba chodzić prywatnie,żeby poprawiać to co partaczą ci lekarze pracujący na NFZ. Moja ocena poniżej 0.
1/5
Brzydko zrobiona plomba w górnej jedynce, "przylepiona" dosłownie byle jak w 15 sekund nawet nie wygładzona ,w dodatku w 3 tygodnie odpadła cała, odradzam wizytę u tej stomatolog na nfz. To jest taktyka lekarzy aby brać pieniądze z nfz za byle jaką usługę a pacjent się nie liczy.
5/5
Bardzo sympatyczna Pani doktor. Zabieg szybki, bezbolesny. Polecam!!!
5/5
Polecam. Proteza idealna !!!
5/5
Wystawiam dobra opinie za dobra robotę ale fakt jest ze trochę się naczekałam...
5/5

Polecam Pania doktor, chodze tutaj od wielu lat. Szczera i bezproblemowa.
1/5
Z opinii niżej wynika, że tylko na NFZ zęby są źle robione. Niestety byłam w tym gabinecie prywatnie i też próchnica została źle wyczyszczona. Za to plomba była dobra i ząb zaczął mnie boleć dopiero, kiedy zapalenie przeniosło się do dziąsła. Z drobnej próchnicy przez złe doczyszczanie ząb już nadawał się tylko do leczenia kanałowego, a to górna dwójka i po kanałowym może ciemnieć, dlatego przestrzegam przed tą panią.
5/5
Polecam bardzo miłe Panie. Doktor cierpliwa i otwarta. Panie asystentki anioły.
Dodaj opinię

Adres:

Marsz. Józefa Piłsudskiego 47, Gorzów Wielkopolski
Kassian-Zakrzewicz Alina IPL na mapie
Zdjęcie budynku Kassian-Zakrzewicz Alina IPL