Praktyka Stomatologiczna Lux-Dent

Placówka została oznaczona w serwisie jako nieaktywna. Może to m.in. oznaczać, że zaprzestała ona działalności w ramach NFZ lub zmieniły się jej dane kontaktowe.
Boguszowska 47
Wrocław
W naszym serwisie do tej placówki nie są przypisane żadne usługi świadczone w ramach współpracy z Narodowym Funduszem Zdrowia. Może to na przykład oznaczać, że ośrodek zerwał współpracę z NFZ lub zaczął prowadzić działalność pod inną nazwą.

Opinie o Praktyka Stomatologiczna Lux-Dent

Dodaj opinię
5/5
Jak najbardziej polecam Lux Dent na Boguszowskiej. Pani doktor jest bardzo życzliwa, komunikuje każdy kolejny krok przy leczeniu. Dokładny przegląd oraz wykonanie zęba.
5/5
U mnie niestety konieczne było kanałowe leczenie. Stan zęba był już bardzo zły. Trochę się nacierpiałem, ale najważniejsze, że mam już to za sobą.

Pani Katarzyna widać, że jest dobrym fachowcem, bo wszystko poszło bardzo sprawnie. Teraz o całej sprawie mogę już zapomnieć, bo ząb zrobiony i najważniejsze, że nie boli.
5/5
Z przyjemnością wystawiam pozytywną opinię. Leczenie kanałowe i odbudowa skruszonego zęba przebiegły bezproblemowo i całkowicie bezboleśnie (czego się najbardziej obawiałam). Polecam, bo znaleźć naprawdę dobrego dentystę wcale nie jest tak łatwo, mimo, że konkurencja gabinetów bardzo duża.
5/5
Z przyjemnością wystawiam pozytywną opinię. Wizyta odbyła się w bardzo przyjaznej atmosferze. Pani Doktor wszystko dokładnie tłumaczy, jest wyrozumiała i serdeczna. Na wizyty chodzę zupełnie bez stresu.
5/5
Wyrwanie ósemki nie należy do przyjemności. Ale muszę przyznać, że więcej się bałam niż to wszystko warte ;) Znieczulenie spełniło swoje zadanie i bólu nie było wcale. Jedynie trochę nieprzyjemne "szarpanie", ale nic poza tym. Zagoiło mi się wszystko bez komplikacji i po tygodniu było już ok.
5/5
szybkie leczenie, fachowe podejście, ceny ok - w porównaniu do innych stomatologów we wrocławiu. polecam.
5/5
Borowanie bez bólu - to chyba dla mniej najważniejsze na wizycie u stomatologa :)
Polecam.
5/5
Pani Doktor Katarzyna jest bardzo miła i kompetentna. Była to moja pierwsza wizyta u Pani Doktor, ale na pewno nie ostatnia. Od tej pory wizyty u dentysty nie będą mi się już kojarzyć tylko ze strachem. Jeszcze sporo przed nami, bo zaniedbałem 3 zęby, ale powoli, do przodu i będzie ok.
5/5
Bardzo profesjonalne podejśie do pacjenta.Oprócz fachowego podejścia do pacjenta,bardzo miła i spokojna atmosfera.Jestem bardzo zadowolona z efektów leczenia ,zabiegi bezbolesne.Polecam
Dodaj opinię

Adres:

Boguszowska 47, Wrocław Leśnica