Klinika Nova

Kłosowa 7
Kędzierzyn-Koźle
Świadczenia specjalistyczne Kolejka Numer telefonu Inne ośrodki
Oddział leczenia jednego dnia 157 dni 77 70 70 100
Poradnia urologiczna
Urolog
745 dni 77 70 70 100
Godziny otwarcia:
PN07:00-15:00,16:00-20:00
WT07:00-13:00,16:00-20:00
ŚR10:00-16:00
CZ16:00-20:00
PT08:00-12:00
Świadczenia endokrynologiczne
Poradnia Endokrynologiczna
738 dni 77 70 70 100
Godziny otwarcia:
PN14:30-18:30
WT08:00-20:00
ŚRnieczynne
CZ15:00-20:00
PT14:30-20:00
SO08:00-15:00
Zabiegi w zakresie soczewki (zaćma) 45 dni 77 70 70 100

Opinie o Klinika Nova

Dodaj opinię
1/5
Masakra..... Prywatna klinika a czas oczekiwania wydłużony podobnie jak w zwykłej przychodni osiedlowej. Umawiaja na daną godzinę... Wizyta do 4 godzin później. Owszem wizyty u lekarzy za 100 zł są szybkie, problem pojawia się przy zabiegach.... Płacisz spore pieniądze i ok na pracę się należą ale pacjent jest potraktowany jak maszynka do robienia pieniędzy.. Zbyt duża liczba osób oczekujących na zabieg i co za tym idzie za duża liczba zabiegów w ciągu jednego dnia powoduje że siedzisz tam.pol dnia aż cie wezwa!!! Nie poprosza tylko wezwa. Jeśli chcesz skorzystać z ich usług weź dzień urlopu nawet przy zabiegu który trwa 30 min. I można po nim normalnie funkcjonować
5/5
Długo byłem diagnozowany na bóle pleców co powoli powodowało ograniczenie mojego życia. Wtedy znalazłem Klinikę Nova i nie tylko znaleźli przyczynę moich doelgliwości, czyli kamicę niecieniująca niewidoczna na zdjęciach RTG. Co więcej dzięki nowoczesnej metodzie RIRS w ciągu jednego dnia wykonano zabieg i wróciłem do domu bez bólu i teraz znów mogę pracować i spędzać czas wolny na działce. Dziękuję.
5/5
Wspaniały lekarz Rafał Olejnik-urolog.
1/5
Bardzo dobra jakość leczenia.Natomiast osoby w rejestracji pracują chyba z łapanki totalny brak kompetencji.Ile razy można zostawiać swój numer telefonu.Cieszysz się na zabieg a tu ci go przesuwają ale żeby zadzwonić do zainteresowanego zapomnij.I najgorsze infolinia jesteś 10 w oczekiwaniu na połączenie i tak przez pół dnia.
1/5
Masakra. Tandetna przychodnia olewajaco podchodząc do chorego. Nikt nie raczy nawet telefonu odebrać.
1/5
Klinika porażka. Co chwilę zmieniają człowiekowi termin bo lekarza nie ma i przenoszą chorego do innych. Zero kontaktu bo żadna z księżniczek nie odbiera telefonu a tel.podany do rejestracji gdzie czas oczekiwania "1minuta" czekałam 2godziny po czym się rozłaczył. Klinika średniowiecza!! !!
1/5
Lekarze ok,ale osoby w rejestracji to porażka. Zero uśmiechu,zero uprzejmośći. Jak na prywtną lecznicę niedopuszczalne .Dodzwonienie się do rejestracji graniczy z cudem. Całość ratują dobrzy i mili lekarze
1/5
Rejestracja masakra czekasz w kolejce ,jesteś 8 w kolejce po czym gdy już ktoś łaskawie odbierze to cię rozłącza. Zero szacunku dla ludzi!!!!!!
1/5
40 min czekam na połączanie z recepcją ...od 30 min jestem pierwsza w kolejce ale niestety nikt nie odbiera telefonu .Totalna porażka, brak szacunku dla klientów
5/5
Super klinika. Wspaniali lekarze. Zawsze miło i kompetentnie. Trzeba czekac ale trudno dobrzy lekarze. To wymaga czasu. Polecam
5/5
Polecam Klinike Nova. Tam pomaga sie ludzią. Wspaniale lecza urologicznie. Najnowsze metody zabiegowe. Dzieki za leczenie
5/5
Miła,kompetentna obsługa.Bardzo dobrzy lekarze.Potrafią słuchać pacjenta.Dziękuje Wszystkim pracownikom Kliniki Nova z pomoc,i miłe podejście do mnie.Szczególnie dziękuje Panu Dr.Rafałowi Olejnk,za pacę którą zrobił. Polecam
5/5
Rewelacyjna klinika polecam 😊
5/5
Rewelacyjna klinika polecam 😊 bardzo dobry lekarz urolog Rafał Olejnik
2/5
Rejestracja nie dziala!!!!! Nie można sie dodzwonić od dluzszego czasu.Porazka
1/5
Klinika na najniższym poziomie. Obsługa pacjentów tragiczna. Byłem umówiony do lekarza urologa na godzinę 11. Do recepcji wszedłem o godzinie 10.50.Usiadłem przy recepcji ponieważ było napisane,że przy rejestracji powinna znajdować się tylko jedna osoba a ktoś już się stał w kolejce. Siedziałem 25 minut zanim szanowna pani recepcjonistka zauważyła,że tam jestem choć kilka razy na mnie spojrzała wcześniej. W końcu zostałem zapytany o co chodzi. Więc powiedziałem,że byłem umówiony na godzinę 11do lekarza urologa na wizytę a mamy już godzinę 11.20 a siedzę już od 10.50 na jej widoku. Zostały spisane moje dane ponieważ byłem pierwszy raz.W czasie spisywania danych recepcjonistka obsłużyła dwóch pacjentów odkładają moją sprawę na bok. kolejna strata 10 minut. Gdy w końcu dostałem się do kolejki była godzina 11.45. co najciekawsze o tej 11.45 było przede mną jeszcze 4 pacjentów a jeden pacjent z którym nawiązałem rozmowę miał termin na godz 11.10 czyli 10 minut po mnie. Dla kliniki ważne są tylko pieniądze, pacjent jest traktowany jak powietrze. Jak można narobić pacjentom terminów co 10 minut skoro wiadomo,że się nie wyrobi z czasem.Panie doktorze O jest Pan dla mnie oszustem który wyłudza pieniądze nie interesują się pacjentem. Szkoda,że nie wytrwałem w tej strasznej kolejce, bo bym to Panu sam powiedział i podziękował za wizytę a 150zł w życiu Pan ode mnie za takie coś nie dostanie. Aha i proszę się ubierać jak na lekarza przystało a nie jak na grilla u kolegi. Zero szacunku dla pacjentów. Nie polecam nikomu tej przychodni a już na pewno nie prywatnie,bo poziom zerowy.
1/5
Za mała klinika na 40 lekarzy o różnej specjalzacji .Ile sal operacyjnych?Na pewno za mało i za dużo zabiegów dziennie .Sterylność ,czystość pod znakiem zapytania. ......????????
1/5
Opinia...... nie dałam bym się w tej klinice operować można się zarazić grzybem. Jeśli ma się oporność słabą to się umiera ,tak moja mama umarła .Doktor O... nie zdiagnolizowal słabego stanu patcietki powinien przewidzieć jako lekarz niepowodzenie operacji a nie na nią przyzwolić ÷_____)
5/5
Gorąco polecam i serdecznie dziękuję Doktorowi Rafałowi Olejnikowi oraz całemu personelowi za profesjonalną, szybką, niespotykaną w tym kraju opiekę medyczną oraz podejście niczym z Leśnej Góry - idylla.

Hasło "klinika z sercem" nie jest sloganem wypisanym tylko na ścianie i ulotce, lecz jest odzwierciedleniem rzeczywistości. Na moje nieszczęście mogłem się o tym przekonać na własnej skórze. Jak się okazało, fakt iż trafiłem w to miejsce było szczęściem w nieszczęściu. Była to moja ostatnia deska ratunku przed próbą szukania pomocy za granicą. Wcześniej włóczyłem się tygodniami po przychodniach - bez efektu.

Pan Doktor Olejnik zaimponował mi, kiedy na korytarzu zwrócił uwagę na pacjenta - dla mnie nie rzucającego się w oczy - pytając czy ma boleści. Kiedy ten potwierdził, został przyjęty w następnej kolejności. Szanuję.

Klinika nowoczesna, na sprzęcie się nie znam ale wygląda bardzo dobrze, wszędzie czysto i nie ma w pokojach telewizora na monety - nie widziałem takiego szpitala wcześniej w Polsce 😏.

POLECAM & DZIĘKUJĘ.

Dodaj opinię

Adres:

Kłosowa 7, Kędzierzyn-Koźle

Numer telefonu: