Kolenda-Parakiel Zofia IPS

Placówka została oznaczona w serwisie jako nieaktywna. Może to m.in. oznaczać, że zaprzestała ona działalności w ramach NFZ lub zmieniły się jej dane kontaktowe.
Letnia 2
Jelenia Góra
W naszym serwisie do tej placówki nie są przypisane żadne usługi świadczone w ramach współpracy z Narodowym Funduszem Zdrowia. Może to na przykład oznaczać, że ośrodek zerwał współpracę z NFZ lub zaczął prowadzić działalność pod inną nazwą.

Opinie o Kolenda-Parakiel Zofia IPS

Dodaj opinię
1/5
Nie zgadzam się z poprzedniczką ! Kiedy leczyłam ząbki u Pani "doktor" prywatnie, byłam traktowana jak człowiek - podobało mi się, była słodka i przemiła a bolesnego na ogół leczenia niemal nie czułam. Natomiast gdy uszczuplił mi się budżet i zmuszona byłam pójść na fundusz - poczułam się jak śmieć ! To nie do pomyślenia, że człowiek możę być tak obłudny! Zapłaciłam osobno za znieczulenie a mimo wszystko zęby robione były właściwie "na żywca", a dentystka nie oszczędzała sobie upokarzających komentarzy. NIE, NIE i jeszcze raz NIE POLECAM ! Na wszystkim oszczędza, do kilku pacjentów używa tych samych rękawic a kiedy je zdejmie - klękajcie narody, brud pod paznokciami hodowany chyba latami ! TYLKO SANEPIDOWI ZALECAM WIZYTĘ W TYM GABINECIE. :)
1/5
Niestety, dentystka nie zmienia rękawiczek!!!! Nie tylko pacjent po pacjencie, ale także w nich uzupelnia kartotekę Nie kieruje na rtg, no alfa i omega 😠 Nie polecam.
A i nie daje paragonow, robiłam protezke.W gabinecie na fundusz, usługa prywatnie
1/5
Zdziwilo mnie dzwoniac ze ma tyle wolnych miejsc...Ale poszlam gdyz moj dentysta byl na urlopie...1 wizyta brak rekawiczek....Szok....Poszlam na druga wizyte i uwaznie sie przyjzalam calemu gabinetowi...Syf na potege,zlew czarny,kubek do płukania zebow zarosniety kurzem,brak odsysarki sliny,zastanawia mnie dezynfekcja narzedzi czy byla...Stare komunistyczne leczenie stosuje...Mam porownanie do Mojego dentysty ktory od lat mi leczy zeby...To co owa dentystka robi teraz to tak dentysta mi robil 20 lat temu...Pewnie brak szkolen...Nie polecam !!!
1/5
Kiedyś tutaj byłam i dosłowna masakra! Dentystka nie dbała w ogóle o higiene, np. zostałam obsłużona bez rękawiczek! Wizyta była kilkokrotnie przekładana, a sama w sobie bolesna. Gdy dowiedziałam się, że klinika przestała istnieć oszalałam z radości 🙁 NIE POLECAM
Dodaj opinię

Adres:

Letnia 2, Jelenia Góra