Łapot Irena Gabinet Stomatologiczny

Placówka została oznaczona w serwisie jako nieaktywna. Może to m.in. oznaczać, że zaprzestała ona działalności w ramach NFZ lub zmieniły się jej dane kontaktowe.
Polna 2
Nowogrodziec
W naszym serwisie do tej placówki nie są przypisane żadne usługi świadczone w ramach współpracy z Narodowym Funduszem Zdrowia. Może to na przykład oznaczać, że ośrodek zerwał współpracę z NFZ lub zaczął prowadzić działalność pod inną nazwą.

Opinie o Łapot Irena Gabinet Stomatologiczny

Dodaj opinię
1/5
Korzystalam z uslug pani lapot ale nikomu zywemu niepolcam. Bron boze ze jeszcze tacy istnieja na rynku pracy polecam jechac do boleslawca dr osko.
5/5
Dziwi, że żyją tacy ludzie jak Marika. Jak można tak szkalować wspaniałą Panią Doktor? Do Pani Doktor chodzi od lat cała moja rodzina: dziadkowie, rodzice, ja z mężem a także moje dzieci. Za nic nie pójdziemy do innego stomatologa. Pani Doktor Irena Łapot nie dość, że jest bardzo miła, to jest przede wszystkim doskonałym fachowcem. Nawet dzieci lubią chodzić do pani Doktor co jest chyba najlepszą rekomendacją. Jeśli chodzi o prace protetyczne moich dziadków, to nie ma sobie równych na pewno w Nowogrodźcu jak i może w Bolesławcu.
5/5
Wielokrotnie korzystałam z usług stomatologicznych Pani I.Łapot i absolutnie nie zgadzam się z opinią Mariki. Tak zły PR jest bardzo krzywdzący, ponieważ jest nieprawdziwy, szkalujący i złośliwy. Wraz z mężem jesteśmy bardzo zadowoleni z profesjonalizmu i życzliwości Pani Doktor, na której pomoc zawsze można liczyć.

Adres:

Polna 2, Nowogrodziec
Łapot Irena Gabinet Stomatologiczny na mapie
Zdjęcie budynku Łapot Irena Gabinet Stomatologiczny