Lecznictwo Szpitalne - Nowy Szpital w Olkuszu

Placówka została oznaczona w serwisie jako nieaktywna. Może to m.in. oznaczać, że zaprzestała ona działalności w ramach NFZ lub zmieniły się jej dane kontaktowe.

W portalu wciąż aktywne są profile powiązanych placówek:
Al. 1000 Lecia 17
Olkusz
W naszym serwisie do tej placówki nie są przypisane żadne usługi świadczone w ramach współpracy z Narodowym Funduszem Zdrowia. Może to na przykład oznaczać, że ośrodek zerwał współpracę z NFZ lub zaczął prowadzić działalność pod inną nazwą.

Opinie o Lecznictwo Szpitalne - Nowy Szpital w Olkuszu

Dodaj opinię
1/5
Moja opinia pierwsza ? To skandal !! Czas oczekiwania 331 dni na wizytę, kpina
3/5
Olkusz ma szczęście do dobrych endokrynologów zbyt często odchodzących do prywaty. Czy nie można się leczyć dobrze na NFZ w tym kraju?Teraz znowu jest nowa lekarka Bomersbach Monika. Wydaje mi się sensowna. Ciekawa jestem jak długo popracuje tutaj.Daję 3 gwiazdki za prawie 2 lata czekania na termin.
1/5
1 wolna wizyta na 10.07.2020!!!! Kpina. Ta sama pani dr przyjmuje prywatnie i tutaj bez problemów, tylko to kosztuje...
5/5
Dnia 18 sierpnia moja mama w stanie krytycznym trafiła do szpitala. Od pierwszych chwil została otoczona bardzo profesjonalną opieką. Począwszy od Soru, na OIOMie oraz na oddziale chirurgicznym. Z całą pewnością mogę stwierdzić, iż cały zespół pracujący wtedy na tych oddziałach uratował mojej mamie życie. Szczególne podziękowania chciałabym skierować do Pana lekarza Kamila Starzomskiego, który operował moją mamę i przez okres całego jej pobytu w szpitalu bardzo profesjonalnie i troskliwie opiekował się nią. Wielkie podziękowania kieruję również do wszystkich pielęgniarek pracujących na oddziale intensywnej terapii oraz chirurgii. Pani anestezjolog, lekarzowi dyżurującemu na oiomie. Nie spodziewałam się, że tak daleko od domu moja mama trafi na ludzi z tak wielkim sercem i profesjonalizmem, szczerze oddanym swojemu powołaniu. Chcę nadmienić, że mieszkamy w województwie mazowieckim a mama spędzała urlop w okolicy Olkusza. Jesteście prawdziwymi aniołami, nie mam słów, by opisać moją wdzięczność.
Dodaj opinię

Adres:

Al. 1000 Lecia 17, Olkusz