Lekarska Przychodnia Specjalistyczna TRR

Świadczenia specjalistyczneKolejkaNumer telefonuInne ośrodki
Poradnia ginekologiczna
Ginekolog
1 dzień71 343 79 55
Godziny rejestracji:
PN08:00-20:00
WT08:00-20:00
ŚR12:00-20:00
CZ08:00-20:00
PT08:00-20:00
SO08:00-15:00
Godziny przyjęć:
PN09:00-12:00,14:00-20:00
WT12:10-18:30
ŚR09:00-20:00
CZ09:00-20:00
PT09:00-20:00
Poradnia zdrowia psychicznego
Psychiatra, Psycholog
9 dni71 342 14 13
Godziny rejestracji:
PN08:00-20:00
WT08:00-21:00
ŚR14:00-21:00
CZ09:00-21:00
PT08:00-21:00
Godziny przyjęć:
PN08:00-20:00
WT08:00-20:00
ŚR08:00-20:00
CZ08:00-20:00
PT08:00-20:00

Opinie o Lekarska Przychodnia Specjalistyczna TRR

Dodaj opinię
1/5
Najpodlejsze Panie jakie kiedykolwiek spotkałam. Chociaż powiedziałam że dopiero za 2 miesiące będę miała 18 lat to zostałam zarejestrowana a na miejscu okazało się ze Pani nawet nie chce mnie wysłuchać chociaż prosiłam o pomoc. Tacy ludzie nie powinni pracować jako lekarze. Bardzo dobrze widzieli że jestem w złym stanie i potrzebuje pomocy.
4/5
A wg. mnie jest ok. W każdej przychodni atmosfera jest grobowa, ale sami lekarze uważam, że dość adekwatnie wyspecjalizowani i zachowują się dobrze.
1/5
Jednak nie polecam. Nieodpowiedzialni.
1/5
Górska to jakiś żart. Wcale mnie nie słuchając, wywyższając się, dodając własne teorie i podkreślając nieważne dla mnie sprawy doszła do wniosku, że powinienem udać się do kołcza. Depresja kliniczna stwierdzona w innym gabinecie. Nie pozdrawiam nikogo z tej przychodni.
1/5
Nie polecam .Kierowniczka przychodni bardzo nieprzyjemna kobieta ,tak samo jak pani w rejestracji .Zero empatii ,totalny PRL.
1/5
Grubiańska Pani dyrektor
1/5
Najgorsze panie w recepcji u psychologa jakie spotkałam. Przychodzisz z problemem lękowym do psychologa a już na wstępnie jesteś potraktowany jakbyś był gorszy. Na grzeczne pytania dostajesz pogardliwa odpowiedź.
Nie mam zamiaru juz tam wrócić
5/5
Panie w rejestracji są miłe i uprzejme. Pani dr. psychiatra bardzo życzliwa i kompetentna. Pani Kierownik zawsze stara się pomóc. Może samemu trzeba być miłym, jeżeli oczekuje się tego samego od innych. Polecam tą przychodnię i pozdrawiam wszystkich pracowników.
1/5
Masakra, zero profesjonalizmu.
1/5
personel, wraz z "lekarzami" jeśli można ich tak nazwać, to banda chorych psychicznie ludzi, lekarze, to nie lekarze, nie leczą tylko pogarszają twój stan psychiczny, podejście do człowieka potrzebującego pomocy jest porównywalne jak do psa, to oni Ci wmawiają co Ci jest,bez wysłuchania Twojego problemu, wchodząc tam już dają Ci do zrozumienia że jesteś zerem, jesteś inny, gorszy, niekompetencja poziom zaawansowany.... powinni ich wszystkich zwolnić i zabronić wykonywania zawodu....
Jeśli to czytasz i potrzebujesz prawdziwie pomocy, znajdź prywatnie kogoś konkretnego. Moja ocena to nie 1 gwiazda a -10 gwiazdek.
1/5
Mimo oczekiwania paru tygodni na wizytę, w dzień teleporady Pani psychiatra nie zadzwoniła, a Pani w rejestracji zbyła mnie twierdząc, że wystarczy zaczekać bo ktoś na pewno do mnie zadzwoni. Samodzielna próba kontaktu z mojej strony również niczym nie zaowocowała.

Następnego dnia zapewniono mnie, że w przyszłym tygodniu ktoś do mnie z przychodni zadzwoni, niestety nic takiego nie miało miejsca. Czy zapominanie o pacjentach tylko dlatego, że były to moje pierwsze doświadczenia w tej placówce jest według pracowników tej przychodni normalne? Bo takie można odnieść wrażenie po zaistniałej sytuacji.

W trakcie rozmowy przez telefon z Panią pracującą w przychodni padło z jej strony również pytanie: "czy aby na pewno potrzebujesz pomocy psychiatry". Zdaję sobie sprawę z możliwości iż przychodnia jest przeciążona ale takie pytanie z ust osoby jedynie pracującej na recepcji, nie prawdziwego lekarza, jest moim zdaniem niedopuszczalne, jeśli ktoś ucieka się do pomocy specjalistycznej, DO KTÓREJ MA PRAWO nie powinno się jej odmawiać już na samym starcie, bagatelizując problem, z którym może zmagać się osoba zgłaszająca się do przychodni, o którym przecież nie ma się żadnego pojęcia.
1/5
Bardzo nie polecam. Leczylam sie tam kilka miesiecy, o kilka za dlugo. Jak zabieralam swoja domumentacje medyczna, to dostalam dokumenty obcej osoby. Na moja uwage uslyszalam „no zdarza sie”. Paranoja. W sensie jasne, bledy sie zdarzaja, ale do bledu wypada sie przyznac i przeprosic, a nie jeszcze miec pretensje ze ktos ten blad zauwazyl! Lekarz przepisywal mi leki, po ktorych fatalnie sie czulam i do dzis odczuwam skutki, ale nie sluchal jak mowilam, ze prosze o zmiane. Po zmianie lekarza dostalam znacznie lepiej dobrane leki, a rejestracja w nowej przychodni byla znacznie bardziej profesjonalna. Bardzo nie polecam - szukajcie innych przychodni. W tej jest spora szansa, ze wasz stan zdrowotny sie pogorszy.
1/5
Nie wiem co można napisać o tym bagnie. Jeśli można to nazwać przychodnią to jest to chyba najgorsza przychodnia w Polsce. Jeździłem tu z żoną do ginekologa i mimo że podejrzewaliśmy infekcję to przez dwa lata żaden z lekarzy nie widział objawów infekcji i nie zlecił badań, dopiero jak żona wymusiła na lekarzu zrobienie wymazu i sama pojechała do laboratorium okazało się że ma infekcje i to dwiema bakteriami, lekarz skomponował lek którego żadna apteka nie chciała wykonać gdyż skład fizycznie na to nie pozwalał... Panie na recepcji twierdzą że lekarz przyjmuje do 18 ale jak ostatnio przyjechaliśmy o 17.30 to lekarza nie było i pani powiedziała że trzeba było przyjechać o 16 i czekać w kolejce jak wszyscy mimo że była zarejestrowana to szanownej pani nawet nie chciało się ruszyć dupy żeby zadzwonić poinformowac że lekarz kończy wczesniej.... Paranoja. Ginekolodzy nawet nie sprawiają wrażenia jakby byli tam aby pomóc pacjentowi, 5 minut przepisują leki losowo i następny aby odbębnić swoje. Teraz już jeździmy prywatnie bo lepiej zapłacić 200zl niż zwalniać się z pracy i czekać godzinę w kolejce żeby dostać losowy lek i nic się nie dowiedzieć od lekarza koniowała.
4/5
Zły numer podany. Do ginekologa trzeba dzwonić tutaj: 71 342 14 13

Szybkie terminy wizyt. Prl ale jak na nfz da się przeżyć. Lekarze w porządku.
1/5
Prędzej specjaliści doprowadzą was do pogorszenia stanu zdrowia niż polepszenia. Pierwsza moja wizyta u psychiatry odbyła się u Pana, którego niestety nazwiska nie pamiętam, ale po tym jak zobaczył, że się uśmiecham i żartuje stwierdził, że leków przeciwlękowych nie potrzebuje i po co je w ogóle biorę - przecież wszystko jest dobrze. Był to wywiad, który zrobił dosłownie w 3 min. Gdybym wcześniej nie chodziła do psychiatry prywatnie i przyszła tutaj po faktyczną pomoc, a nie wystawienie recepty prawdopodobnie mogłoby ze mną być tylko gorzej i po takim doświadczeniu nie szukałabym już pomocy. Na tym niestety się nie kończy. Panie w recepcji jak zawsze obrażone, jakby robiły łaskę, że tam są. Na wizytę, na którą przyszłam punktualnie czekałam jeszcze ok 30/45 min, ponieważ lekarz nie przyszedł. Panie kazały usiąść w korytarzu. W międzyczasie przyszli inni pacjenci, których Panie posadziły w korytarzu bliżej pokoju, w którym przyjmował lekarz. Skończyło się to tym, że pomijając, że miałam mieć wizytę jako pierwsza i czekałam najdłużej dwie osoby się przede mnie wepchnęły.
Kolejnym doświadczeniem jest wypisywanie recept telefonicznie. Miało być bez problemów, miałam dostać kod recepty sms-em. Poinformowałam Panią z recepcji, żeby lek został wypisany na mniejszą dawkę, ponieważ ją zmieniłam. Po kilku dniach kiedy kończyły mi się leki dostałam sms z kodem, poszłam do apteki, okazało się, że została źle wystawiona na większą dawkę. Byłam zmuszona ją wykupić, żeby nie zostać bez leków, których nie mogę tak odstawiać. W następnym tygodniu zadzwoniłam, żeby poinformować o złej recepcie, dostałam odpowiedź z recepcji, że "no ale to może można podzielić jakoś tą dawkę, albo wykupić mniejszą" NIE MOŻNA. Otrzymałam informację, że dostanę nową receptę, ale dopiero w czwartek. W sobotę poszłam wykupić receptę, znowu źle wystawiona. Zadzwoniłam dziś, że znowu nie jest wystawiona ta dawka. Pani znowu zaczęła swoją gadkę, że ale może można podzielić tą dawkę. Brak mi słów. Pewnie nową receptę znowu dostanę dopiero w czwartek wieczorem. Jest to skrajnie nieodpowiedzialne, żeby narażać pacjenta na coś takiego. Dzięki tej przychodni od prawie 2 tygodni jestem na większej dawce leku, z której niedawno schodziłam i nie był to łatwy proces. Wystawiacie Państwo leki psychiatryczne a nie witaminę C. Panie na recepcji, nie powinny w ogóle tam pracować, jeżeli mają tak nonszalanckie nastawienie. Nie wspomnę o samych "lekarzach specjalistach"
1/5
To sprzedajna psychopatka.Nadaje sie na kapo do obozu koncentracyjnego,zdegenerowany lekarz,Z CAŁEGO SERCA ODRADZAM.
1/5
złe traktowanie pacjentów😡😡😡
1/5
Zadzwoniłam do rejestracji by umówić się na wizytę do psychiatry. Pani z rejestracji zamiast umówić najbliższy dogodny termin pyta się mnie jak się czuje. Moja odpowiedz była twierdząca iż złe i powiedzialm jej co mi dolega z nadzieja ze mnie zarejestruje…. Niestety tak się nie stało gdyż to nie było najwidoczniej satysfakcjonujaca odpowiedz dla pani z RECEPCJI… serio… !!! Jak można tak traktować ludzi sprawa zostanie zgłoszona dalej każdy ma prawo do pomocy
1/5
Pani z recepcji nie kompetentna ciężko się z nią porozumieć i zarejestrować niby prosta rzecz a jednak niektórych przerasta

Polecam lepiej dobrać personel który porostu zaresjestruje człowieka do lekarza a nie bawi się w pnia doktor bez kompetencji!!!
1/5
Nikomu nie polecam! Lekarz na wstępie ocenia osobę, która przychodzi o pomoc. Pierwsze słowa JAK PANI PRZYSZŁA PO L4 TO PANI NIE DOSTANIE. Bez rozmowy, bez wysłuchania co się z człowiekiem dzieje. Przychodnia rodem z PRL-U! Dramat!
1/5
Jeśli przychodzisz na wyzyte ginekologiczną tylko w celu otrzmania recepty, polecam, 3 min. i po sprawie. Jeśli oczekujesz rzetelnego badania oraz leczenia, uciekaj stąd jak najprędzej. Wiztyty odbywają się w ekspresowym tempie aby lekarz zdąrzył przyjąć jak najwięcej osób a o badania w ramach ubezpieczenia trzeba się dopraszać, lekarze niechętnie je wykonują i proponują wizyty prywatne we własnych gabinetach. Nigdzie wcześniej nie spotkałam się z tak bolesnym badaniem USG a do delikatnych nie należę. Odradzam, pozdrawiam.
Dodaj opinię

Adres:

Podwale 74, Wrocław Przedmieście Oławskie

Numer telefonu:

Numery telefonów znajdują się na liście świadczeń

Strona internetowa:

Lekarska Przychodnia Specjalistyczna TRR na mapie
Zdjęcie budynku Lekarska Przychodnia Specjalistyczna TRR