Lekarska Przychodnia Specjalistyczna TRR

Podwale 74
Wrocław
Świadczenia specjalistyczneKolejkaNumer telefonuInne ośrodki
Poradnia ginekologiczna
Ginekolog
5 dni71 343 79 55
Godziny rejestracji:
PN08:00-20:00
WT08:00-20:00
ŚR12:00-20:00
CZ08:00-20:00
PT08:00-20:00
SO08:00-15:00
Godziny przyjęć:
PN09:00-12:00,14:00-20:00
WT12:10-18:30
ŚR09:00-20:00
CZ09:00-20:00
PT09:00-20:00
Poradnia zdrowia psychicznego
Psychiatra, Psycholog
4 dni71 342 14 13
Godziny rejestracji:
PN08:00-20:00
WT08:00-21:00
ŚR14:00-21:00
CZ09:00-21:00
PT08:00-21:00
Godziny przyjęć:
PN08:00-20:00
WT08:00-20:00
ŚR08:00-20:00
CZ08:00-20:00
PT08:00-20:00

Opinie o Lekarska Przychodnia Specjalistyczna TRR

Dodaj opinię
1/5
Najpodlejsze Panie jakie kiedykolwiek spotkałam. Chociaż powiedziałam że dopiero za 2 miesiące będę miała 18 lat to zostałam zarejestrowana a na miejscu okazało się ze Pani nawet nie chce mnie wysłuchać chociaż prosiłam o pomoc. Tacy ludzie nie powinni pracować jako lekarze. Bardzo dobrze widzieli że jestem w złym stanie i potrzebuje pomocy.
4/5
A wg. mnie jest ok. W każdej przychodni atmosfera jest grobowa, ale sami lekarze uważam, że dość adekwatnie wyspecjalizowani i zachowują się dobrze.
1/5
Jednak nie polecam. Nieodpowiedzialni.
1/5
Górska to jakiś żart. Wcale mnie nie słuchając, wywyższając się, dodając własne teorie i podkreślając nieważne dla mnie sprawy doszła do wniosku, że powinienem udać się do kołcza. Depresja kliniczna stwierdzona w innym gabinecie. Nie pozdrawiam nikogo z tej przychodni.
1/5
Nie polecam .Kierowniczka przychodni bardzo nieprzyjemna kobieta ,tak samo jak pani w rejestracji .Zero empatii ,totalny PRL.
1/5
Grubiańska Pani dyrektor
1/5
Najgorsze panie w recepcji u psychologa jakie spotkałam. Przychodzisz z problemem lękowym do psychologa a już na wstępnie jesteś potraktowany jakbyś był gorszy. Na grzeczne pytania dostajesz pogardliwa odpowiedź.
Nie mam zamiaru juz tam wrócić
5/5
Panie w rejestracji są miłe i uprzejme. Pani dr. psychiatra bardzo życzliwa i kompetentna. Pani Kierownik zawsze stara się pomóc. Może samemu trzeba być miłym, jeżeli oczekuje się tego samego od innych. Polecam tą przychodnię i pozdrawiam wszystkich pracowników.
1/5
Masakra, zero profesjonalizmu.
1/5
personel, wraz z "lekarzami" jeśli można ich tak nazwać, to banda chorych psychicznie ludzi, lekarze, to nie lekarze, nie leczą tylko pogarszają twój stan psychiczny, podejście do człowieka potrzebującego pomocy jest porównywalne jak do psa, to oni Ci wmawiają co Ci jest,bez wysłuchania Twojego problemu, wchodząc tam już dają Ci do zrozumienia że jesteś zerem, jesteś inny, gorszy, niekompetencja poziom zaawansowany.... powinni ich wszystkich zwolnić i zabronić wykonywania zawodu....
Jeśli to czytasz i potrzebujesz prawdziwie pomocy, znajdź prywatnie kogoś konkretnego. Moja ocena to nie 1 gwiazda a -10 gwiazdek.
1/5
Mimo oczekiwania paru tygodni na wizytę, w dzień teleporady Pani psychiatra nie zadzwoniła, a Pani w rejestracji zbyła mnie twierdząc, że wystarczy zaczekać bo ktoś na pewno do mnie zadzwoni. Samodzielna próba kontaktu z mojej strony również niczym nie zaowocowała.

Następnego dnia zapewniono mnie, że w przyszłym tygodniu ktoś do mnie z przychodni zadzwoni, niestety nic takiego nie miało miejsca. Czy zapominanie o pacjentach tylko dlatego, że były to moje pierwsze doświadczenia w tej placówce jest według pracowników tej przychodni normalne? Bo takie można odnieść wrażenie po zaistniałej sytuacji.

W trakcie rozmowy przez telefon z Panią pracującą w przychodni padło z jej strony również pytanie: "czy aby na pewno potrzebujesz pomocy psychiatry". Zdaję sobie sprawę z możliwości iż przychodnia jest przeciążona ale takie pytanie z ust osoby jedynie pracującej na recepcji, nie prawdziwego lekarza, jest moim zdaniem niedopuszczalne, jeśli ktoś ucieka się do pomocy specjalistycznej, DO KTÓREJ MA PRAWO nie powinno się jej odmawiać już na samym starcie, bagatelizując problem, z którym może zmagać się osoba zgłaszająca się do przychodni, o którym przecież nie ma się żadnego pojęcia.
1/5
Bardzo nie polecam. Leczylam sie tam kilka miesiecy, o kilka za dlugo. Jak zabieralam swoja domumentacje medyczna, to dostalam dokumenty obcej osoby. Na moja uwage uslyszalam „no zdarza sie”. Paranoja. W sensie jasne, bledy sie zdarzaja, ale do bledu wypada sie przyznac i przeprosic, a nie jeszcze miec pretensje ze ktos ten blad zauwazyl! Lekarz przepisywal mi leki, po ktorych fatalnie sie czulam i do dzis odczuwam skutki, ale nie sluchal jak mowilam, ze prosze o zmiane. Po zmianie lekarza dostalam znacznie lepiej dobrane leki, a rejestracja w nowej przychodni byla znacznie bardziej profesjonalna. Bardzo nie polecam - szukajcie innych przychodni. W tej jest spora szansa, ze wasz stan zdrowotny sie pogorszy.
1/5
Nie wiem co można napisać o tym bagnie. Jeśli można to nazwać przychodnią to jest to chyba najgorsza przychodnia w Polsce. Jeździłem tu z żoną do ginekologa i mimo że podejrzewaliśmy infekcję to przez dwa lata żaden z lekarzy nie widział objawów infekcji i nie zlecił badań, dopiero jak żona wymusiła na lekarzu zrobienie wymazu i sama pojechała do laboratorium okazało się że ma infekcje i to dwiema bakteriami, lekarz skomponował lek którego żadna apteka nie chciała wykonać gdyż skład fizycznie na to nie pozwalał... Panie na recepcji twierdzą że lekarz przyjmuje do 18 ale jak ostatnio przyjechaliśmy o 17.30 to lekarza nie było i pani powiedziała że trzeba było przyjechać o 16 i czekać w kolejce jak wszyscy mimo że była zarejestrowana to szanownej pani nawet nie chciało się ruszyć dupy żeby zadzwonić poinformowac że lekarz kończy wczesniej.... Paranoja. Ginekolodzy nawet nie sprawiają wrażenia jakby byli tam aby pomóc pacjentowi, 5 minut przepisują leki losowo i następny aby odbębnić swoje. Teraz już jeździmy prywatnie bo lepiej zapłacić 200zl niż zwalniać się z pracy i czekać godzinę w kolejce żeby dostać losowy lek i nic się nie dowiedzieć od lekarza koniowała.
Dodaj opinię

Adres:

Podwale 74, Wrocław Przedmieście Oławskie

Numer telefonu:

Numery telefonów znajdują się na liście świadczeń

Strona internetowa:

Lekarska Przychodnia Specjalistyczna TRR na mapie
Zdjęcie budynku Lekarska Przychodnia Specjalistyczna TRR