1. Lekarz rodzinny (POZ)
  2. Lubelskie
  3. Krasnystaw

Przychodnia Lekarzy POZ - Lekarz rodzinny (POZ)

Sobieskiego 4
Krasnystaw
Podstawowa Opieka ZdrowotnaNumer telefonuInne ośrodki
Lekarz rodzinny (POZ)
Poradnia Lekarza Podstawowej Opieki Zdrowotnej
82 576 18 81
Godziny otwarcia:
PN08:00-18:00
WT08:00-18:00
ŚR08:00-18:00
CZ08:00-18:00
PT08:00-18:00

Opinie o Przychodnia Lekarzy POZ

Dodaj opinię
1/5
Trudno się doprosić skierowania do specjalisty, z zamian słyszę proszę pójść prywatnie. A gdy skonsultowałam leczenie mojego dziecka z innym lekarzem otrzymałam telefon od Pani doktor Błotniakowej, żeby do niej więcej nie przychodzić. Jednym słowem tragedia.
1/5
Dodzwonić się tam to tragedia. Nie odbierają w ogóle, odkładają słuchawkę. Chodzi ich tam pięć a zapisać pacjenta na wizytę nie ma komu.
1/5
Masakra dzwoniłam przez pół dnia żeby zapisać dziecko z biegunka i nic. Albo zajęte, albo trzy sygnały i się rozlancza tel.
1/5
Dobrze jest do czasu. Bylam zapisana do doktor Celinskiej jako lekarz rodzinny przez wiele lat. Chyba tak sie przyzwyczaila ze jestem malym dzieckiem(pomimo, ze mam 23 lata i posture 3x taka jak ona), ze az... Zadzwonila do moich rodzicow, oczerniajac mnie przed nimi, zlamala tajemnice lekarska, mimo, ze NIE WYRAZALAM NIGDY ZGODY NA UDOSTEPNIANIE TEGO TYPU INFORMACJI KOMUKOLWIEK. Moj tato, byly szef prokuratury od razu do mnie pobiegl, powiedzial co sie wydarzylo i powiedzial ze ta sprawa jak najbardziej nadaje sie do sadu, bo lekarz nie moze rozpowiadac informacji o moim stanie bez wyrazonej zgody, chyba ze chodzino 5 -letnir dziecko - coz, mam troche wiecej.
Sprawa trafila oczywiscie do sadu, zostala przyjeta i czekamy teraz na miejsce i czas rozprawy, chyba ze zechca przesluchac jeszcze lekarke(choc po rozmowie telefonicznej, ktora byl uczywiscie nagrana i udostepniona, nie wiem czy jestvtu cos do przesluchiwania...). Obecnie jestem w trakcie rozmow z prawnikami - nie godze sie na lamanie nie dosc ze tajemnicy lekarskiej, to jeszcze opowiadania bzdur.
OMIJAC SZEROKIM LUKIEM!!!
1/5
K.......wa mać ! (przepraszam, ale inaczej już się nie da wyrazić emocji).
Córka dostała wezwanie do szczepienia.
Od trzech tygodni usiłuję się dodzwonić, aby umówić wizytę. Ja też pracuję i w pracy nie mogę non stop wisieć na telefonie.
Na wezwaniu ktoś nabazgrał jak kura pazurem jakieś dwa dodatkowe numery, ale przećwiczyłam już różne wersje i za każdym razem słyszę, że podany numer nie istnieje.
A stacjonarny zajęty albo nikt nie odbiera a najczęściej słyszę sygnał odłożonej słuchawki !
No, dosłownie szlag człowieka może trafić ! Dobrze, że córka nie choruje, bo wypadałoby urządzić na miejscu awanturę na pół miasta. Jak długo jeszcze ludzie mają to znosić. Niech oddadzą nam nasze składki i niech spadają.
Dodaj opinię

Adres:

Sobieskiego 4, Krasnystaw

Numer telefonu:

Godziny otwarcia:

PN08:00-18:00
WT08:00-18:00
ŚR08:00-18:00
CZ08:00-18:00
PT08:00-18:00
Przychodnia Lekarzy POZ na mapie
Zdjęcie budynku Przychodnia Lekarzy POZ