Lekarze Specjaliści Endokrynolodzy i Diabetolodzy

Placówka została oznaczona w serwisie jako nieaktywna. Może to m.in. oznaczać, że zaprzestała ona działalności w ramach NFZ lub zmieniły się jej dane kontaktowe.
Ryszarda Knosały 7a/b
Olsztyn
W naszym serwisie do tej placówki nie są przypisane żadne usługi świadczone w ramach współpracy z Narodowym Funduszem Zdrowia. Może to na przykład oznaczać, że ośrodek zerwał współpracę z NFZ lub zaczął prowadzić działalność pod inną nazwą.

Opinie o Lekarze Specjaliści Endokrynolodzy i Diabetolodzy

Dodaj opinię
1/5
Właśnie zostałam poinformowana po kilku latach leczenia w tej przychodni i obecnie zaawansowanej ciąży, że jest tak dużo pacjentów, że niestety mam sobie za miesiąc zrobić sama tsh (bez skierowania) i podać wynik przez telefon. Pani dr powie mi jaką dawkę dalej mam przyjmować. Nie zostałam zapisana na kolejną wizytę (za 7 tygodni poród) , a więc rozumiem, że przestałam być pacjentką tej przychodni !? Nasz fundusz zdrowia dba bardzo o pacjentów, a szczególnie tych w ciąży. Nie polecam.
1/5
Wizyta za 120zl trwala może z 5 min. Pani doktor spisala moje dane na połowie kartki bialej A4 zmierzyla mi ciśnienie i posłuchała serca, po czym wróciła za biurko położyła ręce na nim wyraźnie dajac mi do zrozumienia, że skonczyla już swoją pracę. Sama musialam dopytywać o wszystko dosłownie ciągnąc Panią doktor za język. Dodam jeszcze, że poszłam do endokrynologa jakby kogokolwiek zmylilo te ciśnienie. Dramat.
1/5
Wizyta trwała krótko Pani Doktor nie wyjaśniła nic, co mnie trapiło. Dowiedziałam się tyle ile sama przeczytałam. Nie dostałam ani konkretnych zaleceń, ani wytłumaczenia ani skierowania na dalsze badania. Chaotyczne rady, za które drogo zapłaciłam, bo Pani Doktor również zapomniała wydać reszty.
1/5
Fatalna przychodnia-kontakt mocno utrudniony przez niekompetencje Pani rejestratorki. Zeby zarejestrowac sie na wizytę trzeba zaplanowac urlop.
Lekarz?Lekarz jak lekarz-malo mówi (wyjaśnia),przywita,przyjmie,wypisze recepte i do widzenia.
1/5
Fatalna przychodnia-kontakt mocno utrudniony przez niekompetencje Pani rejestratorki. Zeby zarejestrowac sie na wizytę trzeba zaplanowac urlop.
Lekarz?Lekarz jak lekarz-malo mówi (wyjaśnia),przywita,przyjmie,wypisze recepte i do widzenia.
I na koniec ciekawostka: Godziny pracy wskazane na stronie różnią się zupełnie od godzin w jakich faktycznie działa rejestracja. Stąd ten urlop...
1/5
Przychodnia fatalna, warunki okropne, korytarz prawie jak toaleta. Nie ma często gdzie usiąść, ludzi mnóstwo. Pani lekarz endokrynolog zachowuje się jakby była Bogiem. Siedzi za biurkiem jak mumia. Nic nie wyjaśni, jak się człowiek sam nie zapyta to, zapomnij o jakichkolwiek wskazówkach. Pomimo tego, że jestem po usunięciu dwóch płatów tarczycy, od 3 lat nie można ustabilizować hormonów, poza TSH żadnych badań, czy usg kontrolnego. No i najlepsze jest to,że wizyta na NFZ a już nie pierwszy raz kazano mi zrobić badanie TSH na własny koszt. Normalnie matrix !!! Po prostu dno !!! Przez takie podejście zmieniłem i przychodnię i Panią endokrynolog. Jej nazwisko na T.
1/5
Nie polecam. Wizyta w celu kontroli hormonów u Pani doktor Tarasiewicz. Zmierzone ciśnienie, które sama musiałam odczytać. Pani doktor mówiła cicho, musiałam ciągle dopytywać i "ciągnąć za język". Wyszłam bardziej zaniepokojona niż przyszłam.
1/5
Wizyta z podstawowymi badaniami fizykalnymi, dla zabicia czasu. Była to rozmowa jak z lekarzem rodzinnym, a nie specjalista. Nic się nie dowiedziałam więcej o zmianach, które mam. Opis badania USG dosłownie - rzut okiem. Wizyta bezsensowna, trwała 10 min. Lekarz bez zasad moralnych i etyki, skoro nic nie robiąc na koniec wystawia śmiało rachunek 120 zł.
1/5
Wszystkie opinie są prawdziwe. Jedna gwiazdka to i tak za dużo. Czlowiek korzysta z ich uslug, bo bardzo trudno dostać się do lekarza na NGZ. Bardzo małomówne panie lekarki. Żenada
5/5
Pani dr Urszula Tarasiewicz bardzo miła i przyjazna dla pacjenta. Konkretna i rzeczowa w stawianiu diagnozy i leczenia.
5/5
Pani Doktor Tarasiewicz jest lekarzem z powołaniem. Kompetentna, cierpliwa, zrozumiale tłumaczy, informuje w zakresie endokrylonogii oraz diabetologii. Po kilku wizytach u Pani doktor czuje się zaopiekowana i spokojna. Polecam z całego serca.
1/5
9 lat zmarnowanych na wizytach u pani T. Nie wiadomo o czym mówi, coś tam szepcze do siebie pod nosem, jedeyn co robi przy prawie, dodaję prawie, każdej wizycie to mierzy ciśnienie. Na ostatniej wizycie usłyszałam że pryjmuje mnie jako endokrynolog a nie diabetolog i mam sobie iść prywatnie. Żegnam czule
5/5
Pani doktor Tarasiewicz solidna ,punktualna i rzeczowa. Dzięki niej moja walka z tarczycą stała się skuteczna. Z wizyt jestem bardzo zadowolona. Leczę się bardzo długo i nie tylko ja- i syn i wnuk jesteśmy zadowoleni bardzo i polecamy wszystkim którzy szukają lekarza z powołania .
1/5
Nie polecam Pani doktor Tarasiewicz wizyta trwa 5 minut i poza ciśnieniem nic się nie dowiedziałam. Pani doktor nic nie mowi odpowiada tak żeby coś odpowiedzieć ale się nic nie dowiedzieć . Na wyniki nawet nie zerknela dokładnie bo się mnie dopytywala. Zleciła tylko tsh prywatnie i z wynikiem na kolejną wizytę przyjść żeby nastepne 170 zl zaplacic i ciśnienie zmierzyć... Nie wspomnę już o kontakcie telefonicznym przez kilka dni trzeba dzwonić żeby wogole odebrala. Zaden specjalista z Pani doktor nie szuka przyczyny nic nie wyjasnia tylko kasę bierze.
1/5
Ten gabinet już jest zamknięty od 01.01.2021 rok
1/5
Pani Tarasiewicz mało mówi, jedyne informacje jakie przekazuje to jak dawkować leki. Trzeba ją ciągnąć za język... Mało profesjonalnie... Po to się płaci za wizytę aby dowiedzieć się informacji jak się prowadzicć, czego unikać, do czego się stosować..... Werbalnie słabiutko....
1/5
Pani endokrynolog sama bez badań stwierdziła, że nic mi nie jest, ignorując moje objawy oraz złe samopoczucie. Gdy opowiedziałam, że pomimo treningów oraz deficytu kalorycznego moja waga stoi w miejscu, usłyszałam że na zrzucenie tkanki tłuszczowej działają wyłącznie długie marsze po bieżni i powinnam ograniczyć trening siłowy. Podczas rozmowy pani doktor była bardzo opryskliwa, nic nie wyjaśniła, a na koniec wizyty sama miałam obliczyć wskaźnik BMI i go podać, gdyż pani nie mogła znaleźć kalkulatora BMI. Wiedza na temat żywienia i treningów sprzed 20 lat.
Dodaj opinię

Adres:

Ryszarda Knosały 7a/b, Olsztyn
Lekarze Specjaliści Endokrynolodzy i Diabetolodzy na mapie
Zdjęcie budynku Lekarze Specjaliści Endokrynolodzy i Diabetolodzy