1. Chirurg stomatolog
  2. Lubuskie
  3. Zielona Góra

Leszek Chlamtacz Praktyka Stomatologiczna - Chirurg stomatolog

Łużycka 22B
Zielona Góra
Świadczenia specjalistyczneKolejkaNumer telefonuInne ośrodki
Poradnia chirurgii stomatologicznej
Chirurg stomatolog
43 dni603 235 070
Godziny otwarcia:
PN14:00-17:00
WT14:00-19:00
ŚR08:00-13:00
CZnieczynne
PT13:00-18:00

Opinie o Leszek Chlamtacz Praktyka Stomatologiczna

Dodaj opinię
5/5
Bardzo dobrze bez bezboleśnie, polecam przy problemowej ekstrakcji 8.
5/5
Wyrywałam u Pana doktora dwie czwórki, zwykła ekstrakcja przebiegła szybko i bezboleśnie. Wyrywałam również dwie dolne ósemki, które urosły mi poziomo, co było zabiegiem. Srasznie się bałam, ale na szczęscie trafiłam na super chirurga i obeszło się bez większego bólu. Sam zabieg nie był straszny, bolało gojenie się rany, ale to norma...pomogły tabletki przeciwbólowe. Pani asystentka bardzo ciepła i pomocna osoba. Siadając na fotelu dzięki Panu doktorowi oraz Pani asystentce, człowiek czuje sie bezpieczny i wie, że trafił do dobre ręce. Dziękuję i polecam.
5/5
Najlepszy stomatolog! Polecam! A do tego P. Asystentka cudowna osoba.
5/5
Jestem po zabiegu usunięcia torbieli korzeniowej,wcześniej ciągłe problemy stany zapalne,bóle. Doktor przeprowadził zabieg bardzo szybko i co najważniejsze - całkowicie bezboleśnie. Po zabiegu wytłumaczył co i jak, przepisał skuteczne leki. Ogólnie bardzo dobry specjalista,polecam.
5/5
Zdecydowanie polecam. Usuwałem zatrzymaną ósemkę, sprawa naprawdę pilna (nagle zaczęła boleć). Samo usunięcie naprawdę sprawne. Po wszystko wyjaśnione jak pielęgnować itd., szwy usunięte, wszytsko się super zagoiło.
5/5
Polecam bardzo. Chodzę tutaj jakieś 1,5 roku, przez ten czas naprawdę sporo wizyt. Nigdy się nie zawiodłem, zawsze 100% profesjonalizmu, oby tak dalej! :)
5/5
Najlepszy stomatolog, na jakiego trafiłem w życiu, a trochę lat mam i przez kilku "specjalistów" się przewinąłem. Zawsze wszytsko jest fachowo zrobione, nigdy nie miałem problemów z czymkolwiek, co wykonał dr Leszek - zero poprawek czy czegoś takiego. Naprawdę szczerze polecam innym
5/5
Polecam każdemu, profesjonalista, zna się na swoim fachu znakomicie. Od roku chodzę do doktora dość regularnie i faktycznie zadbał kompleksowo o moje uzębienie. Cenowo ok.
5/5
Doktor Leszek to po prostu specjalista. 100% zaufania. Polecało mi go kilku znajomych, w końcu zdecydowałem się na zmianę swojego poprzedniego stomatologa - i to była znakomita decyzji. teraz wiem, że wcześniej nie wszystko zostało wykonane skutecznie. Dobrze trafiłem to i innym polecę. Damian
5/5
znakomity dentysta, mogę polecić każdej osobie. żona tez poleca, ona normalnie boi się wszelakich stomatologicznych zabiegów, tutaj problem naprawdę się zminimalizował przez niesamowicie profesjonalne podejście + oczywiście zrozumienie tego problemu nawet u osoby dorosłej
5/5
Cudowny stomatolog. Ten spokój i pełna wiarygodność i zaufanie do niego. Pani asystentka to istny anioł stróż. Przy moich b. trudnych zabiegach przeszło to przy ich udziale bezboleśnie i szybko. Wielka szkoda, że nie trafiłam na nich 30 może nawet 40 lat temu. Wielki SZACUN dla nich.
5/5
Zdecydowanie polecam! Jestem bardzo zadowolony.
5/5
Super bardzo polecam Pana doktora ciepły człowiek i zna się na rzeczy. Za każdym razem wyszłam zadowolona bo nie było tak źle jak się wydawało.
5/5
Do doktora przyjeżdżam specjalnie z Wrocławia. Leczy moje zęby od dawna (od lakowania po plombowania), ale mamy też na koncie chirurgiczne ekstrakcje ósemek. Oba zabiegi przebiegły sprawnie, z doskonałym efektem, choć jeden z nich nie należał do łatwych. W obu przypadkach - mimo obszernego szycia - wszystko goiło się sprawnie. Z gabinetu po każdym zabiegu ekstrakcji wychodziłam z kompletem informacji, jak dalej postępować z raną, na co zwracać uwagę.
Siedząc na fotelu u doktora wiem, że jestem w najlepszych możliwych rękach. Lekarska intuicja doktora uchroniła mnie przed dalszym rozwojem historii nowotworowej.
Bardzo dziękuję za moje zdrowie!
Dodaj opinię

Adres:

Łużycka 22B, Zielona Góra

Numer telefonu:

Godziny otwarcia:

PN14:00-17:00
WT14:00-19:00
ŚR08:00-13:00
CZnieczynne
PT13:00-18:00
Leszek Chlamtacz Praktyka Stomatologiczna na mapie
Widok z ulicy Leszek Chlamtacz Praktyka Stomatologiczna