Lidzbarskie Centrum Medyczne Eskulap Ewa Steckiewicz

Aleksandra Świętochowskiego 7b
Lidzbark Warmiński
Świadczenia specjalistyczneKolejkaNumer telefonuInne ośrodki
Poradnia diabetologiczna
Diabetolog
4 dni89 767 02 05
Godziny otwarcia:
PN14:00-18:00
WT08:00-13:00
ŚR14:00-18:00
CZnieczynne
PTnieczynne
Poradnia położniczo-ginekologiczna
Ginekolog
4 dni89 767 02 05
Godziny otwarcia:
PNnieczynne
WTnieczynne
ŚR07:30-11:30
CZ16:00-20:00
PT12:00-16:00
Poradnia stomatologiczna
Stomatolog
99 dni89 767 02 05
Godziny otwarcia:
PN13:00-18:00
WT10:00-15:00
ŚR13:00-18:00
CZ10:00-15:00
PT09:00-13:00
Poradnia urologiczna
Urolog
64 dni89 767 02 05
Godziny otwarcia:
PN08:00-15:00
WTnieczynne
ŚR16:00-20:00
CZnieczynne
PT16:00-20:00
SO08:00-16:00
Podstawowa Opieka ZdrowotnaNumer telefonuInne ośrodki
Lekarz rodzinny (POZ)
Poradnia Lekarza Rodzinnego
89 767 02 05
Godziny otwarcia:
PN08:00-18:00
WT08:00-18:00
ŚR08:00-18:00
CZ08:00-18:00
PT08:00-18:00

Opinie o Lidzbarskie Centrum Medyczne Eskulap Ewa Steckiewicz

Dodaj opinię
1/5
Mojego dziadka "dr" Steckiewicz leczyła ponad 2 miesiące na przeziębienie , wspólnie z rodziną namówiliśmy go na poradę u specjalisty, po wykonaniu specjalistycznych badań na które został przez niego skierowany okazało się ,że to nowotwór złośliwy płuc a teraz już za późno na ratunek...
PS. choroby nie kończą się na zwykłym przeziębieniu, wystarczyłoby wypisać skierowanie na badania...ale po co męczyć rękę...

NIE POLECAM tej lekarki !!!

Co do reszty nie mam zastrzeżeń
5/5
Nie zgadzam się z Mają pani doktor Steckiewicz to świetny specjalista. Jako jedyna pomogła mi w mojej chorobie - cukrzycy, gdy inni lekarze mnie zbywali. Jak najbardziej polecam. A co do badań mam robione wszystkie, które potrzebuję i na pewno nikt na mnie nie oszczędza.
5/5
Bardzo dobry, lekarz z sercem Od lat leczę w Eskulapie swoją rodzinę. A z pani doktor jestem bardzo zadowolona.
4/5
Lekarze świetni, leczę się u pani dr. Steckiewicz, ale czasami mam wizytę u innego lekarza. Polecam jak najbardziej. Budynek ładny, nowy sprzęt w większości miła obsługa. Jedynym zastrzeżeniem dla mnie jet to, że pracuje tam jedna niemiła czarnowłosa pielęgniarka.
1/5
jak najbardziej zgadzam się z Mają,nigdy więcej,nie jestem zadowolony!!a co do reszty,facet w rejestracji,starszy gość, absolutnie nie nadaje się na to stanowisko,żadnego przygotowania medycznego,brak orientacji,totalny nie wypał!!!!
1/5
Też mieliśmy do czynienia z tym Panem,brak orientacji,informacje,udzielono mojemu tatusiowi były nie prawdziwe,tylko nie potrzebne nerwy,po co takie coś pracuje????
1/5
Uwaga, oceniam przychodnię, nie lekarzy.
Recepcja nie radzi sobie z tłumami pacjentów, lekarze też nie bardzo. Wszystko obcesowo i szybko (poza kolejkami, które są zawsze i trzeba swoje wysiedzieć - nie ma numerków, godziny są rzadko i nie do każdego lekarza). Pracownicy recepcji niemili (poza panem, który przez pewien czas próbował nawet walczyć z sytuacją). Nie można rejestrować się przez telefon, odmówiono przyjęcia żony do naszego lekarza w nagłej sytuacji. Kiedy indziej z kolei powiedziano nam, żeby czekać z dzieckiem w domu do 18 i iść na pogotowie. Przepisujemy się gdzie indziej.
1/5
Jak najbardziej zgadzam się z P.Pawłem,totalny chaos,recepcja funkcjonuje" jak,kto wcześnie wstanie".Aż strach się bać,bardzo dużo mają pacjentów,nie ogarniają i zaczyna się pyskówka, atmosfera nie FAJNA .Druga sprawa,za mało lekarzy!!!!!Zastanawiamy się,czy nie zrezygnować z usług przychodni eskulap.
1/5
Jako sam budynek jest ładny,co nie można powiedzieć o obsłudze recepcji,recepcja działa nie odpowiedzialnie,nie profesjonalnie.Starszy Pan w recepcji-brak wiedzy,udzielone informacje-nie prawdziwe.Jak można zatrudniać takich ludzi!!!!!!!!! Ciekawy jestem,jak do tego Pana się odnosi właściciel przychodni??
4/5
Budynek bardzo ładny i zadbany ,czyściutko , widać, że obsługa sprzątająca robi swoje, jednakże rejestracja jest nie wydolna, słaba orientacja szczególnie tej starszej pani ,dużo mówi zamiast obsługiwać pacjentów ,lekarze jednak bardzo profesjonalni i za pacjentem. Tak trzymać.
1/5
Bardzo przykro,ale co do p.Steckiewicz,brak słów i cierpliwości!!!!!!! Wie najlepiej,co dolega mojej żonie,brak skierowań na badania.Na pewno całą rodzinę przepiszemy się do innej przychodni.
5/5
Rzeczywiście praca rejestracji nie jest idealna, ale to co najważniejsze jest najlepsze w mieście! Lekarze świetni! Nikt nie oszczędza na badaniach. Przeniosłam się z innej przychodni i wreszcie jestem prawidłowo leczona i czuje się dużo lepiej. Dr Steckiewicz i Dr Pękala zawsze zajmują się mną tak, że czuje się bezpieczna. Serdecznie polecam.
5/5
Pani dr Ewa Steckiewicz jest świetną lekarką. Dzięki niej moja mama żyła kilka lat dłużej. Jestem Jej bardzo wdzięczna. A Pan w rejestracji jest bardzo miły i uczynny.
1/5
Witam ta przechodnia to jakaś tragedia ,a recepcjonistki bardzo nie przyjemne panie chyba tam ,pracują za karę .
5/5
Nie rozumiem negatywnych komentarzy innych. Jestem bardzo zadowolona z przychodni. Wszystkim gorąco polecam korzystanie z jej usług.
3/5
jesli chodzi o lekarzy to takich lekarzy jak dr.Pękala zyczyłbym jak najwięcej-bardzo dobry i miły fachowiec.Jesli chodzi o personel pomocniczy to zalezy na jaką pielęgniarkę trafisz,jest jedna ktora nigdy nie ma humoru i jak to się mówi bez kija nie podchodz.Prawdę mowiąc lekarzy jest
za mało i terminy ponad tydzien do przyjecia /chyba,ze przyjdziesz o 7,30 i nie wiesz czy się załapiesz/a jak ktorys idzie na urlop towcale nie rejestrują
4/5
Dr. Pękala to jest prawdziwy lekarz ,fantastyczne podejscie do pacjenta ,dlatego kolejki do niego są tak długie nie polecam lekarza od dzieci nazywa się Mikołajczyk zadufany w sobie zero empatii,jak zapłacisz prywatnie ok jak na fundusz odsyła na pogotowie i ma gdzieś małych pacjentów,
co do pielęgniarek to faktycznie jedna pracuje tam chyba za karę ,nie bede podawał nazwiska bo i tak wszyscy wiedzą o którą pigułę chodzi
5/5
Bardzo polecam najlepsza przychodnia w lidzbarku.
5/5
Bardzo polecam, profesjonalni lekarze, krótkie kolejki. Nie mam zastrzeżeń.
1/5
Dostać się do lekarza ??? Graniczy z cudem. Aby zostać przyjętym to zapraszamy o 7.30 z chorym dzieckiem i czekać, może przyjmie... dodzwonić się tutaj... Nie ma szans. Stoję pod recepcją Panie cwierkaja między sobą, a telefon dzwoni, dzwoni, dzwoni....
Obsługa i zorganizowanie tragiczne....
5/5
Dziękuję Pani Doktor Ewie Steckiewicz za niezwykle fachowe prowadzenie w chorobie i pomoc. Polecam. To dużej klasy specjalistka
5/5
Pani doktor Ewa Steckiewicz to wybitny specjalista. Polecam każdemu
Dodaj opinię

Adres:

Aleksandra Świętochowskiego 7b, Lidzbark Warmiński

Numer telefonu:

Lidzbarskie Centrum Medyczne Eskulap Ewa Steckiewicz na mapie
Zdjęcie budynku Lidzbarskie Centrum Medyczne Eskulap Ewa Steckiewicz