Lucyna Ciesielska Gabinet Stomatologiczny

Placówka została oznaczona w serwisie jako nieaktywna. Może to m.in. oznaczać, że zaprzestała ona działalności w ramach NFZ lub zmieniły się jej dane kontaktowe.
Krynicka 51/208
Wrocław
W naszym serwisie do tej placówki nie są przypisane żadne usługi świadczone w ramach współpracy z Narodowym Funduszem Zdrowia. Może to na przykład oznaczać, że ośrodek zerwał współpracę z NFZ lub zaczął prowadzić działalność pod inną nazwą.

Opinie o Lucyna Ciesielska Gabinet Stomatologiczny

Dodaj opinię
5/5
Przemiła pani doktor, profesjonalna obsługa, troska o pacjenta, w dodatku na wizytę czekałam jedynie 3 dni. Zdecydowanie polecam. :-)
5/5
Miła pani doktor. Wszystko przebiegło szybko i sprawnie. Na wizytę czekałam dosłownie kilka dni. Serdecznie polecam :)
2/5
Moja opinia nie jest dobra ze względu na to że: byłam umowiona na wizytę, zwolniłam się z pracy po czym okazało się że Pani Doktor jest chora, o czym nikt mnie nie powiadomił. Uważam, że powinno się o takich sprawach informować. Pacjent pędzi na złamanie karku aby się nie spóznić po czym okazuje się że nikogo nie ma.
1/5
Jestem bardzo rozczarowana i nie polecam. Pani doktor nie rozróżnia zębów chorych od zdrowych ( chyba że stosuje inną skalę niż pozostali specjaliści którzy mówili o 6 - 7 zębach do leczenia a ona nie widziała żadnego) i jak dla mnie nie było mowy o profesjonalizmie w żadnym aspekcie szybkiej wizyty.
5/5
Każda wizyta u pani dr to sama przyjemność. Polecam
2/5
ja jestem nie zadowolona z pani dr.jest poprostu nie dokladna nie polecam tylko musze przyznac ze jest milo osoba
5/5
Przesympatyczna Pani doktor. Polecam!
5/5
Do Pani doktor chodzę już ponad 20 lat i jestem bardzo zadowolona :)
Dodaj opinię

Adres:

Krynicka 51/208, Wrocław Gaj
Lucyna Ciesielska Gabinet Stomatologiczny na mapie
Zdjęcie budynku Lucyna Ciesielska Gabinet Stomatologiczny