Ludmiła Brodowska Gabinet Stomatologiczny-Ortodontyczny

Placówka została oznaczona w serwisie jako nieaktywna. Może to m.in. oznaczać, że zaprzestała ona działalności w ramach NFZ lub zmieniły się jej dane kontaktowe. Ostatnia aktualizacja danych ośrodka miała miejsce 23-02-2020.
Armii Krajowej 13
Żagań
W naszym serwisie do tej placówki nie są przypisane żadne usługi świadczone w ramach współpracy z Narodowym Funduszem Zdrowia. Może to na przykład oznaczać, że ośrodek zerwał współpracę z NFZ lub zaczął prowadzić działalność pod inną nazwą.

Opinie o Ludmiła Brodowska Gabinet Stomatologiczny-Ortodontyczny

Dodaj opinię
5/5
Super
5/5
Bardzo dobry lekarz. Super
1/5
...
1/5
Bardzo nie polecam! Zmarnowane lata leczenia, totalny chaos i brak higieny!
5/5
Pani doktor Ludmiła to bardzo miła konkretna rzetelna osoba.Do każdego pacjenta podchodzi indywidualnie z ogromną wiedzą medyczna.Zawsze można na nią liczyć.Polecam
1/5
Bardzo NIEE polecam. Okropna kobieta bez jakiegokolwiek podejścia do dzieci. Straszy dziecko na fotelu a przy tym brak szacunku do pacjenta. Nigdy więcej
1/5
NIE POLECAM, kilka lat leczenie (nieudanego), pomimo zapewnień doktor, że zęby są zdrowe, okazało się, że 3 nadają się do kanałowego leczenia. Podczas ściągania zamków doktor złamała mi ząb i zbagatelizowała fakt, że nie mam dosłownie połowy zęba. Całkowity koszt "odratowania" tego zęba wyniósł 7 tysięcy. Szanowna pani doktor to wielka naciągaczka i brak jej jakiegokolwiek poczucia odpowiedzialności.
5/5
Robi swoje.
Bardzo dobrze.
1/5
Zmarnowana psychika, brak prowadzenia dokumentacji. Leczenie ponad 4 lata, brak higienty, zakladanie wypełnień bez odpowiednich wierteł. Dziury w zębach bo Pani doktor usuwał klej po zamkach zwykłym wiertłem. Do tego mąż, który straszy i krzyczy bo pacjent chce dokumentacje. Dramat, kasa, kasa i kasa. Bezczelnośc, egoizm i zuchwałość. Nie polecam bo wiele lat mama traume.
1/5
Ja również, polecam Pani Doktor, niesłowna bagatelizuje pacjenta. Odbiera telefon tylko wtedy kiedy chce. Wieczny, brak czasu i czekanie na w nieskończoność na kolejne wyzyty. ( po 3- 4 miesiące) Brak szacuknu do pacjenta, piękne ładne zapewnia i bagatelizowanie tego co mówi pacjent. I komplenty brak higieny, wszysyko robione po łebkach, nowy klej nakładany na stary klej. Brak narzędzi i brak prowadzenia dolumentacji. Wszystko niedbale, po łebkach.Nie polecam.
Dodaj opinię

Adres:

Armii Krajowej 13, Żagań
Ludmiła Brodowska Gabinet Stomatologiczny-Ortodontyczny na mapie
Widok z ulicy Ludmiła Brodowska Gabinet Stomatologiczny-Ortodontyczny