Maciejów

Knurowska 16
Zabrze
Podstawowa Opieka Zdrowotna Numer telefonu Inne ośrodki
Lekarz rodzinny (POZ)
Poradnia Lekarza POZ dla dorosłych
32 276 13 25
Godziny otwarcia:
PN08:00-18:00
WT08:00-18:00
ŚR08:00-18:00
CZ08:00-18:00
PT08:00-18:00
Pielęgniarka POZ
Gabinet Pielęgniarki Środowiskowej
32 276 13 25
Godziny otwarcia:
PN08:00-18:00
WT08:00-18:00
ŚR08:00-18:00
CZ08:00-18:00
PT08:00-18:00
Położna POZ
Gabinet Położnej Środowiskowej
32 276 13 25
Godziny otwarcia:
PN08:00-18:00
WT08:00-18:00
ŚR08:00-18:00
CZ08:00-18:00
PT08:00-18:00
Programy profilaktyczne Numer telefonu Inne ośrodki
Profilaktyka chorób układu krążenia
Poradnia Lekarza POZ dla dorosłych
32 276 13 25
Profilaktyka gruźlicy
Gabinet Pielęgniarki Środowiskowej
32 276 13 25

Opinie o Maciejów

Dodaj opinię
5/5
Bardzo przyjazna przychodnia, zawsze mili lekarze i pielegniarki, każdy potrafi doradzic aby bylo dobrze, miła pani pielegniarka szczepienna z super podejsciem do dzieci, pozdrawiam
5/5
Poradnia przyjazna pacjentowi, wszyscy bardzo mili, polecam
5/5
Witam
Chcialam bardzo podziękować za mile przyjecie i wytlumaczenie sprawy szczepien u dziecka, Pani szczepienna godna polecenia
5/5
Polecam przychodnię, ponieważ miły personel i lekarze. Bardzo dobry kontakt.
5/5
Świetni lekarze, jestem zadowolona z obsługi. Pediatrzy wybitni, pomogli mojemu dziecku.
5/5
Polecam przychodnie, wszystko załatwione tego samego dnia. Lekarze bardzo pomocni, wszystko wyjaśnili. Bez problemu z rejestracją
1/5
Lekarze bardzo mili, natomiast obsługa na najniższym poziomie. Paniom w rejestracji wydaje się, że pacjenci przychodzą po świadczenie jak po jałmużnę. No nie, drogie Panie, płacimy za ubezpieczenia duże pieniążki.
5/5
Poradnia bardzo dobra panie na rejestracji bardzo fajnie znają się na swojej pracy
5/5
Uprzejmi lekarze, wszystko dobrze wyjaśniają. Trzeba trochę poczekać na połączenie, ale mają kolejkowanie więc wszystko wiadomo dla mnie to żaden problem. Polecam
1/5
Sytuacja: Omyłkowo zarejestrowałam się na wizytę w innym dniu, niż ten w którym zjawiłam się w przychodni. Zapewne mój błąd, za który wówczas przeprosiłam. Lekarka (bardzo młoda osoba) przyjęła mnie w gabinecie w celu udzielenia reprymendy, a następnie wyprosiła oświadczając, że mnie nie przyjmie. Pomijając sposób w jaki zostałam potraktowana, przerażający jest fakt, że lekarka(!) nie była zainteresowana powodem mojej wizyty a odmówienie przyjęcia zakomunikowała w pustym gabinecie, gdy w przychodni poza pracownikami nie było ani jednego pacjenta. Myślę, że rozsądnie będzie zmienić przychodnię, nim człowiek stanie w obliczu potrzeby prawdziwej pomocy.
4/5
Niby wszystko ok ale nie podoba mi sie że kolejny raz czyli 3 odwołano mi szczepienie dziecka, rozumiem że jest dużo chorych ale nie rozumiem dlaczego zdrowi nie moga byc szczepieni jest tyle gabinetów
1/5
Od kiedy nie ma dr.Iwickiej to nie widzę w tej przychodni lekarza godnego polecenia.. Wizyta telefoniczna z młodą,wypuszczoną lekarką tylko mnie zdenerwowała i potwierdziła w przekonaniu, że trzeba jak najszybciej zmienić przychodnie.
5/5
Bardzo fajni medycy polecam dr. Kajdas pediatre kompetentna wiedza na najwyzszym poziomie diagnoza postawiona i potwierdzona badaniami dziękuję
1/5
Nie mozna sie doprosic o recepte na leki siedza i pija kawe nie odbieraja telefonow
5/5
Zawsze bez problemów
5/5
Polecam Panią dr Kajdas wizyta bez pośpiechu, z sercem wytłumaczenie wszystkiego ze zrozumieniem, co jest bardzo ważne dla rodziców,
5/5
Od lat nr 1 w Przychodni Maciejów czyli najlepszym lekarzem POZ jest Pan doktor Maciej Fijałkowski, zdarza mi się trafić na również miłą, mądrą i empatyczną Panią dr Monę ale nie pamiętam nazwiska Jeśli chorować to tylko pod opieką wspomnianych wyżej lekarzy
5/5
Jesteśmy z mężem pacjentami od 5 lat, bardzo dobre zmiany na plus. Personel serdeczny, lekarze poświęcają czas i tłumaczą wszystko.
4/5
Dr Mona to jakieś nieporozumienie - kompletnie minęła się z powołaniem. Wyjątkowo niesympatyczna osoba, która swoim agresywnym zachowaniem stresuje pacjentów. Za to dr Fijałkowski i dr Zaremba są naprawdę fantastyczni; mili, uprzejmi i serdeczni - pacjent po wizycie u nich nie ma żadnej traumy i czuje, że ci lekarze naprawdę chcą mu pomóc.
5/5
Polecam z czystym sumieniem bardzo miły personel wszystko na poziomie Pani pielegniarka Kasia wytlumaczyla wszystko mimo trudu w rozmowie bo jesteśmy z z Ukrainy przyjeli nas drugi dzień bo trzeba dać papiery ale warto
5/5
Polecam mimo trudności czasami w dostaniu się w tym samym dniu zawsze personel znajdzie jakieś rozwiązanie, szkoda tylko że niektóre osoby a są to osoby starsze są nauczone i myślą że wszystko im się należy krzyczą mają pretensje czasami nie wiadomo o co, siedząc i obserwując szacun dla personelu za cierpliwość i wyrozumiałość
5/5
Witam byłam dziś w poradni świadkiem bardzo niemiłej sytuacji współczuję pracownikom Pani chcąc zapisać kogoś do poradni wogule nie słuchała wyjaśnień Pani pielęgniarki a nawet Pani doktor która również tłumaczyła że nie da się wypisać pewnych rzeczy beż zaświadczeń osoba ta strasznie ubliżała osobom w rejestracji i skoro twierdzi że poradnia ta jest okropna nie rozumiem po co chce kogoś zapisać i nikogo nie słucha tylko krzyczy ,może osoba krzycząca przeczyta to i niech się zastanowi co zrobiła w dniu dzisiejszym mi by było wstyd wrócić spowrotem do tej poradni kobieto wrzeszczącą przemysł swoje zachowanie
Dla Pan w rejestracji szacun za cierpliwosc6
1/5
3 podejścia i wizyty po antybiotyk, w końcu sie udało ale choruje już 3 tydzień, na nic tłumaczenia że zawsze muszę dostać antybiotyk, trzeba było swoje odczekać aż z infekcji wirusowej wykluje się zapalenie oskrzeli, cały grudzień w łóżku, torba zbędnych pseudo leków, rozwalony żołądek, brak sił na cokolwiek, nie pozdrawiam bo szkoda słów
1/5
Beznadzieja, brak słów :(
1/5
Człowiek płaci składki po kilka tysięcy miesięcznie! , a jak musi skorzystać z przychodni to wiecznie nie ma wolnych miejsc, i trzeba iść prywatnie, bo ,,Przyrzeczenie lekarskie'' w NFZ chyba już nie obowiązuje.
1/5
Panie w rejestracji uważają że mają pytać pacjenta o powód wizyty u lekarza. Pod okienkiem trzeba czekać aż ktoś się zlituje i odezwie do pacjenta a kręci się w rejestracji kilka pań. Nie odbierają telefonu a za którymś razem odbiorą to jak zwykle nie ma wolnych miejsc. Nie chcą zapisać na następny dzień, chociaż jest taki przepis. Trochę kultury i lepszego podejścia do pacjenta przez panie w okienku (
1/5
Panie przez telefon praktycznie nie rejestrują po 29 minutach zarejestrowano 4 osoby mieszka na przeciwko poszedłem osobiście miejsc już nie było !!!
5/5
Bardzo miła obsługa, panie pielęgniarki pomocne, wszystko mi wyjaśniły w związku z badaniami.
5/5
Jstem bardzo zadowolona z mojej wizyty u lekarza. Już od momentu wejścia do gabinetu czułam się komfortowo. Lekarz był bardzo życzliwy.
5/5
Serdecznie polecam przychodnie "Maciejów". Miła, przyjazna atmosfera i nastawienie na pacjenta sprawiają, że chodzenie do lekarza nie jest uciążliwe. Tym bardziej remont sprawił, że przychodnia jest miejscem czystym i zadbanym, co daje poczucie bezpieczeństwa i komfortu.
5/5
Personel przychodni jest bardzo przyjazny i pomocny, niejednokrotnie doświadczyłem wsparcia i wszystko załatwiłem. Na plus fachowa pomoc lekarzy. Polecam!
5/5
Miła obsługa i wszystko załatwione zgodnie z oczekiwaniem pacjenta!
5/5
A dla mnie super obsługa, lekarze naprawdę zaangażowani i pamiętają pacjenta
5/5
Chciałam wyrazić pozytywną opinię
Cały personel, który pracuje w przychodni wykazuje ogromny profesjonalizm, zaangażowanie.
Teraz jest okres infekcyjny, co jest nie zrozumiałe dla wszystkich, że dostępność do lekarzy jest trudniejsza.
Sama z rodziną byłam chora, ale warto poczekać jeśli nie ma objaw zagrażających życiu.
Lekarz jest jeden, a nas jest dużo więcej.
Czasami warto mieć trochę wyrozumiałości dla osób, które tam pracują.
To nie wina personelu, że co drugi dzień przychodzą jedni i Ci sami pacjenci, żeby tylko sobie porozmawiać, bo rzekomo im coś dolega.
Wielki ukłon dla pań pracujących w rejestracji aż po samych lekarzy i pielęgniarki.
5/5
Opieka medyczna na najwyższym poziomie. Panie na rejestracji są bardzo pomocne i życzliwe. Na końcu powiem, że bardzo nowoczesne i przestronne miejsce.
5/5
Niestety często muszę odwiedzać takie miejsca jak przychodnie. Ale odkąd zacząłem być pacjentem w przychodni Maciejów to jestem spokojniejszy i jeszcze się nie zawiodłem na opiece lekarskiej. Wizyty odbywają się zgodnie z ustaloną godziną, a obsługa w rejestracji jest bardzo miła i pomocna.
5/5
Uratowali mnie, dziekuje
5/5
Do przychodni przepisałam się już kilka lat temu i to była bardzo dobra decyzja, lekarze tu pracujący godni pochwały, zarówno pan dr Maciej jaki i pani dr Mona, skutecznie pomogli mi z moimi dolegliwościami, za co chciałam podziękować
5/5
Szacun dla całej przychodni wszystkich tam pracujących, czasami trzeba poczekać dzień na przyjęcie i tyle jak w każdej innej placówce.
Chciałam podziękować pielęgniarce szczepiennej Pani Kasi za profesjonalizm cierpliwość usmiech mimo szaleństwa mojego dziecka dala radę, mało tak fajnych ludzkich osób wokół. Pozdrawiam wszystkich tam pracujacych
5/5
Przemiły personel, ładna przychodnia. Lekarze, którzy poświęcają czas, wsyztsko na plus.
5/5
Świetna jakość, najlepsi u nas w ZABRZU
5/5
Jest super, przeprowadziłam się z Sosnowca i ta przychodnia w porównaniu do tamtej to bajka. Mili lekarze, personel, ładny budynek.
5/5
Bardzo polecam wszystkim z Zabrza
5/5
Super przychodnia, bardzo poprawił się poziom w ciągu ostatniego roku. Jest chyba więcej lekarzy i po remoncie. Panie pielęgniarki też miłe. Na plus
5/5
Fajna przychodnia, super obsługa.
5/5
Super przychodnia, ładny gabinet, bardzo fajna pani ginekolog Karolina Piekoszowska.
5/5
Dziękuję lekarzom
I pielęgniarkom za miłą obsługę. Ostatnio przy problemach z ciśnieniem wszyscy stanęli na wysokości zadania
5/5
jestem zadowolony z obsługi, lekarze mili i zainteresowani
Dodaj opinię

Adres:

Knurowska 16, Zabrze Maciejów

Numer telefonu:

Strona internetowa:

Godziny otwarcia:

PN08:00-18:00
WT08:00-18:00
ŚR08:00-18:00
CZ08:00-18:00
PT08:00-18:00