Magodent

Szamocka 6
Warszawa
Świadczenia specjalistyczne Kolejka Numer telefonu Inne ośrodki
Oddział gastroenterologiczny 408 dni 22 469 83 30
Oddział hematologiczny 17 dni 22 469 83 30
Oddział onkologii klinicznej/chemioterapii 17 dni 22 469 83 30
Poradnia hematologiczna
Hematolog
277 dni 22 469 83 90
Godziny otwarcia:
PN08:00-16:00,08:00-20:00
WT08:00-16:00,08:00-20:00
ŚR08:00-19:00,08:00-20:00
CZ08:00-19:00,08:00-20:00
PT08:00-16:00,08:00-20:00
Świadczenia onkologiczne
Poradnia Onkologiczna
1 dzień 22 469 83 90
Godziny otwarcia:
PN08:00-17:20,08:00-22:00,08:00-20:00
WT08:00-18:00,08:00-22:00,08:00-20:00
ŚR08:00-19:00,08:00-22:00,08:00-20:00
CZ08:00-19:00,08:00-22:00,08:00-20:00
PT08:00-16:00,08:00-22:00,08:00-20:00
Świadczenia tomografii komputerowej
Tomografia (TK)
251 dni 22 469 83 90
Godziny otwarcia:
PNnieczynne
WT08:00-14:00
ŚR08:00-14:30
CZnieczynne
PTnieczynne

Opinie o Magodent

Dodaj opinię
1/5
Oddział diagnostyki.odwiedzilem ten oddział w lipcu,obsluga niezbyt sympatyczna,caly dzień trzymali nas bez posiłku,o ustalonych wcześniej godz.nic się. nie wydarzyło poza kompletacja dokumentów.Tragiczny sposób z odbiorem wyników badań,terminy przeciagane w nieskończoność,okłamują ze nie doszly z laboratorium,a w ich systemach są poprzesylane od dwu tygodni.Nie odbierają telefonu i je blokują..A jest to Szpital Onkologiczny?
1/5
Placówka jest wielkim kontrastem. Z jednej strony lekarze specjaliści, którzy są zasłużonymi autorytetami w swoich dziedzinach. Sympatyczne pracownice recepcji, nienaganna postawa pracowników ochrony. Czystość obiektu.
Z drugiej jednak zespół pielęgniarski ciągnący ogólne wrażenie w dół. Na tyle w dół, że wychodząc pamięta się głównie o ich, wręcz chamskim, zachowaniu.

Idąc w myśl zasady - jesteś tak mocny jak najsłabsze ogniwo - końcowa ocena nie może być wyższa.
Taka opinia spowodowana jest przedmiotowym traktowaniem pacjentów, dezinformacją opierającą się na niejasnych zasadach, na które to pielęgniarki się powołują.
Szczególnie jedna z pielęgniarek wyjątkowo rzuca się w oczy. Cechuje się zachowaniami klasycznego socjopaty bez żadnych emocji. Wręcz książkowego przykładu takiej osobowości. Próżno szukać choćby cienia emaptii, kontaktu większego niż zdawkowe słowa, bo o pełnych zadaniach również należy zapomnieć. Z tonem wskazującym jakby się pani przeszkadzało już samą obecnością na oddziale.
Jednakże prawie cały zespół jest mocno negatywny. Obrazowo przypominający gniazdo os.
Wzburzenie jest tym większe, że dotyczy oddziału gdzie trafiają również umierający pacjenci onkologiczni. Taką właśnie pacjentką jest osoba, z którą przyjechałem. Z wszczepionym portem na igły aby nie nadwyrężać wyniszczonych żył.
Założenie zwykłego wenflonu powoduje u umierającej niewyobrażalny ból. Rozwiązaniem jest właśnie wspomniany port i specjalne igły, które są na wyposażeniu szpitali. Pani stwierdziła, że szpital nie posiada takowych i wyszła zostawiając inną pielęgniarkę z koniecznością podłączenia kroplówki w zwykły sposób. Co jak nie trudno się domyślić okazało się niemożliwe. Nie tylko ze względu na ból ale i kruchość żył w ostatniej fazie choroby.
Po niepotrzebnych cierpieniach oraz jednoczesnie próbie zakupu igły w aptece szpitalnej, która akurat nie miała ich na stanie, okazało się, że placówka jest jednak wyposażona w potrzebne igły...
Mimo, że specjalna igła została w końcu założona to to nie cofnie zbędnego stresu chorej i osób jej towarzyszących. Nie cofnie przedmiotowego potraktowania jak kolejny numerek z listy do odhaczenia.
Wcześniej wspomniałem o prawie całym zespole. Otóż w swojej opinii pragnę wspomnieć, że tylko jedna z pań nie jest jeszcze przesiąknięta złymi nawykami i widać po niej było zrozumienie oraz szczerą empatię.
Celem konstruktywnej informacji zwrotnej, oraz trzymając się wcześniej zarysowanego kontrastu, poniżej zostawiam opis Pani, która wykazała się najbardziej bulwersującym zachowaniem.
3 piętro. Ania. Młoda dziewczyna, w okularach, o brązowych włosach. Ubrana w pomarańczową koszulkę medyczną i granatowe spodnie. Dzienna zmiana z 02.10.2017. Nie wymieniam jej z nazwiska żeby nie naruszyć danych osobowych. Mam nadzieję, że opis i data wystarczy kadrze zarządzającej aby zweryfikować zachowanie pracownicy i podjąć odpowiednie działania naprawcze. Tak aby inni pacjenci w przyszłości nie musieli mieć z nią "kontaktu". I aby nowy personel miał lepsze wzorce niż te prezentujące przez panią Anie...
5/5
W czerwcu 2017 w szpitalu na brzeski dr. Michał Pracki w trakcie badania kolonoskopowego wykonał bezboleśnie, w skupieniu i z ogromną precyzją zabieg usunięcia polipow. Doświadczenie medyczne Pana doktora pozwoliło trafnie zdiagnozować rodzaj polipow co było bardzo ważne w moim przypadku. Osobiście w szpitalu omówił w uspokajacy sposób wyniki badań histopat. i przekazał wyczerpująco informacje o dalszym postępowaniu. Kompetentny doktor endogastrolog, serdeczny człowiek. Gorąco polecam pacjentka U.F
1/5
wielki napis NFZ Magodent ul Szamocka. A jak już udało się dodzwonić po wielkich trudach, to okazuje się, że nie mają podpisanej umowy na rezonans.
3/5
Byłam kilka razy w szpitalu na oddziale gastroenterologicznym i chciałabym, żeby w przyszłości lekarze informowali obszerniej pacjentów o ich dolegliwościach. W tej chwili podczas obchodu pędzą jak szaleni i za nic mają pacjenta. A po obchodzie nie ma możliwości dowiedzieć się o stanie pacjenta.
ponadto czasami podczas obchodu pozwalają sobie lekarze na "żarciki" co jest bardzo niestosowne
3/5
Takie same odczucia mam jak Klementyna.. Nie ma możliwości porozmawiać z lekarzem , bo w chwili otrzymania od pielęgniarki wypisu lekarzy nie ma, bo podobno są już przy zabiegach. I żarciki niestosowne też są na porządku dziennym. Podczas obchodu w którym bierze udział ok 8 osób pacjent jest traktowany jak powietrze. Ale bardzo dobre mam zdanie o pielęgniarkach i pielęgniarzach.
1/5
Bardzo niemiła Pani na izbie przyjęć zero empatii
1/5
Czekałem w kolejce na rozmowę godzinę. Pani odebrała, kiedy dowiedziała się w czym rzecz miała mnie przełączyć, zamiast tego zostałem rozłączony. Nie polecam kompletny brak szacunku do człowieka i jego czasu. W szpitalu samym pewnie nie jest lepiej jeśli tak traktują już na starcie.
5/5
Nie wiem w którym szpitalu były osoby które tu piszą takie opinie bo na pewno nie na Szamockiej Szpital na bardzo wysokim poziomie pod każdym względem.A tym niezadowolonym proponuję Wawelską i życzę powodzenia.Pozdrawiam personel Magodentu na Szamockiej
1/5
Moja córka zakonczyła 6 cykli chemii z powodu chłoniaka. Uważałam że jest oczywiste że musi być pod kontrolą przez jakiś czas, że jest jakas procedura, jakis standard kontroli a wygląda to tak...lekarz prowadzący wysyła do poradni, w poradni nie ma miejsc do konca czerwca, lekarz na to że nie ma wpływu na kolejkę w poradni . Próba kontaktu z dyrektorem który przez sekretarkę wysyła do lekarza prowadzącego. Masakra jakas.
Leczenie zakonczone w listopadzie. Mamy styczen.
Jakies propozycje ze strony szpitala...???
5/5
Lecze się od 3 lat ☺️☺️jestem bardzo zadowolona z tego szpitala prowadzi mnie dr. PRACKI.. SUPER LEKARZ a pielęgniarki super dziewczyny ☺️☺️☺️pozdrawiam serdecznie ☺️
5/5
Byłem w placówce na oddziale gastroenterologii kilka dni temu. Zabieg wykonanao mi szybko i fachowo.Bardzo dobra opieka, miły personel. Polecam.
5/5
Szpital - na bardzo dobry. Polecam szczególnie konsultacje i leczenie u dra Tomasza Sarosieka. Pełen profesjonalizm, ogromne zaangażowanie i empatia wobec pacjenta...wielkie serce i kultura osobista. Dziękuję także doktorowi Marcinowi Maczkiewiczowi, bardzo dobry specjalista w leczeniu raka jądra. Polecam!
5/5
Witam. Leczyłem się na szamockiej pół roku i jestem bardzo zadowolony pod każdym względem. Dziękuję 😁i wszystkiego dobrego dla całego personelu!
5/5

Zdarzyło się to w dniu 15.04.2020r
Zupełnie przypadkowo podczas szukania informacji o wynikach badania onkologicznych statusu HER2 , które dla mnie prowadzi Szpital przy ul. Szmockiej 6 w Warszawie oraz szukania możliwości kontaktu telefonicznego z jednym z lekarzy onkologii, zostałam przypadkowo połączona telefonicznie do dyżurującego pracownika administracji, który w sposób życzliwy, empatyczny i bardzo grzeczny udzielił mnie wszystkich niezbędnych informacji.
Tą osobą była Pani Olga Krzemińska_Jaślan - pragnę tej Pani złożyć gorące podziękowania za wsparcie jakie udziela pacjentom . Jej fachowość, profesjonallizm i serdeczność uzdrawia w tych ciężkich czasach pandemii.
Dziękuję jej za wszystkie informacje i gratuluję Magodentowi takiego wspaniałego pracownika
Dodaj opinię

Adres:

Szamocka 6, Warszawa Żoliborz

Numer telefonu:

Numery telefonów znajdują się na liście świadczeń

Strona internetowa: