Marcin Kołodziejski NZOZ "Lek-Stomed"

Placówka została oznaczona w serwisie jako nieaktywna. Może to m.in. oznaczać, że zaprzestała ona działalności w ramach NFZ lub zmieniły się jej dane kontaktowe. Ostatnia aktualizacja danych ośrodka miała miejsce 19-03-2017.
Gen. Karola Świerczewskiego 34
Dobrzany
W naszym serwisie do tej placówki nie są przypisane żadne usługi świadczone w ramach współpracy z Narodowym Funduszem Zdrowia. Może to na przykład oznaczać, że ośrodek zerwał współpracę z NFZ lub zaczął prowadzić działalność pod inną nazwą.

Opinie o Marcin Kołodziejski NZOZ "Lek-Stomed"

Dodaj opinię
5/5
Polecam !!!Personel Znakomity!!!:)Atmosfera bardzo mila..
5/5
Zgadzam Się Z Opinią Powyżej Nic dodac Nic ująć !Przychodnia Przyjazna pacjentowi Rejestracja na miejscu ale i przez tel :) .Panie w rejestracji bardzo uprzejme:)
5/5
Czy ten nr 508902458 to jest nr do rejestracji ?
5/5
Podzielam opinie poprzedników. Lekarz - znakomity. Szybka diagnoza, poprzedzona badaniami USG, zostałem wreszcie zdiagnozowany po roku tułaczki w innym ośrodku.
1/5
To jest kpina a nie przychodnia. Lekarz codziennie inny i nie wiadomo czy w ogóle jakiś łaskawie będzie przyjmował czy nie. Nawet recepty nie potrafią prawidłowo wystawić, cały czas trzeba coś poprawiać.
Nigdy więcej tej przychodni, nie polecam.
1/5
Zdecydowanie nie polecam. Jeden wielki bałagan i niekompetencja.
5/5
Przychodnia jak najbardziej do polecenia .Wszystko załatwione od ręki .Lekarze bardzo uprzejmi i oczywiście z bardzo dużą wiedzą nikt nie powinien podważać ich kompetencji . Diagnozy w dziesiątkę . I oczywiście bardzo duży plus że lekarze są od godziny 8 do 18 i można naprawdę skorzystać z wizyty gdzie rejestracja jest na bieżąco nie trzeba się wcześniej rejestrować jak w innych przychodniach. Personel na piątkę . Polecam wszystkim którzy jeszcze nie korzystali z usług przychodni.Pozdrawiam
Dodaj opinię

Adres:

Gen. Karola Świerczewskiego 34, Dobrzany