Maxdent

Placówka została oznaczona w serwisie jako nieaktywna. Może to m.in. oznaczać, że zaprzestała ona działalności w ramach NFZ lub zmieniły się jej dane kontaktowe.
Hallera 53/2
Wrocław
W naszym serwisie do tej placówki nie są przypisane żadne usługi świadczone w ramach współpracy z Narodowym Funduszem Zdrowia. Może to na przykład oznaczać, że ośrodek zerwał współpracę z NFZ lub zaczął prowadzić działalność pod inną nazwą.

Opinie o Maxdent

Dodaj opinię
5/5
Licówki robiłam u nich ze względu na nową, mniej inwazyjną metodę gdzie licówka jest cieniutka, a zęba nie trzeba wcześniej preparować. Oszczędziłam na tym sporo bólu i nerwów.
5/5
Jeszcze nie spotkałam się z takim gabinetem gdzie pracownicy byliby na bieżąco ze wszystkimi nowinkami ze świata stomatologii, a tu się okazało że chodzą na szkolenia i sami się kształcą w tym kierunku. Teraz już wiem w jaki sposób wyprzedzają konkurencję, która ewidentnie mści się wystawiając negatywy bez pokrycia...
5/5
Gabinet gdzie panuje profesjonalna i zarazem przyjazna atmosfera. Zabieg wybielania zębów spełnił moje oczekiwania. Polecam
5/5
Ceny trochę wyższe niż się spodziewałem, ale po wizycie i tak byłam zadowolona. W gabinecie panuje spokojna i profesjonalna atmosfera. Pieniądze niewydane na marne. Polecam
5/5
Ósemka wrastała mi w dziąsła i rozchodziło się o nieco poważniejszy zabieg bo była trudniejsza do usunięcia, ale pan doktor poradził sobie bezproblemowo. I wszystko w wesołej atmosferze :)
5/5
Do tej pory największe opóźnienie jakie miałam przed wejściem do gabinetu to 30 minut i to z powodu skomplikowanej ósemki u wcześniejszego pacjenta. Gabinet nowoczesny i dobrze wyposażony. Obsługa przyjazna.
5/5
Gabinet nowoczesny i dobrze wyposażony. Na miejscu uśmiechnięty personel i rzeczowy pan doktor Szyba. Robiłam wybielanie metodą nakładkową i efekt był widoczny już po pierwszej wizycie.
5/5
Najlepsza klinika i najlepszy personel ! Polecam :)
Dodaj opinię

Adres:

Hallera 53/2, Wrocław Gajowice

Strona internetowa: